Opinie o Zielony Zagonek Ewa Kozioł w Wola Filipowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zielony Zagonek Ewa Kozioł. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zielony Zagonek Ewa Kozioł o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielony Zagonek Ewa Kozioł w Wola Filipowska

AnnaDoda Nowy wpis
Inne

Witam serdecznie. Byłam klientką "Zielony Zagonek". Złożyłam zamówienie a dopiero potem przeczytałam opinie. Wystraszyłam się, ponieważ bardzo zależało mi na tych książkach (miał to być prezent). Bardzo się cieszę iż NIE zawiodłam się na tej firmie. Dzisiaj otrzymałam ostatnią książkę z zamówionych pięciu sztuk. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę zadowolenia ze współpracy z firmą "Zielony Zagonek".

Izabela Nowy wpis
Inne

tutaj tak wszyscy podkreślają, że nie są pracownikami firmy i wyrażają te swoje opinie, że aż byłabym ciekawa jak po drugiej stronie sytuacja aktualnie wygada. Czy można prosić o jakieś zdanie na temat pracy w firmie? Ciekawa jestem jakie stanowiska tutaj są i ile osób obecnie pracuje. Zdradzi ktoś? Praca się znajdzie?

Rorczarowana Nowy wpis
Pracownik

Nie polecam nikomu firmy "zielone coś tam" brak kontaktu ,książka którą zamówiłam nie otrzymałam,poprosiłam o zwrot kosztów, zero reakcji. Wysyłam maile ale bez odzewu. NIE POLECAM OMIJAC Z DALEKA. Nie jestem pracownikiem

Anna Nowy wpis

Nie jestem pracownikiem Zielony Zagonek Ewa Kozioł-ale muszę przestrzec UWAGA -NIE POLECAM -Zielony Zagonek Ewa Kozioł - Skandal ,to jedno co chcę powiedzieć na temat "Zielony Zagonek Ewa Kozioł". Totalny brak kontaktu z Panią Ewą (Nie odpowiada na maile a kontaktu telefonicznego -przezornie nie podała) -zakupiony na stronie kurs stawiania baniek zamiast 97 zł jak podaje strona -kosztował 147 zł.Realizacja zamówienia online przy wpłacie na konto w tym samym banku ,trwała 6 dni!!!!!!ZERO reakcji i odpowiedzi na maila.(Dopiero po 6 dniach ,po mailu ,że sprawę załatwię inaczej)Natomiast co dziwne ,na Fb pytanie o kurs -odpowiedź Pani Ewy -błyskawiczna !!Chciałam dostać fakturę- i nic żadnej odpowiedzi i reakcji.Nie wiem jak ta Pani zarabia i jak się rozlicza z Urzędem Skarbowym -ja wiem jedno ,że zostałam oszukana!!!!!!Sam kurs -to też duże słowo jak na to co jest faktycznie.JAKO KLIENT OSTRZEGAM PRZED Zielony Zagonek Ewa Kozioł NIE POLECAM !!!!!

Zawiedziona po Stokroć

Nie jestem pracownikiem firmy tylko bardzo zawiedzionym klientem Trzeba się było dopominać o realizację zamówienia pomimo dokonanej wpłaty Nie dotarł do mnie zamówiony towar - prawdopodobnie pomylono zamówienia W chwili obecnej nie ma żadnego kontaktu ani z panią Ewą ani z pracownikami Nie polecam jako klient

Zostaw merytoryczną opinię o Zielony Zagonek Ewa Kozioł - Wola Filipowska

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zielony Zagonek Ewa Kozioł?

  Zobacz opinie na temat firmy Zielony Zagonek Ewa Kozioł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zielony Zagonek Ewa Kozioł?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zielony Zagonek Ewa Kozioł
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 333
  33-150 Wola Filipowska
 • NIP: 8733254918 REGON: 361417750
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Zielony Zagonek Ewa Kozioł
Przejdź do nowych opinii