Opinie o Zielony Zagonek Ewa Kozioł w Wola Filipowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zielony Zagonek Ewa Kozioł. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zielony Zagonek Ewa Kozioł o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielony Zagonek Ewa Kozioł w Wola Filipowska

AnnaDoda Nowy wpis

Witam serdecznie. Byłam klientką "Zielony Zagonek". Złożyłam zamówienie a dopiero potem przeczytałam opinie. Wystraszyłam się, ponieważ bardzo zależało mi na tych książkach (miał to być prezent). Bardzo się cieszę iż NIE zawiodłam się na tej firmie. Dzisiaj otrzymałam ostatnią książkę z zamówionych pięciu sztuk. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę zadowolenia ze współpracy z firmą "Zielony Zagonek".

Izabela Nowy wpis

tutaj tak wszyscy podkreślają, że nie są pracownikami firmy i wyrażają te swoje opinie, że aż byłabym ciekawa jak po drugiej stronie sytuacja aktualnie wygada. Czy można prosić o jakieś zdanie na temat pracy w firmie? Ciekawa jestem jakie stanowiska tutaj są i ile osób obecnie pracuje. Zdradzi ktoś? Praca się znajdzie?

Rorczarowana Nowy wpis

Nie polecam nikomu firmy "zielone coś tam" brak kontaktu ,książka którą zamówiłam nie otrzymałam,poprosiłam o zwrot kosztów, zero reakcji. Wysyłam maile ale bez odzewu. NIE POLECAM OMIJAC Z DALEKA. Nie jestem pracownikiem

Anna Nowy wpis

Nie jestem pracownikiem Zielony Zagonek Ewa Kozioł-ale muszę przestrzec UWAGA -NIE POLECAM -Zielony Zagonek Ewa Kozioł - Skandal ,to jedno co chcę powiedzieć na temat "Zielony Zagonek Ewa Kozioł". Totalny brak kontaktu z Panią Ewą (Nie odpowiada na maile a kontaktu telefonicznego -przezornie nie podała) -zakupiony na stronie kurs stawiania baniek zamiast 97 zł jak podaje strona -kosztował 147 zł.Realizacja zamówienia online przy wpłacie na konto w tym samym banku ,trwała 6 dni!!!!!!ZERO reakcji i odpowiedzi na maila.(Dopiero po 6 dniach ,po mailu ,że sprawę załatwię inaczej)Natomiast co dziwne ,na Fb pytanie o kurs -odpowiedź Pani Ewy -błyskawiczna !!Chciałam dostać fakturę- i nic żadnej odpowiedzi i reakcji.Nie wiem jak ta Pani zarabia i jak się rozlicza z Urzędem Skarbowym -ja wiem jedno ,że zostałam oszukana!!!!!!Sam kurs -to też duże słowo jak na to co jest faktycznie.JAKO KLIENT OSTRZEGAM PRZED Zielony Zagonek Ewa Kozioł NIE POLECAM !!!!!

Zawiedziona po Stokroć

Nie jestem pracownikiem firmy tylko bardzo zawiedzionym klientem Trzeba się było dopominać o realizację zamówienia pomimo dokonanej wpłaty Nie dotarł do mnie zamówiony towar - prawdopodobnie pomylono zamówienia W chwili obecnej nie ma żadnego kontaktu ani z panią Ewą ani z pracownikami Nie polecam jako klient

Zostaw merytoryczną opinię o Zielony Zagonek Ewa Kozioł - Wola Filipowska

• Jak się pracuje w Zielony Zagonek Ewa Kozioł?

Zobacz opinie na temat firmy Zielony Zagonek Ewa Kozioł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zielony Zagonek Ewa Kozioł?

Zielony Zagonek Ewa Kozioł
  • 333