Opinie o Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Elbląg

Lola

Krótko i na temat:: ::Praca w zakładzie jest dobra w porównaniu z prywaciarzami którzy dbają o maxymalizację zysków kosztem (usunięte przez administratora)..tutaj jest bardziej po ludzku.Pracodawca nie jest typowym tyranem oraz ma inne spojrzenie na (usunięte przez administratora)i czynnik ludzki.Za to durzy minusem jak w innych zakładach jest atmosfera ,bywa fatalna,ludzie sami se tworzą taką..(usunięte przez administratora)

Abba
@Jabba

Jest rok 2023, to na pewno już są zarobki tam na tym stanowisku PRACOWNIK DS. SEGREGACJI ODPADÓW/PRACOWNIK TECHNICZNY 28 Brutto za godzinę ?

Widziałem, że firma szuka ludzi na stanowisko sortowacza. Wymagana głównie sprawność fizyczna, uprzedzają o możliwości (usunięte przez administratora) na wysokościach, Czy chodzi o duże wysokości? Chyba nie potrzeba specjalnych uprawnień?

Lola

@Lola

Ok, ale ten czynnik ludzki to ma bezpośredni przełożony? Czy szef całej firmy? Czy po prostu generalnie atmosfera w firmie jest taka ludzka? Konkretnie, ok? I czy jak tu jest tak dobrze dla pracowników, to czy firma daje takie urlopy nagłe bez problemów, czy wiąże się to z obcięciem premii?

Jabba

Atmosfera jest różna.tak jak ludzie są różni.generalnie robić swoje 8 godzin i dzida .żadnych kolegów koleżanek.to są tylko znajomi z pracy i tyle..mało gadać mieć swój świat i tyle...przełożeni typowi jak u prywaciarza jeden udaje kapitana Amerykę i chciałby przerobić 200 procent normy żyje tylko pracà i nie ma dystansu do tej pracy i do siebie.jest irytujący....ucho od śledzia....za to drugi spokojny kulturalny i ma normalne podejście do pracy.da się lubić.praca monotonna tak samo jak u wójcika.z tą różnicą że w zuo nie ma za nami jakiegoś (usunięte przez administratora)ktury goni ża za mało norm wyrobiliśmy przy klimacie w pracy niczym (usunięte przez administratora)....więc nie jest żle..zawsze morze być gorzej...zdrowie najważniejsze.

@Jabba

Mimo wszystko szkoda, bo fajnie móc pogadać trochę na zmianie. Mówisz praca 8 godzin, czyli nie trzeba nadgodzin robić? Czy jakoś sporadycznie bardzo są? I jak wyglądają premie za wyrobienie norm, jeśli w ogóle jakieś są?

Abba Nowy wpis
@Jabba

Czy w Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ewelina

Mam pytanie o to dofinansowanie usług turystycznych dla pracowników. Czyli jakiej wysokości jest to dofinansowanie? Dajcie znać, bo aktualnie rekrutują kogoś na posadę Młodszy specjalista ds. operacyjnych. Czy jak ma się więcej dzieci to tej kasy jest więcej? Bardzo ciekawy benefit

Czy po rozmowie w Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy KIEROWNIK ZMIANY
Raciąż
Polmlek Raciąż Sp. z o.o.

Co jak co ale zabezpieczenie sanitarne fatalne dla pracownika, wieczny (usunięte przez administratora) brak środków, mydła papieru, (usunięte przez administratora) na podłodze cóż nie dziwota panie zamiast pracować uganiają się za panami z pracy. Niech firma pomyśli o zmianie wykonawcy usług bo co tam się dzieje woła o pomstę do nieba. Że by nawet w godziwych warunkach załatwić się nie można chlew bród u pracowników sprzatane są tylko pomieszczenia gdzie paniom miło I przyjemnie jest czyli pomieszczenia osób wyższych niż robole fizole.

Pracownik zuo

Jak można tak obrażać panie tam sprzątające .Sprzątane jest kilka razy dziennie .Nie wiem kto tam robi ten chlew i bród.Kto tam ugania się za panami z pracy?. Każda z pan wykonuje swoją pracę a ktoś obraża i wypisuje takie negatywne opinie .Najprościej jest wystawić negatywne opinie nie podpisując się nie ujawniać się .Postawcie się na miejscu tych pań które też to czytają mają swoje rodziny.Dlaczego w człowieku jest tyle nienawiści i zawiści ?

PitterParker

Co za bzdury, ktoś wypisuje naprawdę ludzie czy już po pracy nie macie obowiązków, pasji, hobby. Zajmujecie się cudzym życiem, a własnym gardzicie, zniżając się do takiego poziomu, masakra. Z tego co widzę Brygadzista każdemu z zatrudnionych w ZUO poświęci czas jak jakiś problem powstał, z epickim spokojem i nerwami trzymający na wodzy wstanie jest szybko i sprawnie rozwiązać dany problem, w przeciwieństwie do pozostałych dwóch panów brygadzistów jak czyhające hieny by opitolić padlinę. A co do tej Pani ktora sprząta, co nie przechodząc cały czas ciężko pracuje boli was ludzie że w końcu trochę czyściej jest, biedna sama zapitala wszyscy na chorobowym ,robi za trzech a tu takie pomyje lecą , ktoś się naprawdę troszkę pomylił.

Porażka

Co za kicz faktycznie jak Parker napisał ktoś się chyba trochę pomylił

Ekolog na emeryturze
@Porażka

Może jątrzyciele wezmą się do roboty za którą otrzymują wynagrodzenie,bo zdaje się, że się bardzo nudzą.Od plotkowania bolą ich jęzory a nie ręce!!

przykładny robolek
@PitterParker

Parker mamy hobby i pasje obrabianie innym tyłków bo sami jesteśmy do niczego a paplając na innych czujemy się lepsi i wartościowi od innych.

Smyk

Kabelki kabelkami ale gdzie są ona i on, jeszcze wczoraj ćwierkali całą zmianę a dziś zniknęli. Pewnie złapali wirusa

Biskup

Dziś rano chyba wybierali papieża na wyspie nowakowskiej bo z jednego z kominów wydobywał się czarny złowieszczy dym.(usunięte przez administratora)

Wierny poddany
@Biskup

Odpowiedż na to pytanie jest bardzo prosta.To nie Konklawe.To Arcybiskup nowakowski wypalał tygodniowy utarg kabelków.

Xd

Dyrektor Pan kiedy podwyszki?

Witam. Czy może ktoś mi odpowiedzieć na pytanie. Czy coś się zmieniło w pracy. Pracowałem w zuo jakiś czas temu i zastanawiam się czy nie wrócić z powrotem bo tu gdzie teraz pracuję warunki są (usunięte przez administratora)

Danuta

Hej, niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie bo nie jestem pracownikiem firmy ale chciałabym dopytać Cię o coś. A mianowicie - zapytałeś czy coś się zmieniło więc zastanawiam się czy pytasz czy zmieniło się na gorsze czy na lepsze. Czy wcześniejsze warunki pracy w Zakład Utylizacji Odpadów były dla Ciebie zadowalające?

Zryty beret

Pracowniku jeśli chcesz mieć zółte papiery to polecam powrót na stare smieci. Praca ok ale ludzie tu sa wyjatkowo paskudni

@Zryty beret

Dziękuję za informację i otwarcie oczu. Z tego co wywnioskowałem to w dalszym ciągu atmosfera w pracy okropna, romanse, plotki i wielka zawiść a zarobki pewnie słabe

ptyś.
@Danuta

Warunki zmieniły się na gorsze a to dzięki takiemu zarządzaniu.

Smyk

Jak pamiętają starzy pracownicy kiedyś w zakładzie panowała całkowicie inna atmosfera. Praca zawsze była ciężka i towarzyszył jej przykry zapach ale ludzie byli bardziej przyjaźni. A teraz jeden wielki fałsz. Kapo piszesz że kiedyś kobiety biegały do królowej a teraz nasza Ircia lata do niepisanego króla brygadzistów i zdaje mu relacje z wszystkiego co się dzieje. Kolejny As zwany długi biega za pewną dzierlatką szukając miłości i wcale tego nie ukrywa a po chwili obrabia jej tylkek na każdym kroku. Ludzie a co chodzi w tym zakładzie bo na pewno nie o pracę.

Kapo di frutti kapi

Praca jak praca ludzie różni jak wszędzie...najwiekszym problemem są dzierlatki o mentalności Alicji w krainie czarów.. wyszczekane aferzystki obrabiarki TYŁKA,bo zazwyczaj czyjąś (usunięte przez administratora) bardziej śmierdzi nisz własną...co niektóre zapomniały jak do królowej lodu biegaly kablowac..to są osoby psujace atmosferę.zajmujace się kimś bo nie mają własnego życia i żyją tylko praca...

Hot dog
@Kapo di frutti kapi

Właśnie aferzystki oczywiście są tesz zwykłe kobiety.. Ale najgorszy bajzel i zamęt sieją owe dzierlatki.tylko ploty żadnej kultury osobistej świętoszki udają.a co zabawne same se tylki Obrabiaja a później koleżanki udają.niezla beka.falszywe do szpiku kości osobniki o ilorazie ameby....rece opadają dosłownie od tego bełkotu.a praca jak to praca.dobrze że kierownik jest facetem bo znowu zaczęły by się pielgrzymki fałszywych mord

Kaśka
@Kapo di frutti kapi

Tak piszesz a sam pewnie na sortowni, palarni i stołówce pchasz palec w cztery litery każdej z nas. Więc może zastanów się co piszesz i powiedz otwarcie co cię boli a nie schowany w piwnicy piszesz to co powinieneś mówić otwarcie

Umęczeni

Dziękujemy Panie Bogdanie za to że w środe zawalczył Pan o nasze zdrowie i skrócił pracę w tych niegodziwych warunkach.Jako jedyny na zakładzie pokazał Pan że zależy Panu na nas bo jak widać osoby które powinny za nas walczyć z racji zajmowanej funkcji w organizacji wiadomo jakiej olały nas zupełnie.Szczekać to każdy potrafi.Panie brygadzisto wzorowa postawa.

Kran z mosiądzu

Nie narzekać. Wszyscy tylko płaczą a pracować się nie chce. Zwolnić największych plotkarzy zaczynając od kobiet to atmosfera i wyniki w pracy się poprawią.. Dobrze że kabanos jeszcze się stara oddając się z pasją i zaangażowaniem w dobro firmy. Gorzej tylko że lata i donosi na wszystkich.

@Kran z mosiądzu

Robert nie dokuczai brygadziście

Jaki dress code obowiązuje w Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.?

Na terenie zakładu rewia mody,kolorowe koszulki, mniej lub bardziej podkreślające fałdy na brzuchu i dekoldy do pasa. A gdzie bhp i brygadziści którzy rozprowadzają pracowników.

chruscik

Opinie o zakładzie..bardzo złe. A przepraszam bardzo do pracy chodzi się pracować czy plotkować? Bo widze ze wszyscy komentujący tutaj to PLOTKARZE. Skoro taka praca zła to zwolnić się i nie płakać. Albo pracownicy stworzyli swój harem do którego nie chcą już dopuścić nowych i opinie wystawiają byle by nikt nie dołączył do grona Aferzystów. Po wpisach widać ze nie brygadziści czy inni pracownicy wyżej to problem tylko ludzie na produkcji ;) a jak już ktoś dojdzie to 2 dni wytrzymuje bo cała zmiana nastawiona na nowych. Do pracy pracować a nie 8h kłapać jęzorem

chruścik
@chruscik

I jeszcze skoro atmosfera w pracy nie taka? Tylko kto ja wprowadza? Pracownicy nikt więcej. Plotka nakręcana plotka, czas chyba zamknąć buzie największym aferzysta.. gadać każdy potrafi, kasa nie taka, ludzie nie tacy.. sami nakręcacie plotki a potem płacz! Dorośli ludzie a gorzej zachowują się niż dzieci w podstawówce. Szkoda tylko mi nowych pracowników, bez twardej dupy nie ma co tam iść, bo na wejściu żmije zjedzą wzrokiem.. a bez pleców tam nie ma co zaczyna pracy. Na szczęście OKO saurona patrzy, skończą się rządy szczególnie pan Aferzystek..

Piękna
@chruścik

Oko saurona to chyba mowa o zapasionym kierowcy hakowca i jego koledze kabanosie bo to główne oczy i uszy w firmie.

Chruścik
@Piękna

A osobie aż tak żal (usunięte przez administratora)ściska? Naprostuje.. to nie chodzi o żadnego z wymienionych wyżej. Ale miło ze odpowiedz „piękna” wrowadza ludzi w błąd, tak jak w pracy zapewne największy zamęt i natłok plotek wychodzi z pani ust ;)

Snickers

Zakład jak zakład stać na to ale ludzie patologejszyns.sa Judasz Judaszem przegania.Niektorzy tak głęboko weszli w (usunięte przez administratora) że się zgubili w ciemności i nie mogą znaleść drogi powrotnej i wchodzą w głąb coraz dalej o tobie JPURDAASZY

Wiecie czy Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zdalny Typ

oczywiscie a do tego samochod sluzbowy,karnet na obiad w Mariocie i masaze erotyczne 2 razy w tygodniu,zapraszamy

Dziki bill

Wkoncu jakiś pozytyw normalny kierownik...W tym zakładzie.ludzki.i co najważniejsze mam nadzieję nie tolerujacy (usunięte przez administratora)i kapusi.konkretny rzeczowy(usunięte przez administratora) jak gorszy sort.jak co niektórzy pseudo brygadzisci.kturzy mieli fory u poprzedniczki jak przyczepianie się o wszystko za jej aprobatą.

January

Nastały ciężkie czasy dla kabanosa i wodza z wyspy nowakowskiej. Biedaki nie będą mieli jak i komu kablować. Parę innych kapusi i donosicieli też pewnie płacze po odejściu królowej huehuehue

Dr robol.
@January

No niektórzy płaczą.ale są tesz zadowoleni ale równierz kapusie pierwsza klasa np koński łeb bardzo zadowolony.fakt że decha z przodu i decha z tylu ale morda wyszczekana i ma we krwi kapowanie.i robienie zamętu.teskni za Norwegiem.he.huda szkapa. (usunięte przez administratora)

Piękna
@January

Kabanos już zaczyna podlizywać się gdzie trzeba i tylko patrzeć jak z tatem będzie znów siał zamęt i latał gdzie trzeba. Szybko zapomniał do kogo latał kablować fałszywiec

Major
@Piękna

Tacy jak kabanos i tata to najgorszy sort.Bez charakteru i swojego zdania. Lizusy wykonujące każde polecenie, kapusie. No ale czego się spodziewać po matołach z wykształceniem podstawowym. Takimi najłatwiej się steruje.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Mazurska 42
    82-300 Elbląg

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.