Opinie o Kodołamacz (Sages Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sages Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sages Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sages Sp. z o.o. w Warszawa

Jus

Rok temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy w Centrum. Rozmowa była prowadzona bardzo profesjonalnie. Wszystko konkretnie przedstawione. Po tygodniu otrzymałam e-maila, że mimo bardzo wysokich kwalifikacji i wykształcenia oraz odbytych szkoleń branżowych, firma wybrała inną osobę. Z tego, co widziałam tą osobą była dziewczyna od razu po studiach bez doświadczenia i z innym wykształceniem niż było napisane w ogłoszeniu firmy o pracę. To o czym to świadczy, że nie chcecie przyjmować ludzi z kompetencjami, tylko zatrudniacie zupełnego nowicjusza??? Po co w takim razie zapraszacie ludzi kompetentnych na rozmowy, a wybieracie zupełnych laików???

Janusz
@Jus

To chyba oczywiste dlaczego, mniej chciała na umowie o dzieło :D

Rozumiem, że ktoś jest bardzo zły na firmę. Dostać się do pracy w świetnej firmie nie jest łatwo.

@Andrzej

Ależ wy jesteście pyszałkowaci.

Henry

Szkoda, że obawiacie sie nowych pracowników i nikt nie chce podpowiadać informacji

Współpracuję z Sages od ponad roku jako trener Jedna z lepszych firm z jakimi miałem okazje współpracować. Uczciwość, atmosfera i przede wszystkim niesamowici ludzie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sages Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Analityk Biznesowo-Systemowy IT
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego (jęz. angielski)
Poznań
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
~~

Firma poszerza swoją ofertę na koszt trenerów. Ma taki bardzo wygodny dla siebie model biznesowy, że trenerzy na własny koszt (we własnym czasie) przygotowują szkolenia, które mogą im się nie zwrócić. Ze mną skontaktowali się w ostatnim momencie przed planowanym szkoleniem zamiast wcześniej zaplanować je. Dla mnie to średnio opłacalne.

@~~

Jeśli jesteś specjalista w swojej dziedzinie to jesteś przygotowany. To czy są slajdy czy ich nie ma nie powinno mieć znaczenia bo dobry trener jest w stanie poprowadzić szkolenie bez nich. Jeśli działasz jako wolny strzelec to zrobione slajdy możesz wykorzystać także przy innych zleceniach.

@Marcin

Szkolenie bez materiałów? Czy może się zrobią same? Ale wy bajki opowiadacie.

@Marcin

Lekceważenie czasu, który trener musi włożyć w przygotowanie szkolenia pokazuje jaki macie stosunek do pracy trenera.

@anonymous

Widzę, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Jeśli jesteś specjalista w jakimś temacie to jesteś przygotowany, a jak działasz na rynku szkoleniowym to masz tez materiały no chyba jak sądzę po Twoim wpisie jesteś nowicjuszem który chce dorobić. Dla jasności nie jestem pracownikiem Sages a jedynie osoba współpracująca która działa tez sama i z dwoma innymi firmami. Szkoda ze nie masz cywilnej odwagi się podpisać to mioim zdaniem tez świadczy o braku obiektywności ale cóż wiadomo ze anonimowo można pisać wszystko

@Marcin

Najpierw składacie mi propozycję a więc uznajecie za wystarczająco kompetentnego a potem gdy ją odrzucam jako dla mnie mało korzystną to robicie prostackie wycieczki osobiste, że niby jestem "nowicjuszem"... choć tak na prawdę nic o mnie nie wiesz. Jakie to słabe i żenujące.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Sages sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Łukasz

Moim zdaniem najlepsza i najszybciej rozwijająca się firma szkoleniowa na rynku (myślę, że mogę to powiedzieć bo jestem trenerem z ponad 10 letnim stażem i współpracowałem już z wieloma firmami zarówno dużymi jak i małymi). Pozytywni i bardzo kreatywni ludzie, którzy chcą się rozwijać i tworzyć zupełnie nową jakość na rynku szkoleniowym. Uczciwe i ludzkie podejście do pracowników oraz osób współpracujących, a także wywiązywanie się z danego słowa. Elastyczność oraz otwartość na nowe pomysły, możliwości rozwoju oraz super atmosfera. To wszystko sprawia, że aż chce się pracować

Ogólnie o firmie można powiedzieć, że jest jednym z lepszych miejsc do pracy. Rodzinna atmosfera wewnątrz, ciekawe projekty i fajni ludzie. Główną cechą firmy jest uczciwość i na tym buduje relacje z klientami, trenerami, alet też i wewnąrz. Firma z bardzo elastycznym podejściem, które sprawdza się w branży IT i szkoleniowej (dynamika zmian). W biurze praktycznie te same twarze plus nowe osoby, co może świadczyć o zadowoleniu z pracy ludzi związanych z firmą (łatwa weryfikacja po pracowych portalach społecznościowych). Zdarzają się wpadki w komunikacji, ale wystarczy wtedy dopytać, albo doprecyzować i wszystko się szybko wyjaśnia.

ale ściema

Czyli jesteś pracownicą na stałe i robisz pijar. Fajnie. Za trenerów też się wypowiesz? :)

@ale ściema

@ale ściema Z tego co wiem jesteśmy w miejscu "opinie o pracodawcach". I taka jest właśnie moja opinia. Możesz się z nią zgodzić lub nie - twoja sprawa. "Pijar" można robić zarówno pozytywny jak i negatywny. Jeśli moje zdanie robi Sagesowi pozytywny, nie mam nic przeciwko. Jest to dotychczas najlepsza firma w jakiej miałam okazję pracować/współpracować. I może od razu dla przyszłych "czytelników" tego wpisu dodam i dla ciebie też jeśli już wysuwasz tak daleko idące wnioski, że moja opinia nie jest sponsorowana ani zlecona przez firmę i wypowiadam się w imieniu wyłącznie własnym.

ale ściema

mnie nie przekonaliście, za bardzo kreowanie wizerunku czuć, ale życzę powodzenia

Firma malutka a już ma podejście korporacyjne. Odezwali się do mnie chwilę przed planowanym szkoleniem z propozycją bym je wykonał. Jednak ten termin mi nie pasował a poza tym brakowało materiałów, trzeba było je dopiero wykonać. Umówiliśmy się (a przynajmniej tak mi się wydawało), że odezwą się później i omówimy jak możemy rozpocząć współpracę. Głucha cisza. Pewnie odezwą się następnym razem gdy znowu na łapu capu będą potrzebować kogoś.

takie jest moje zdanie

Współpraca jest słaba. Imho przerost formy nad treścią. Firma robi szeroko zakrojone szopki, z których niewiele wynika. Niestety pojawiły się problemy z konsekwencją i dotrzymywaniem słowa.

Agata Kuźma (Sages sp. z o.o.)
@takie jest moje zdanie

Bardzo nam przykro, że odniósł Pan/Pani takie wrażenie. Nie możemy się odnieść do konkretnej sytuacji, gdyż Pana/Pani komentarz jest anonimowy, ale zapewniamy, że zawsze w kontaktach z naszymi współpracownikami stawiamy na uczciwe przedstawienie warunków współpracy. Staramy się też budować kulturę wewnętrzną firmy w taki sposób, aby każdy nasz współpracownik mógł rozmawiać z nami szczerze, także w przypadku niesatysfakcjonującego go rozwiązania danego problemu, więc tym bardziej jesteśmy zmartwieni takim sposobem wyrażenia swojego niezadowolenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Sages Sp. z o.o. - Warszawa

Sages Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Nowogrodzka 62C
    02-002 Warszawa