Opinie o Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek w Kraków

Turysta Nowy wpis

Jechałem z tą firmą jeden raz i żałuję, kierowca w czasie jazdy ciągle palił papierosy, byl nie wypoczęty byly dwie sytuację jak by zasnął za kierownica ciągle pisał smsy chociaż pasażerowie go upominali, ogrzewanie było całą drogę wyłączone dlatego że jeśli kierowca poczuł ciepłe powietrze od razu zamykały mu się oczy, a do tego najgorsze jest to że cena była ustalona wcześniej a podczas przesiadki u szefa pod domen zwiększył cenę za przejazd, nie dostałem nawet paragonu, nie polecam

Olcia Nowy wpis

Pierwszy raz dzwoniąc żeby zaklepać busa pytałam czy na pewno przyjadą negatywnie nastawiona opiniami. Nie było czego się bać???? był punktualnie, ze wszystkim kontaktował się telefonicznie itd. Teraz jestem stałą klientką. Kierowca skupiony na drodze, w razie potrzeby zrobi przerwę itd, podróż mija sprawnie i w ogóle wszystko superancko. Polecam

Patrycja Nowy wpis

Panie Irku,proszę się nie przejmować. Nikt nigdy nie pisze dobrych opini. Ja, jeżdżę z Pana firmą już 4 lata i znam wiele Pana stałych klientów ,którzy są - jak Ja i byli zadowoleni. Dlatego, też POLECAM USŁUGI PANA FIRMY -ZAWSZE I WSZĘDZIE !!! Ps. gdyby firma była zła ,nie instniała by na rynku - a z tego co wiem, istnieje już kilka lat i się ma znakomicie !!! ZAWSZE NOWE BUSY !!! ???? i wysokiej jakości przewozy w przesympatycznej atmosferze !!! No chyba, że trafią się mało sympatyczni klienci ...

Beata Nowy wpis
@Patrycja

Super, że jesteś zadowolony z usług jakie oferuje Taxi Krakus Bus Eu. Opinia stałych klientów jest bardzo ważna. Masz racje z tym o czym piszesz - gdyby klienci nie byli zadowoleni to firma już dawno by upadła z powodu braku zleceń a jak piszesz - dobrze prosperuje. Wysoką jakość się ceni a w tym przypadku, jak wnioskuje, zostaje ona niezmienna. Pozdrawiam.

pasażer 23.08. 2020

ostrzegam osoby rezerwujące przewóz Krakus Bus korzystałam z ich usługi z Polski do Niemiec oraz powrót rezerwację oraz koszt przewozu uzgadniałam telefonicznie(,szkoda że rozmowa nie została nagrywana) ponieważ przy regulowaniu należności cena została zawyżona zapłaciłam tyle ile uzgodniłam chociaż kierowca nawiasem mówiąc sympatyczna osoba zaznaczył że szef mu to potrąci..Natomiast powrót to katastrofa mieliśmy wracać w piątek a otrzymałam wiadomość że w czwartek w nocy godzina 3razy była zmieniana kierowcą był właściciel tej firmy co jakiś czas robił przerwy nie dla pasażerów tylko na papierosa razem ze swoim kolegą pomimo tego to nawet w busie palił papierosy mając za plecami dwoje nieletnich dzieciaków na jednym postoju kierowca robił sobie drzemkę dobrze pochrapując masakra!! nie mówiąc już jakich niecenzuralnych słów używali oboje .Jazda to prawdziwy rajd wyścigowy z tirami,oczywiście przesiadka w połowie drogi i tu znowu niespodzianka cena jeszcze wyższa od poprzedniej na co nie wyrażałam zgody i tu zostałam "podsumowana" przez pana i władcę w chamskich słowach i ze następnym razem mam jechać rowerem ,pytam dlaczego nie dostajemy paragonu za przejazd??? Tą firmę należy omijać szerokim łukiem nigdy bym ją nikomu nie poleciła!!!BUTA I AROGANCJA!!!!

Czy po rozmowie w Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Dodo

Czy trzeba mieć własny samochód czy jest możliwość dostania od firmy? Żeby mieć swoją taxi.

Klient

Dramat. (usunięte przez administratora), brak jakiejkolwiek informacji ze dziś nie przyjedzie a ty siedź sobie i czekaj do 6 rano aż łaskawie ktoś obierze telefon.(usunięte przez administratora)

Jerzy

Podpowie mi ktoś jak się tu pracuje i na jakie zarobki można liczyć?

Konstancja

Jak KRS przepuściło taką firmę?

Janusz

Kurła, co to jest? Polacy tak Polaków (usunięte przez administratora)?

To jest firma? Szkoda gadać!

PATOLOGIA!!!!! Obrażają osoby!

Nie polecam

Bardzo nieszanująca się firma, nie polecam. Dostawca przyjeżdża z 2 dniowym spóźnieniem, nie chce podjechać pod właściwy adres. OBRAŻA KLIENTA! Jeden wielki DRAMAT!

Aneta

Nie polecam! Nie odebrali pracownika chociaż wszystko było zarezerwowane. Rozmowa z próbą wyjaśnienia - arogancka. Duże ryzyko! Bałagan mają.

Pozdróżnik

Nie przyjeżdzają po osoby, które chcą wracam z Niemiec do domu. Porażka . Człowiek siedzi miesiącami w Niemczech . Z utęsknieniem wyczekuje do powrotu, każda minuta oczekiwania na kierowcę to wieczność . Zwodzą , ze będzie za godzinę lub dwie. Po czym w ogóle nie przyjeżdża . Szkoda nerwów lepiej poszukać sprawdzonej firmy. Ten dziadKrakus ma wszędzie wyłączone opinie. Jedynie tutaj można komentować . Nie jeździć z nimi. Niech zbankrutuje.

Nie polecam. Ludzie. Nie zamawiajcie transportu osobowego od nich. Po zamówieniu busa, nikt nie przyjeżdża i jeszcze kłamią , ze nie moglibyście dodzwonić . Kłamcy i (usunięte przez administratora) .

Natalia

Wiele informacji o firmie Krakus-Bus można znaleźć na jej stronie internetowej, ale nie widziałam tam żadnych aktualnych ofert pracy w tym miejscu - może obecni pracownicy firmy wiedzą coś o wolnych wakatach? Jeśli tak, to podzielcie się z nami tymi informacjami! W jaki sposób najszybciej można dowiedzieć się o pracy w tym miejscu? Czy warto osobiście stawić się w siedzibie firmy ze swoim CV?

Podróżnik

3 lata jezdze i nie ma żadnego problemu, zawsze na czas i miejsce. A z tego co widze 2 opinie pisane są minutą po sobie więc ewidentnie widać że to ta sama osoba wylewa jakieś żale. Polecam w 100%

Aga

nie polecam ... zostajesz na lodzie pomimo wszesniejszej rezerwacji ....rezerwacja była robiona 14 dni przed wyjazdem .... sms z potwierdzeniem wyjazdu 24h przed był ale transportu do dzis brak ..... uwazajcie na nich ..... kontaktu brak

(usunięte przez administratora) i kłamcy ..... transport miał być o godzinie 16 o godzinie 22 dowiedziałem sie ze nie dojada bo sie auto pali .... sciemniaja ....brak kontaktu porazka unikajcie ............................ nie solidna firma i sciema na całego nie nie nie nie nie polecam

T

Ten przewóz to pomyłka,porażka i katastrofa, uważajcie i nie dajcie się robić w balona. Normalnym przewozem jeżdżę 10-12 godzin. A Krakus - bus dowiózł Mnie po 20 godzinach, jakiś koszmar.

Zostaw merytoryczną opinię o Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek - Kraków

• Jak się pracuje w Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek?

Zobacz opinie na temat firmy Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek?

Taxi Krakus Bus Eu Ireneusz Piliszek
  • Os. Osiedle Zielone 2 lok. 11