Opinie o Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura w Andrychów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura w Andrychów

Czy w Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Xd

Nikomu nie polecam tam pracy!!!! Dramat!!! Zero szacunku i tylko nastawienie na wyzysk! Do ubikacji idziesz fochy ! Chcesz coś zjeść po 6godz! Fochy... grafik rozpisany na ostatnie 5minut w niedziele na tydzień... Nic nie zaplanujesz.... Paulina która tam pracuje od lat dyktatorka wszystkich obgaduje krytyka i obrażanie... chmura myśli że jest wielkim biznesmenem a wyciska towar (usunięte przez administratora) zero umowy na początek... potem zdziwia chmura że złe dokumenty itd. Oczekiwania z kosmosu a do sprzedaży złomu to mu jest potrzebna zwykła dziewucha z bulowic a jak mu się trafiają dziewczyny z klasą to jest tak zmanipulowany bulowicami że głupnie ... co nie zmienia faktu że jest nie uczciwy i to trzeba zgłosić!!!

Ona Nowy wpis
@Xd

Swieta prawda to co tu napisane. ZERO kolezenskosci,obluda,klamstwo.Towar wciskany z makro.Paulinka konkubina Chmury pozjadała rozumy,a byla biedna samotna mama jak tam zaczela prace,a teraz pania udaje,a sloma z butow wychodzi..

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adrian Chmura Delikatesy?

Lovelove123 Nowy wpis

Nie radzę iść do niego

Renata Nowy wpis
@Lovelove123

no tak, kazdy pisze ze nie poleca ale juz bez konkretow, czemu ?

Xd

Jednym słowem chmura powinien sam iść popracować uczciwie żeby się nauczyć szacunku do ludzi ..... W (usunięte przez administratora)się poprzewracało myśli że jest wielkim biznesmenem bo wyciska porcyjki rosołowe ...... ale jak trzeba uczciwe podpisac umowe o prace i przestrzegać praw pracowników to wychodzi szydło z wora ... ciekawe co na to inspekcja pracy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Xd

Nikomu nie polecam tam pracy!!! Dramat !!! Zero szacunku Paulina która tam pracuje od lat

Kiki

Wszystko to prawda co poprzedniczki napisaly,nawet jest tam gorzej.Pracuje sie tam po 50 albo więcej godzin tygodniowo,kazda sobote.Szefowa ,choc podobno nie ma tam takiej rzadzi sie na calego.Panuje tam obrazanie pracownikow,nawet przy klientach,pouczanie itp.Nic nie wolno.Jedzenie w biegu zjesc i juz z powrotem charowac,za marne pieniądze.Nie ma szacunku dla pracownikow,a miedzy.nimi panuje obgadywanie,pomowienia jedna na druga.Informacje byly przekazywane przez komputer,albo tylko w smsach bo pan Szef nie umie rozmawiać z pracownikiem.Wszystkie zmiany informacje sa przekazywane przez smsy.Pora zeby ktos zajął się tym miejscem.Dlaczego? Bo jest tam duzo zlamanych kodeksow dla pracownika.Lista Obecnosci dziwnie nie pojawiala sie na poczatku miesiąca tylko dopiero na koniec.

abc

Praca w tym miejscu to czysty wyzysk pracownika. Nie ma tu zastosowania kodeks pracy i prawa pracownika. Brak 15 minutowej przerwy w pracy. Kanapkę zjesz w ciągu 2 min. na "szybkiego", najlepiej przed godz 8 rano kiedy to jeszcze nie ma klientów. Nienormowany czas pracy. Kończysz o 13, a wychodzisz np. o 14. Nie jesteś w stanie nic zaplanować. Drugą zmianę kończysz o 19 wychodzisz oczywiście później. Następnego dnia zaczynasz pracę o 5:30 rano! A gdzie zachowanie doby pracowniczej i co najmniej 11-godzinnego dobowego odpoczynku? W kolejny dzień masz już na inną godzinę np. 10. I tak każdego dnia zaczynasz i kończysz pracę o różnych porach. Osoba wzięta na okres próbny-bez umowy stoi za ladą 1-2 dni i nie dostaje za to zapłaty. Jeżeli komuś odpowiadają takie warunki pracy to może próbować swoich sił. Ja nie polecam!

fwer
@abc

Wszystko co tu jest napisane to prawda. Nie dostaje się umowy o pracę conajmniej pół roku, o ile wogóle się dostanie, ale wymagania są nie z tej ziemi. Dodam jeszcze że atmosfera między pracownikami jest zła.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura - Andrychów

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura?

Firma Handlowa Chmura s.c. Arkadiusz Chmura Adrian Chmura
  • Włókniarzy 1