Opinie o Hit-As Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hit-As Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hit-As Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hit-As Sp. z o.o. w Rumia

Ania Nowy wpis

@zbyszek o jakich pieniądzach pan mówi?

Bigos Nowy wpis
@Ania

O PLN A o jakich . Gdzie znajdę tego typa

PLN? Nowy wpis
@Bigos

Wojtek, a nie ojro ? Bigos to Ty masz w bani

Mirek Nowy wpis

A znasz kogoś komu on nie zalega kasy . Pracowałem i też nie wysyłał stary dziad i nie zapłacił mi

Zbyszek

Szukam starego Hebla wiecie gdzie to znajdę? Leży mi kasę

Jurek

Czy pracownicy maja problem z kierownictwem? Nie dogadują się ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hit-As Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Artur

Widzislem Hebla w czerwonym porsze marki polo chba na kacu bo mial szyby zaparowane albo tak juz ciezko dyszy Jak tam Prezes ?

Sławomir
@Artur

Starałem się znaleźć aktywne ogłoszenia do pracy w tej firmie, jednak niestety niczego nie znalazłem. Czym jest to spowodowane? Mam nadzieję, że są jakiekolwiek szanse, aby dostać się tam do pracy.

Zycie , wpisz litycacje komornixze, zajecia komornicze i nazwisko tego oszysta i wyswietli się kilka stron . Jak masz wyrok nie czekaj idz do komornika czym predzej

marian

Miałeś racje ,, h bombki strzelił ,,pieniedzy niema ,, jak najdalej od tej rodzinki oszustów

Damian

Poczytaj sobie o Heblu i jego firmach ,oraz ile ludzi wydymal I o jego długach wszystko jest w necie

Dominik

Możecie wyjaśnić o co chodzi? Interesowała mnie praca w firmie.

Kolega
@Dominik

Jo spytaj jego starej

Marian

Brawo Marian. I co z tego masz? Nie dostaniesz złotówki bo nawet teraz ma mieszkanie na licytacji komorniczej Bo to (usunięte przez administratora) od urodzenia

Marian

Założyłem sprawę udowodniłem. Wygrałem. Pana prezesa nie było zabraklo odwagi. Teraz zamykamy działalnosc firmy hit as . Fajni z was bohaterowie

Widziałem wielkiego Prezesa chodzi po Hali w Gdyni z głową przy ziemi jak zbity pies . Okradli ludzi nie wypłacił wypłat przejęli majątek z firm które doprowadził do bankrutctwa. Taki z niego wielki szu ,to nie koniec Hebel kasę i tak oddasz

Grzegorz

Przypominam, że znajdujesz się na forum publicznym, na którym nie można nikogo obrażać i podawać danych osobowych innych osób. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat warunków pracy oraz aktualnie prowadzonej rekrutacji. Zapoznaj się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Twoje rozczarowanie dotyczące niewypłaconych wynagrodzeń jest zrozumiałe. Napisz proszę, jaka jest aktualna kondycja firmy i czy nadal funkcjonuje? Te informacje o firmie będą cenne dla potencjalnych pracowników.

Krzyszrof
@Grzegorz

A może chcesz Grzegorzu mieć takiego szefa który za twoje zarobione pieniądze chodzi po Casino zamiast wypłacić pieniądze. Chcesz ? Też lubisz być kantowany to zatrudnia się do niego i popracuj . Wszyscy powinni dowiedzieć się prawdy o Tym tworze bo to nie człowiek tylko twór wszystkiego złego co na ziemi chodzi

@Grzegorz

Grzegorzu a o kim mówisz ,kto jest tu obrażany ,pracownicy którzy nie otrzymali wynagrodzenia za pracę . A ten twór powinien być już dawno tam gdzie jego miejsce.

Kolega twego syna

No też to widziałem nie dawno facet ma tupet jak pas startowy . (usunięte przez administratora) To mają rodzinne tatuś i synowie tylko na wypierdokę bo nigdy uczciwie nie pracowali . I co Hebel dziadku,kiedyoddasz kasę

Krzysztof

Pilnie prosimy o pomoc w ustaleniu siedziby Spółki Hit As ,kilkanaście osób nie otrzymało wynagrodzeniavOan Prezes (usunięte przez administratora) to oszust,otrzymał wynagrodzenie z Firmy Faig ,nie wypłacił pracowników. Wezwania sądowe wracają. Prosimy o pomoc jeśli czytacie te opinie . Temu zlodziejowi trzeba przerwać ten proceder poszukiwania ludzi

Ilona

@Mati, bardzo proszę, aby swoje komentarze pisać w sposób kulturalny i nie obrażać innych osób. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Dlaczego wyraziłeś taką opinię o prezesie firmy Hit-As? Napisz bardziej szczegółowo co wpłynęło na wyrażenie przez Ciebie takich słów? Twoje informacje będą pomocne dla osób, które poszukują informacji na temat pracy w firmie Hit-As.

były pracownik Krzychu
@Ilona

Ilona A dlaczego twierdzisz że ten Pan został obrażony ? Prosimy Ciebie o pomoc. Poszukujemy adresu Firmy I Pana Prezesa Hebla który zalega nam wypłaty,poczty nie odbiera ,na Chodkiewicza go nie ma ,tam nie zapłacił za wynajem ,wszyscy go szukają Ilona prosimy o pomoc ,może Ty jesteś nam w stanie pomóc

Mati

Prezes (usunięte przez administratora) oszust krętacz i naciągacz

Ilona

@Oszukany, napiszesz co takiego wydarzyło się że nie polecasz? Ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię o Hit As? Czy nic pozytywnego nie da się napisać?Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Podzielcie się opiniami, im ich więcej tym lepiej. Pomagamy w ten sposób innym naszym użytkownikom w znalezieniu dobrego pracodawcy.

Oszukany

Nie polecam pracy gdzie kolwiek pojawi się nazwisko R.Hebel w branży rusztowaniowej ,zostałem oszukany przez tego osobnika zwanego Prezesem . Przestrzegam przed nim . Uwaga uwaga !!!!!

parówka

prezes hebel hyba blokuje stronę hs konstrukcje stalowe

Krzysztof i inni

Jeśli myślisz ze znowu Nas oszukałeś i nie wypłaciłeś pieniędzy to jest to Twój ostatni już raz ,Najpierw był Hebel ,potem HS a teraz HIT AS , i to koniec ,już nigdy więcej nikogo nie oszukasz . jesteś bardzo bardzo nieuczciwy , wręcz powiem więcej jak mój poprzednik -zwykły oszust . Zakładamy sprawę . I Tym razem pieniądze odzyskamy

Zibi

Oszust

Zostaw merytoryczną opinię o Hit-As Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w Hit-As Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hit-As Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hit-As Sp. z o.o.
  • Chodkiewicza 54