Opinie o Sages Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sages Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sages Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sages Sp. z o.o. w Warszawa

Luiza Nowy wpis

Witam, interesuje mnie wysokość podstawy specjalisty ds. szkoleń. Jakoś w ofercie dla Junior Software Engineera widełki zostały podane a u specjalisty już nie. wiem, że trzeba mieć przynajmniej 4 lata doświadczenia z obsługi klienta, dlatego chce sprawdzić jak jest to na start doceniane. Ile więc się zarobi?

Klient

Ilość wiedzy poparta przykładami i zadaniami praktycznymi wzbudzała wiele pozytywnych emocji, świetny prowadzący. Oby tak dalej.... Chętnie pójdę na dalszą część szkolenia z Łukaszem Andrzejewskim.

Krzysiek Nowy wpis
@Klient

Potwierdzam. Tez miałem szkolenie z Łukaszem Andrzejewskim.

Dobre szkolenie, świetny trener, dużo przykładów z życia wziętych, wyczerpujące odpowiedzi na pytania

Jolanta Nowy wpis
@Michał

Słyszałam, że firma Sages już od 2007 roku kreuje polski rynek IT - nic zatem dziwnego, iż jesteś zadowolony z ich szkoleń. Ponoć rozwiązują tam problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT. A jak przedstawiają się tam ceny za to kompleksowe wsparcie? Czy są do zniesienia?

beka_z_lamusów Nowy wpis
@Jolanta

Fajny marketingowy tekst sami sobie napisaliście XD lol

Alicja

Świetne szkolenie, nawet forma zdalna się sprawdziła, pomimo obaw. Polecam.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sages Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Analityk Biznesowo-Systemowy IT
Grażyna

Zajrzałam na stronę firmy bo chciałam poszukać coś na temat tego jaka jest możliwość pracy w Sages. Zauważyłam, że aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Trener Pasjonat w Warszawie. Przeczytałam ogłoszenie i przyznam, że warunki pracy brzmią dobrze. Jednak chciałabym uzyskać tu jeszcze jakąś opinię bezpośrednio od kogoś kto pracował na takim stanowisku w tym samym miejscu. Napiszcie jak jest i jakie macie doświadczenia.

Grzegorz N.

Prowadzący był rewelacyjny - szeroki zakres wiedzy, zrozumiały i interesujący sposób prowadzenia

Natalia

Bardzo ciekawy material. Dobrze podzielona czesc ktora mial wykonac uczestnik wzgledem czesci opisowych co pozwolilo przejsc przez duza czesc materialu w krotkim czasie.

Noel

Przekazane informacje zgodnie z agendą, przykłady z "życia", wyczerpujące ćwiczenia na obecne warunki warsztatowe

Daroo

Uważam, że szkolenie zostało przeprowadzone bardzo merytorycznie, a wiedza została przekazana w sposób ciekawy oraz na rzeczywistych przykładach. Trener bez wątpienia jest osobą profesjonalnie przygotowaną do dzielenia się wiedzą z tego zakresu.

Karol

Bardzo przystępny język, przekazywanie wiedzy z zastosowaniem metody stopniowania trudności, bardzo dobre tempo kursu.

Nata

Swietne przyklady, robione z prowadzacym krok po kroku. Przemyslane szkolenie z dobrym harmonogramem i materialami.

Klara

Trener jest świetnie przygotowany merytorycznie, prezentacja jest szczegółowa i wyczerpująca. Wszystko na wysokim poziomie

5/5

Dobry kontakt z trenerem, dobrze wytlumaczone tematy, duzo nauki poprzez praktyke. Byc moze troche lepiej organizacyjnie by bylo gdyby kazdy uczestnik dostal swoje konto i pracowal na swojej resource grupie, niemniej nie byl to problem

Karo

Szeroki material, omowiony wyczerpujaco, mimo obaw, forma online badzo efektywna.

Dobre szkolenie

Wiedza prowadzącego była imponująca, potrafił rozwiązać każdy problem i odpowiedzieć na zadane pytania. Szkolenie pokryło w zasadzie wszystkie kwestie istotne dla mojego projektu i pozwoliło zrozumieć wiele rzeczy robionych do tej pory mechanicznie. Były momenty, że trochę się gubiłem, kiedy prowadzący poruszał się pomiędzy oknami, jednocześnie korzystał ze skrótów klawiszowych i wyjaśniał istotne rzeczy.

Greg

odpowiedni dobór materiału, odpowiednie tempo, świetne prowadzenie, fajne przykłady, rewelacyjne ćwiczenia i włączanie uczestników w te ćwiczenia - dużo wartościowych uwag. Niektóre zagadnienia mogłyby zostać omówione bardziej szczegółowo, ale wtedy szkolenie musiałoby być dłuższe.

Artur81

Trener, który miał nie tylko wiedzę merytoryczną (bardzo zaawansowana i poparta doświadczeniem), ale również miał kompetencje dydaktyczne i świetnie radził sobie w środowisku szkoleń online. Bardzo dobrze przygotowane materiały i pomysł/konwencja na poprowadzenie szkolenia. Dodatkowo trener był wymagający, co mobilizuje do aktywnego uczestnictwa.

Roman

Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób. Zakres tematów, poruszanych metod i technik myślę, że został wyczerpany, a przy okazji wiedza została przekazana w bardzo przystępny sposób. Prowadzący bardzo mi zaimponował swoją wiedzą i przygotowaniem. Szkolenie było atrakcyjne ze względu na odpowiedni podział teoria vs praktyka. Zagadnienia wyczerpane.

Alex

Przygotowanie szkolenia, zadania do zrobienia, live coding i podejście prowadzącego do słuchaczy - poziom master.

polecam

Nie jest to moje pierwsze szkolenie z Sagesem (dlatego wlasnie wybralam ta firme do szkolenia Deep Learning) - szkolenie odbylo sie perfekcyjnie - wszystko w ekspresowym tempie, ogromna ilosc informacji - ale przy tym trener nie pozwolil nikomu "zostac z tylu" i dbal o to, zeby kazdy byl w odpowiednim miejscu szkolenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Sages Sp. z o.o. - Warszawa

Sages Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Nowogrodzka 62C
    02-002 Warszawa