Opinie o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnów

Zainteresowny

Witam, w oddziale w Gdańsku jest nabór na specjalistę ds pomiarów. Ktoś wie czym charakteryzuje się ta praca? Jakie są zarobki, jak wyglądają umowy? Czy praca jest stabilna i nie zwalniają po 3 miesiącach ? Dzięki za pomoc

były
@Zainteresowny

na tym stanowisku głównie zajmujesz się wprowadzeniem odczytów, harmonogramów odczytowych, marszrut odczytowych, odczytów szacunkowych, prognozowanych itp. to jest korpo, tutaj rządzi centrala, a oddziały i kierownicy to wykonawcy poleceń. Decyzje zapadają w centrali, możesz być super dobry, kierownik może byc super zadowolony, ale wyliczą w excelu "nie, jednak nie mamy kasy" albo "nie, 5 osób wystarczy, 6 nie trzeba" i po temacie - nie zniechęcam, ale dobrze być świadomym tego

inkasent
@Zainteresowny

niestety z przykrością stwierdzam że stanowisko to obejmują ludzie przypadkowi w tym kierownictwo którym przyśnią się jakieś cyferki nie mówiąc o podstawach znajomości definicji systemu, modelu wejścia-wyścia, estymacji paramentów, modelowaniu znajomości matematyki, statystki, ocenie kryteriów ilościowych i jakościowych Pan Józek z Panią Bożeną z PSG co mają plecy do 5 pokolenia robią bigos bo polski bigos jest najlepszy a potem przekazują robotę firmom zewnętrznym które jako absolut magnificencji PSG kosztem pracy inkasentów się bogacą i biznes się kręci jeahhh

Kandydatka

Hej, jak wygląda praca w biurze w Poznaniu? Mógłby ktoś się wypowiedzieć?

Cześć, powiedźcie mi proszę, jestem na okresie próbnym 3-mcznym jako specjalista, czy po okresie próbnym przy podpisywaniu nowej umowy można liczyć na jakąś podwyżkę?

Ciekawy

Witam. Mam pytanie na jakie zarobki może liczyć dyspozytor dyspozycji gazu? Jak ta praca wygląda, pracuje się po 8 czy po 12 godzin?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
Pracownik techniczny

Co sądzicie o propozycji Zarządu i podwyżce na ten rok w kwocie 150 zł brutto tylko dla pracowników na stanowiskach monterskich ? Osobiście jestem jak najbardziej za docenieniem monterów i większą podwyżką dla tej grupy pracowników bo dzięki nim ta firma jeszcze funkcjonuje. Bez Pana Prezesa czy całego oddziału wsparcia gaz będzie płynął ale już bez tych pracowników na samym dole, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo sieci, usuwają awarie niestety może być o to bardzo trudno, może czas uświadomić o tym fakcie panów na górze. Mam nadzieję, że ludzie w PSG się w końcu obudzą bo propozycja ze strony Zarządu to kpina wobec pracowników i traktowanie ich jako gorszy sort grupy kapitałowej PGNiG. Z propozycji Zarządu wynika też, że cała reszta osób pracująca w PSG chyba nic nie robi skoro podwyżki im się nie należą ? Gdzie jest uwzględniona reszta załogi, która praktycznie przy braku zwiększania zatrudniania, realizuje kilkukrotne zwiększenie inwestycji związane z przyłączaniem nowych odbiorców ? W samym tylko styczniu 2021 wpłynęło 10,5 tys nowych wniosków o przyłączenie.

@Pracownik techniczny

Zwolnijmy reszte pracowników i niexh firma fukcjonuje. Wymyslił to jakis bardzo madry czlowiek. Przeciez reszta nicnie robi tylko siedzi, pracownicy techniczni nie odpowiadaja za nic mistrzowie to samo. Tylko jak przyjdzie do jakis pomylek najpierw odpowiada za to kierownik placowki ktory ma stawke mniejsza od kierownoka sekcji lub dzialu potem mistrz ktory noc nie robi a w razie wypadku czowa nad nim prokurator, pracownicy technicxni ktorzy musxa wykonywac coraz eiecej obowiazkow w zwiazku z przezucaniu coraz wiekszych obowiazkow z dzialow z zakladow. Ogloscie program dobrowolnych odejsc z oslonami a zobaczycie kto zostanie, totalny paraliz

Nikt
@Pracownik techniczny

Dla takich państwowych korporacjiach zwykli pracownicy są nikim jak to kiedyś usłyszałem od jednego przełożonego w dodatku na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem że mamy gryźć trawę. Więc macie gryźć trawę a nie upominać się o 150 zł podwyżki bo jesteście nikim a jak się nie podoba to WON. To wina braku edukacji, mentalności (usunięte przez administratora) kadry zarządzającej w połączeniu z kapitalizmem więc przestańcie się łudzić że kiedyś coś sie zmieni w tym kraju.

Gazek

Na jaki zarobek można liczyć jako specjalista ds. finansowych w PSG?

Chce gorąco podziekować zarządowi za chojną podwyżka w wysokości 110 zł brutto, milo wiedzieć ze ktoś docenia cieżka prace w Gazowniach, już w myßlach przeznaczam te pieniàdze na jakieß wieksxe zakupy. A tak poważnie uważam że to jest ponizajace wzgledem ludzi którzy dbsja o bezpieczenstwo i prawidłowa prace sieci gazowych chociaz sami wiecie (przynajmniej ci co pracuja na Gazowniach jak one wygladaja i jak sa usuwane awariie zgodnoe z instrukcjami kyóre ni jak maja sie fo żeczywistości) Chce również pidziekować związkom które tak bardzo walczyły o tą śmieszną podwyżkę, zostalismy sprzedani za srebniki. Ktoś powie że bedzie wieksza nagroda z zysków, niezapominajcie że jest yo jednorazowa wypłata i nic z nią nie jest zwiazane, a podwyzka daje wieksza premie , bsrburke i docelowo zyski. Jeszcze raz dzieki za docenienie naszej pracy.

Stefan

Związki to fikcja. Dlatego proponuję się wypisać bo szkoda twojej krwawicy. No i zapewnianiu komuś ciepłej bezpiecznej posadki. Bo wielu tam dla tej funkcji jest związkowcem.

Zirytowany

Nie polecam pracy w PSG w Oddziale w Opolu, jesteś tam wszystko dobrze, później starasz się tam wrócić i już cię nie chcą z niewiadomych powodów. Możesz sobie te miejsce darować. Ludzie obgadują jedni drugich, fałszywi, źle wykonujący swoją pracę a odbija się to na innych. Omijajcie z daleka to miejsce. Nie jest godne polecenia!!!!

Alojz
@Zirytowany

Nie tylko w Opolu na śląsku podobnie. Donosy, kablowanie jeden na drugiego. Atmosfera jak w rodzinie dysfunkcyjnej". Fałsz i obłuda. Dużo niedopowiedzeń byle cię móc "uprzejmie donoszę". Zawiść i chora zazdrość. Wyścig szczurów się już rozpoczął. Kierownictwo brak elementarnych kompetencji menadżerskich. No ale tak to wygląda na państwowym posada załatwiona przez znajomości i poplecznictwo

Szczepi84

Witam Mam Propozycje oferty pracy na stanowisko monter instalacji sieci gazowej na Podkarpaciu proszę o opinie na temat tej pracy zarobków Jeśli ktoś coś wie na ten temat Bardzo Byłbym wdzieczny za wszelkie informacje pozdrawiam..

@Szczepi84

Szkoda twojego czasu.

Tomasz

Sytuacja w PSG jest taka, że coraz więcej idzie na przetarg: dominuje kilka zewnętrznych firm, które ,,nie wchodzą w sobie w drogę"- w ten sposób zdominowali rynek i robią odczyty, wymieniają liczniki. Plan Gazownii jest taki, aby redukować etaty i ostatecznie za kilka- kilkanaście lat zostawić u siebie tylko pogotowie gazowe. Zaczęło sie od Inkasentów: po co mamy zatrudniać ludzi, jak możemy to zlecić prywaciarzowi i jest taniej. Teraz przyszła fala na monterów: ogromne ilosci, tysiące gazomierzy wymieniają firmy zewnętrzne. Według PSG jest taniej, ale czy lepiej ? Mam informację jak wygląda praca takich monterów ,,zewnętrznych": firma Z jest nastawiona tylko i wyłącznie na zysk- wiadomo, ale chyba za bardzo, gdyż monterem u nich może być KAŻDY a uprawnienia gazowe typu E i nawet D wystawi Komisja zdalnie i to po fikcyjnym egzaminie. Ci ludzie wymieniają te liczniki szybko, byle jak sprawdzają szczelność, nieraz robią na granicy fuszerki. Pracują po 10-12,13 godzin akordowo, ale... Gazowni to bardzo odpowiada, dopóki coś nie wybuchnie, ktoś nie zginie to cyrk się będzie kręcił za aprobatą prezesów.

Krzychu

LPG z PSG? Kolega chyba nie wie o czym mówi :)

szym

jakie widełki są dla stanowiska specjalisty?

Witam. Czym konkretnie zajmuje się osoba na stanowisku Montera na co dzień? Pozdrawiam

golo
@Zainteresowany

Przejdź się na rozmowę - bo tak naprawdę to zależy od Kierownika. W ogłoszeniu masz wpisane wszystko, a Kierownik np. potrzebuje kogoś stricte na sieć, albo na pogotowie, albo na jedno i drugie... generalnie monter to prace sieciowe, awaryjne, pogotowie, montaże/demontaże gazomierzy, reduktorów, oględziny stacji.

Gratulacje dla zarzafu za propozycje 110 zl podwyżki brutto, w xzasie gdy ceny w skleoach i stacjach benzyniwych galopuja. Nie ma to jak oszczednosci kosxtem oracowników. Gd,ie zyski , zaraz ktos sie odezwie ze to wina zwiazków. Zamiast 3100 wiecej zysków wole podwyżkè bo z tym zwiazana jest wyzsza premia barburka a i doceliwo zysk. Chce goraco podziekowac zarzadowi za docenienie wkładu jski wnosza praciwnicy. Ogłoscie program fobrowolnych odejsc a pracownicy z praktyka i zawodowym doswiadczeniem powiedza papa. . I jeszcze hedna uwaga moze można cos wiecej dołozyc do eykonywania przez gazownie, bo oprucz tego ze musimy byc ksiegowymi, prawnikami, doradcami to mamy jeszcze bardzo duzo eolnego czasu na prace w terenie, totalna paranoja

Rycho

Masz pełną racje i podzielam zdanie. Zakres obowiązków stałe zwiększany. Nie buntowałem się i przykładałem do nowych rzeczy. Bo akurat gazownictwo to była moja pasja, ale PSG skutecznie wyleczyło mnie z tego. 110 brutto to brzmi i wyglada jak śmianie się w twarz. Skoro jest to taki problem, bo dodatkowe składki musza odprowadzać itp. To niech wprowadzą jakieś bony do sklepów itp. Jedno razowy zastrzyk pieniężny nie powinien być powodem do radości. W porównaniu do roku 2020, przy obecnej sytuacji cenowej w sklepach i usługach zarabiamy mniej. Większe firmy stosują coroczną podwyżkę inflacyjną. Np. Strabag.

ONO

Nic dodać nic ująć. Pracownicy na Gazowniach to Alfa i Omega (musi się znać na wszystkim). Mało adekwatne wynagrodzenie co do zakresu obowiązków. Robisz na pięciu etatach a zarobki masz za 3/4 etatu.

Mł. specjalista ds. windykacji

Czy ktoś może się podzielić informacjami na temat stanowiska Młodszego specjalisty ds. windykacji? Na czym konkretnie polega praca, czy pracuje się w terenie i na jakie zarobki można liczyć?

On
@Mł. specjalista ds. windykacji

Polega mniej więcej na windykacji należności od wykonawców i od klientów PSG. Praca zza biurka. Pieniądze - nie wiem. Ale okolice 4500 brutto pewnie max

Jony

Wiadomo coś o nagrodzie zysku? Kiedy wypłata i ile w ogóle?

Monter

Beznadziejna atmosfera w pracy. Jeśli coś potrafisz i masz głowę pełną pomysłów, innowacji to ta firma jest nie dla Ciebie. Firma dla nie ambitnych i leserów najlepiej ze znajomościami. Nie daj boże być mądrzejszym od majstra lub kierownika. Przerąbane. Prymitywna firma. Za wiele się tu nie nauczysz . Szkoda czasu , energii i zdrowia. Firma mentalny i organizacyjny skansen. Płaca nie powala.

Jony

Witam jakie są zarobki na stanowisku aplikant montera i dokładnie jaki jest zakres prac.?? I co później jakiś egzamin ???

kkwwkw

Witam pracowników wszystkich mam pytanie do pracowników firmy czy u was na gazowniach jest prowadzona inwigilacja pracowników tak jak w zakładzie w Koszalinie przyjęli jakiegoś UBeka na stanowisko i inwigiluje pracowników wszystkich szczebli do tego stopnia że strach wziąć ubrania do prania bo zaraz jest oskarżenie że pracownik kradnie wynosi mienie zakładowe absurd goni absurd

@kkwwkw

Musimy sie przyzwyczaic ze bedzie jeszcz gorzej choc wydaje die to niemozliwe

Giani

Praca w dziale windykacji, czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wojciecha Bandrowskiego 16
    33-100 Tarnów

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.