Opinie o Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Lenka Nowy wpis

Dzień dobry. Specjalista ds. rachunkowości ma wpisane w ofertę wymagane 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości. Prócz niego wskazane są też widełki płac sięgające 6 tys brutto. Proszę mi tylko jeszcze przy tym opisać proces rekrutacyjny. Jak wygląda sama rozmowa?

Widziałem, że z miesiąc temu była dostępna oferta dla magazyniera, nie spodziewałem się, że napotkam taką od PKSu. Możecie mi opisać czym konkretnie bym się zajmował gdybym zdecydował się na kontakt w sprawie pracy? jaki towar głównie się obsługuje?

Yulia Nowy wpis

Rekrutuj młodych specjalistów. Zwolnić starszych ludzi, którzy pracują. Mają okropne podejście do pasażerów . Młodzi kierowcy są uprzejmi, uprzejmi, przyjaźni, przyjaźni. Dziękujemy młodym kierowcom za ich ciężką pracę.

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Kierowca c można liczyć na 7400 . Czy to prawda?

Firma Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Pasażer

Jak zmienia się rozkład to po to są aktualizacje aplikacji że powinien też pojawić się nowy rozkład a nie trzeba czekać pół godziny na kolejny autobus a nie każdy może sobie na to pozwolić jak jedzie do pracy!

Wkurwiony!!!!!

DO CZEGO DOPROWADZA MZK ŻE BRUDASY LUMPY BEZDOMNE JEŻDŻĄ ZA DARMO SMRODZĄC CAŁY AUTOBUS SPORZYWAJĄC NIERAZ ALKOCHOL BRUDZĄC NIERAZ SIEDZENIE DLA PASAŻERÓW. POWINIEN REAGOWAĆ KIEROWCA ALE JAK WIDAĆ VO NIE KTÓRZY NIE MAJĄ WOOGLE JAJ. CHYBA MAJĄ WYDMUSZKI . W dniu dzisiejszym w autobusie 103 bezdomny wydzierał się oblewał się rozpuszczalnikiem i oblewał ludzi jakimś płynem a krzyczał że ma kwas a kierowca woogle nie reagował i jechał dalej przed siebie. Miał (usunięte przez administratora) na całą sytuację. Śmieszne jest to że kierowcą był facet i (usunięte przez administratora) zrobił a zareagowały 2 kobiety kontrolerki i zwróciły kierowcy uwagę czemu ma kamery wyłączone!!!!!! I to kontrolerki wezwały policję a wasz kierowca dalej nic. Widać jakie osoby pracują w mzk mają (usunięte przez administratora) na całą sytuację brak empatii i zaangażowania a także brak troski za pasażerów. I nie wspomnę także jak autobusy jak i tramwaje potrafią się spuźniać . A głupie tłumaczenie bo korki????????????????rece opadają . Autobus sie potrafi spuźnić nawet 1 autobusem po 5 godzinie rano mówiąc że korki . Ja już nie mówię że wszyscy kierowcy tacy są bo widać że niektórzy naprawde reagują na każdą sytuację i brawo dla tych kierowców. Ale co nie którzy wasi koledzy nie wypowiem się. Zwolnijcie ich i szukajcie dalej żetelnych ludzi bo przez takich błaznów opinie mają wszyscy kierowcy mzk naganną w Gorzowie.

K

Paranoja czekać na autobus 40 minut, co mają jeździć co 20 minut.

JebaMzk

Totalne (usunięte przez administratora) jak autobus może się spóźniać 20 minut i jest cały przepełniony ludzi jesteście nie poważni

Ja się pytam dlaczego mzk dopuszcza że autobusy linii 101 z TPV są przepełnione i nikt z tym nic nie robi?

Arek
@Paweł

MZK a PKS to dwie różne firmy

Pasażer

19.10.21 dzisiaj. Miałam taki przypadek jechałam Li ia T1 o12:38 z przystanku stilon w stronę katedry. Wysiadałam na wełniany rynku i drzwi przyczasneły mi rękę. Drugi przypadek jechałam z pracy Linia 103 o hod, 22:16 numer autobusu 646 kierowca nie raczył otworzyć drzwi. Co się dzieje z tymi kierowcami i motorniczymi

Tomasz

Cześć. Miło, że udało mi się trafić do wątku, który dotyczy bezpośrednio tej firmy, ponieważ chciałbym ustalić, w jaki sposób odbywa się rozmowa rekrutacyjna do pracy w tej firmie. Czy jest ona aktualnie przeprowadzana w formie zdalnej, czy może stacjonarnie w siedzibie firmy? Mam cichą nadzieję, że ktoś mi odpowie. Zachęcam.

Czy ma ktoś wiedzę o ewentualnej pracy w firmie?

Ex

Po ostatnich podwyżkach cen biletów za 14 kilometrowy odcinek drogi trzeba zaplacic 10 pln!!!! Każdym jednym samochodem w pojedynkę przejdę taniej i bez stania na przystanku... no chyba ze pan kierowca xyz bedzie akurat jechał to za piąta na browara z uśmiechem zabierze wiec czasami warto poczekać :) aaa i z ostatnich wypowiedzi wywnioskowałem ze ich nielubiany kierownik w końcu odchodzi na emeryture...

Eryk

Szkoda, że pracownicy nie odpowiadają na pewne zarzuty. Miałem nadzieję na informacje bo myślę o pracy w firmie.

Smród !

Dzisiaj wracałem 15:10 autobusem ze Szczecina do Gorzowa przez S3. Kolejki są bardzo długie... Aż po całe stanowisko 9 !!! Szofer podjechał o 15:08 a autobus obsługując taką szarańcze odjechał 15:20. Kierowca sprzedawał bilety. Aż do takiego stanu że pasażerowie stali jak śledzie po brzegi. W autobusie sie znalazło 150 pasażerów. Jeśli można tylko 50 pasażerów. 100 pasażerów stało. Szofer wyjechał o 15:20. Jednak pasażerowie sie burzyli i zadzwonili do PKS Gorzów. A tam powiedzieli że kierowca będzie miał obowiązek zatrzymania pojazdu na Rondzie Ułanów Podolskich w Szczecinie. A wiec kierowca wyminął ten węzeł i pojechał przez Dąbie a jego wyczyn zakończył sie na Placu Słowiańskim w Szczecinie. Gdy wzywała jedna z pasażerek policje. Kierowca został ukarany mandatem. Oraz zwolniony dyscyplinarnie z firmy za uprawianie tego stylu jazdy. A wiec został poddany do zapłacenia kary pieniężnej oraz pokrycie w 90% mandatu. A wiec trzeba było czekać do godziny 16:05 w Szczecinie na nowy autobus! A wiec autobus zamiast 16:40 do Gorzowa wjechał o 17:15 a 17:45 wjechał na Dworzec PKS. Skandal już nie wsiądę do takiego autobusu. Ponadto w autobusie samym było 30 stopni a z ludźmi ktoś zmierzył termometrem że jest 37 stopni celsjusza. Skandal szyberdach nie był włączony. PKS odmówił posłuszeństwa zwrócenia rekompensaty.

ANETKA
@Smród !

Czlowieku coś ćpaleś czy jak?? Jakoś odziwo też jechałam tym autobusem ze Szczecina i fakt moze goraco było ale pozostałe bzdety co wypisaleś to istna bajka. Przez te miejsca co opisales to nawet ten autobus nie jezdzi... zreszta brak słów tak kłamać :-)

Zyga
@Smród !

"Szyberdach nie byl włączony"-szyberdach sie otwiera recznie mosku!!!!

Magdalena

@Barbara, a jakie w tym momencie Pks Gorzów proponuje warunki osobom, które chciałyby rozpocząć pracę u tego pracodawcy? Czy wiesz coś może na temat prowadzonych rekrutacji w tej firmie?

pracuje tam jeszcze :)
@Magdalena

Wystarczy wejsc na isc strone pks-gorzow.pl potrzebuja ludzi do wyzysku na autobusy kat.D i w transporcie miedzynarodowym kat.C+E. Na autobusach max 2500 na ciezarowkach ok.6.500 do 7.000

Barbara

z transportem towarowym nie wiem jak stoją ale autobusy to pożal się Boże. jeszcze z 10 lat temu była to firma wiodąca na tą chwilę brak inwestycji w tabor dalekobierzny. Czesto z racji swojego schorzenia jeżdżę na trasie gorzow- duszniki zdrój i ze tak powiem raz w miesiącu autobus ulega znaczacej awarii, która eliminuje go z daleszej jazdy.

Kłodawianka

Z tego co wywnioskowałam podczas rozmów z kierowcami to w tej firmie ciekawie się nie dzieje. Wiele osób jest na wypowiedzeniach a kierowcy oczywiście autobusów nie są zadowoleni z pracy. Mało tego firma PKS wygrała przetarg na Komunikacje Zastępcza PKP na gminie Santok co skutkuje tym, że moja przyjaciółka mieszkająca w różankach zmuszona jest jezdzić łączonym kursem na lipy przez co jej podróż do gorzowa gdzie ma 10 km trwa zamist 15 minut ponad godzine. Z tego co mi wiadomo mieszkańcy gminy kłodawa już wystosowali pismo do p. Wójt o podjęcie odpowiednich rozmów z władzami firmy by naszym kosztem nie dorabiała się wygrywając przetargi gdzie nie ma odpowiednio wykwalifikowanego personelu (kierowcow) i szkodzi interesom naszym mieszkancom

Pasażerka

Feralnego dnia czyli 27 stycznia 2017 jechałam z synem do Szczecina kursem o 10:30. Pani w Kasie powiedziała że bilet trzeba już kupić u kierowcy. Wiec tak zrobiłam podeszłam do autobusu. A tam zamiast biletu musiałam sie z kierowcą wykłucać. Ten pan był dla mnie chamski, nie uprzejmy i arogancki i kazał nam wyjść z autobusu ze wzgledu na zachowanie dziecka. Wiec byłam zmuszana na KRAJANA który wówczas jechał o 11:20.

Mirek k.

Zeby dostać podwyżke co tydzien pojedyncze osoby przynoszą wypowiedzenie przez co sa wzywani przez dyrektora i maja proponowane podwyzki :-) śmiechu warte. Brak normalnego kontaktu z pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.
  • Podmiejska 20
    66-400 Gorzów Wielkopolski

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.