Opinie o Fam S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fam S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fam S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fam S.A. w Wrocław

Ciekawy Nowy wpis

Jak to dziś wygląda atmosfera i sytuacja pracowników produkcji w zakładzie?

Byly Nowy wpis
@Ciekawy

Odradzam pracy w fam pensja głodowa trzeba się zastanowić się 100 razy żeby podjąć pracę tragedia gorzej być nie może w sklepach drożeje a wypłata w dol

....

Nie miła atmosfera w firmie, brak życzliwych osób, niska placa....nie polecam nikomu

Gosc Nowy wpis
@....

Masz rację wypłata jak za króla Ćwieczka gorzej jak źle nie polecam nikomu pracować w cynkowni brak szacunku dla pracownika liczą się tylko tony

Kandydat Nowy wpis

Opinia dotyczy zakładu Fam w Obornikach(wielkopolskie). Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko kierownicze. Zakres obowiązków taki, że możnaby ze 4 etaty obsadzić. Drastycznie rozminęło sie to z tym co było napisane w ogłoszeniu. Rozmowa krótka, mało profesjonalna. Na podaną przeze mnie stawkę prowadzący rozmowę się zapowietrzył. Później było obejście po zakładzie. Gdybym wiedział że takie są tam warunki pracy to bym tam w ogóle nie wchodził. Zadymione i nieogrzewane hale. Wszechobecny syf i bałagan. Nie dostałem nawet kasku ani kamizelki więc pewnie BHP tam nie istnieje. Po 10 minutowym spacerze byłem przesiąknięty dymem i oparami chemii. Pomimo tego, że po tym co zobaczyłem nie podjąłbym tam pracy za żadne pieniądze liczyłem na jakąkolwiek odpowiedź zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Oczywiście zero odzewu. Generalnie komuna (usunięte przez administratora). NIE POLECAM

Optymista bez nałogów

Dzień dobry Państwu , na wstępie chciałbym życzyć wszystkiego dobrego i zdrówka wszystkim Obywatelom naszej wspaniałej Ojczyzny . Dzisiaj byliśmy odebrać towar, powierzony Fam w celu wykonania usługi cynkowania , po oględzinach doznaliśmy szoku i wielkiej złości , stojaki ocynkowane wysoce niedbale i niestarannie .Widoczne sople i zacieki oraz brud na całych przedmiotach , pytanie do nadzoru , kierownictwa i dyrekcji co musimy zrobić aby nasze przedmioty były wykonywane staranniej , przecież ta usługa jest na bieżąco płacona i rozliczana za jakie grzechy odbieramy brudne i zniszczone stojaki , doprowadzenie ich do stanu użyteczności jest bardzo pracochłonne i kosztowne , pozdrawiam i czekam z wielką cierpliwością na poprawę !

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Fam S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Tomasz Niewierny ?

Witam serdecznie Państwa , jestem wieloletnim klientem szanownej i profesjonalnej Firmy Fam S.A.. Z wielkim żalem chciałbym opisać sytuację i bardzo nie miłą obsługę w wyżej wymienionej Firmie. Generalnie obsługa i szacunek do (Klienta) jest na niskim poziomie . Brak parkingu dla Firm przywożących towar , elementy do cynkowania , obsługa w biurze lekceważąco podchodzi do swoich obowiązków . Wykonana usługa jest bardzo niedbale wykonana , karygodne : zacieki ,sople i piach na elementach metalowych . Towar powierzony do Fam S.A. jest nie należycie przechowywany i wydawany po prostu tragedia i niedbalstwo kierownictwa , niektóre osoby pracują od wieków zatrzymały się na etapie PRL . Panie w gabinetach zaspane albo zakochane w internetowych plotkach tyłki przyrosły do wygniecionych foteli. Bardzo nie zdrowo tak spędzać czas w pracy Bardzo proszę zabrać się za solidną robotę, jako nadzór nad powierzonym mieniem i odrobinę kultury do osób i Firm od wielu lat współpracującymi z Fam . Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego załodze i zarządowi Firmy .

Marzena
@Tomasz Niewierny ?

Skoro masz tak słabe zdanie na temat firmy to co sprawia że jesteś wieloletnim klientem mimo wszystko? Cenowo są tak konkurencyjni czy jakaś inna zaleta wygrywa z tymi wadami?

Tomasz Niewierny ?
@Marzena

Witam serdecznie , skarbie wielka zaleta to twoja osoba , styl, szyk i wdzięk z wybiegów Paryskich .Stroje czołowych projektantów modowych Mediolanu, perfumy wysoka półka, jakościowo NO 1. Trzymaj dalej taki poziom a na pewno awansujesz na Prezesa , życzę zdrówka i wysokiej wypłaty , uniżony klient :)

Elżbieta
@Tomasz Niewierny ?

A Ty skąd wiesz, kim jest osoba komentująca? Forum jest anonimowe, każdy może podpisać się jak chce. Życzysz wysokiej wypłaty... A to obecnie niska jest czy co?

Jan

Wysłałem aplikację na stanowisko Operator wózka widłowego. Mam doświadczenie i UDT. Brak reakcji ze strony firmy. Swoje CV wysłałem 13.10.2022. Jogo wy tam potrzebujecie? Teraz wiem, że firmy które teraz szukają pracowników to jakaś porażka. Nie sugeruję się opiniami o danej firmie ale po waszych wpisach widać, że macie rację. Dzięki za to, że firma nie skontaktowała się ze mną. Pozdrawiam i współczuję.

Zażenowana

Dyrektor Finansowy podczas procesu rekrutacji obiecuje 100% kontakt w kwestii wyników naboru. Tymczasem od miesiąca jest głucha cisza. Trzeba przyznać, że mało to profesjonalne. Człowiek poświęca swój czas, a w zamian za to nie dostanie nawet informacji zwrotnej.

Zadowolony

Firma nie szanuje pracowników, socjal nie istnieje mimo obietnic. Prezes zna się na wszystkim najlepiej choć faktycznie nie wie nic! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktować ludzi z należytym szacunkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Fam S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fam S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fam S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fam S.A.?

Fam S.A.
  • Avicenny 16