Opinie o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Ktoś się teraz niedawno spytał o szkolenia zewnętrzne a ja akurat w ofercie dla młodszego speca od marketingu oraz eventów widziałem wzmiankę o dofinansowaniu do nich, są jakieś konkretne budżety roczne? Odnawiają się? i czy samemu można wybrać na co się chce pójść czy jednak Pracodawca wyznacza kierunek?

Czy w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Jakościowo na pewno jedni z lepszych. Polecam!

Iza
@Marta

Zgadzam się! Stawy i skóra jak nowe. Polecam

Damian

Po regularnym stosowaniu zauważyłem ogromną poprawę. Dodatkowo, suplement jest łatwo przyswajalny,

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Kupiłem dla testu, zobaczymy, po kilku dniach to za wiele nie mogę powiedzieć. Ale dam znać co i jak :)

Piotrek

Produkty bez zastrzeżeń i cenowo i jakościowo jest ok.

Niepodstawiony klient

Czym byłby dzień bez suplementów pharmovit? Czym byłoby zycie? Jestem dumnym konsumentem, wdzięcznym za to, że mogę suplementowac ich produkty. Dziękuję Wam, dobrzy ludzie! Dzięki suplementom pharmovit moje ciało i umysł są w idealnej harmonii

Tak z czystej ciekawości to wiecie może ile osób docelowo tu pracuje? dopiero niedawno tu trafiłam, widziałam właśnie tamta ofertę dla kogoś od eventów. Kandydaci z tego co widać się pojawiają na forum a co z pracownikami? nikt niczego nie pisze od ostatniego czasu

płocki

"Zdecydowanie odradzam! ...cała reszta poniżej wszelkiej krytyki. Firma jest zarządzana przez niekompetnego właściciela (usunięte przez administratora) Ludzie byli traktowani jak (usunięte przez administratora) żadnych praw tylko obowiązki. Na zapytania pseudozarządu czyli pseudoprezesa czyli niekompetnego właściciela trzeba było odpowiadać niezwłocznie natomiast na zapytania pracowników rzadko kiedy doczekało się odpowiedzi w ogóle. Ogólnie etycznie teraz chyba firma idzie na (usunięte przez administratora)? Tak było w okresie 2017 i 2018. Podobno też i w 2016. Coś się zmieniło? Czytając opinie jest nawet gorzej ??"

Młodsza specjalistka ds. marketingu i eventów ile ma płacone w firmie i czy to jakaś duża przepaść między juniorem a tym właściwym stanowiskiem? Widzę, że w ogłoszeniu nie podali stawki, tak naprawdę nie ma nawet się do czego odnieść. To może ktoś przybliży, jak to wygląda z zarobkami dokładnie? Nie wiem, czy się w ogóle opłaca na juniora startować.

Poszukują teraz magazyniera. W ogłoszeniu oznaczyli, że jest to praca zagranicą. Na to stanowisko bezpośrednio w Płocku nie można liczyć? Chciałbym aplikować ale nie szukam pracy poza granicami. No i w ogóle to gdzie ta praca miałaby się odbywać?

albo

Cześć, Nie martw się. Praca z pewnością jest w Płocku, ale przypomina wyjazd do łagru, więc uczciwie podchodzą do określania miejsca. Życzę udanej rekrutacji!

Konsument

Kupuję produkty Pharmovit od wielu lat. Towarzyszą mi w podróżach, w pracy, w domu. Są doskonale. Rewelacyjne składy, fantastyczne dzialanie, jakość ktora zwala z nóg. Są to produkty, na ktore nie zasługuje, a jednak dzieki przystępnym cenom są na wyciągnięcie reki. Dziekuje !

Julia

Moje doświadczenie z suplementami diety od Pharmovit jest niezmiennie pozytywne. Oczywiście zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem suplementacji ale jeśli chodzi o jakość i zaufanie do marki to Pharmovit jest jednym z moich pierwszych wyborów.

Rafal

Kolagen od firmy Pharmovit stał się nieodłącznym elementem mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Zauważyłem, że moja skóra stała się bardziej elastyczna, nawilżona i promienna od kiedy zacząłem stosować ten suplement. Jakość produktu jest naprawdę imponująca, a jego naturalne składniki gwarantują, że dostarczam mojemu ciału najlepszych składników odżywczych. Polecam każdemu, kto chce dbać o swój wygląd i zdrowie

Zadowolenie

Produkty są wręcz genialne. Perfekcyjne. Wybitne. Gdybym mógł opisać je jednym słowem powiedziałbym - Magia! Wybitne produkty od wybitnych osób dla zwykłych śmiertelników.

Widzę, że przedstawicielowi oferują w ogłoszeniu umowę o pracę ze stałą pensją. Ile wynosi tutaj podstawa? Jest większa niż najniższa krajowa? Jest jakaś szansa na negocjowanie wyższej podstawy biorąc pod uwagę duże doświadczenie?

Po pierwsze, jakość składników. Każdy produkt, który próbowałem od Pharmovit, zdaje się być starannie zaprojektowany z myślą o dostarczeniu najczystszych i najbardziej skoncentrowanych form składników. Oznacza to, że kiedy decyduję się na suplementację witaminą C, magnezem czy jakimkolwiek innym produktem, mam pewność, że dostaję dokładnie to, co jest mi potrzebne, bez zbędnych dodatków czy wypełniaczy. Po drugie, ceny jak za taką jakość, są fantastyczne! Polecam każdemu

Edek

Te wpisy od niby zadowolonych klientów, to w ramach obowiązków służbowych, czy potrzebne, by na premię zasłużyć? Wśród zalewu podobnych wpisów znalazły się informacje o tym, że brakowało w odczuciu piszącego szacunku do pracowników niższego szczebla. Pisano także o braku warunków socjalnych. Czy więc jest tu gdzie zjeść śniadanie i przygotować sobie herbatę? Jak z utrzymaniem sanitariatów i stanem technicznym pomieszczeń? No i co z zarobkami? Jak pod koniec lipca wystawili ogłoszenie dla magazyniera, to napisano o UoP i kwocie 3300 - 3800 zł / m-c. Jak rozumiem netto? Ale czy do tego są też jakieś premie, i ile wynoszą rabaty na zakupy pracownicze?

Nikola

Jestem zaskoczona jakością suplementów diety od Pharmovit, szczególnie kolagenu i witamin z grupy B. Od dłuższego czasu szukałam produktów, które nie tylko dostarczą mi niezbędnych składników odżywczych, ale również będą bezpieczne i oparte na solidnych badaniach naukowych. Do tego oczywiście tak skuteczne! Po miesiącu czuć wyraźną różnice :)

Magda

Fajnie,że na jednej stronie firma oferuje szeroki wybór różnego rodzaju suplementów, od witamin, przez minerały, aż po bardziej specjalistyczne produkty. To bardzo ułatwia dobranie odpowiedniego suplementu dla indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, różne formy produktów (tabletki, kapsułki, proszki) sprawiają, że nawet osoby, które mają problem z połykaniem tabletek, mogą znaleźć coś dla siebie. Super! Będę wracać:)

Przemo

Jestem bardzo zadowolony z zakupu suplementów diety od Pharmovit i z pewnością polecam je każdemu, kto szuka solidnych i efektywnych produktów wspomagających zdrowie. A kolagen - pierwsza klasa. Sporo przetestowałem i ten najszybciej działa.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.