Opinie o Piotr Czeczot P.H.U. Stal-Bud-Trans w Jędrzejów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piotr Czeczot P.H.U. Stal-Bud-Trans. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Czeczot P.H.U. Stal-Bud-Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Czeczot P.H.U. Stal-Bud-Trans w Jędrzejów

Wiktoria Nowy wpis

Przy tej opinii odnośnie pracy kierowców zastanawiam się jak to na magazynie może wyglądać. oferta od lutego była dostępna, może mój chłopak by przyszedł, bo do Reymonta miałby akurat blisko. Jak ciężko ma teraz magazynier?

Robienie łaski z zatrudnienia kogoś…? są tu w ogóle osoby, które miałyby odmienne zdanie? Jakby nie patrzeć opinii nie jest zbyt wiele a chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o pracy za kółkiem. Czy będą teraz szukać na kat C? na jesień jakoś wystawiali oferty

Alek Nowy wpis

Co ci tutaj odpowiedzieć robota w tej firmie dno same expresy wszystko na wariata masz nie spać tylko cisnoc pracodawca robi laske że daje umowe omijac (usunięte przez administratora)szerokim łukiem zapłata niegdy na czas i niegdy taka kwota jak obiecana zawsze wymówki a to paliwo a to spóźnienie sam se woz expresy i kręć 30tys km miesięcznie (usunięte przez administratora)

Alwaro Nowy wpis

Pracowałem u tego gościa co łaskę robi że cię zatrudnia i łaskę robi klientom że im rozładuje towar zamówiony na placu no paranoja istny m o b i n g że strony tego typa musi co dzień przelać swoje mądrości i się wyżyć bo by było nie ważne wypłata licha i nigdy nie na czas nie umawiać się z tym typem pod stołem bo nie zapłaci wszystko na umowie żeby nie było płaczu po 1 miesiącu niema co pokazywać że się da bo Dostaniesz tylko zje be za nic bo jak stary powie ze sie nie da to się nie da i h u j szkoda zdrowia na tego ośla nie polecam pracy ciężka dużo godzin nie przekłada się na zarobek w żaden sposób jak ci wyjdzie 15 zł na godzinę to świat u tego typa zresztą widać na ofercie przez biuro pracy szuka nieszczęśników a jak nie Chcesz przedłużyć umowy to ci (usunięte przez administratora) w papiery nie polecam tego typa bo nie można kogoś takiego nazwać praco dawca NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

Misio

Pracowałem u tego pana jako kierowca wymagania z księżyca co to on nie taki owaki a tu się okazuje za to nic innego jak (usunięte przez administratora) i gbur co szuka (usunięte przez administratora) nie pracownika naobiecuje złote góry zarobisz a zapłaci najniższa szkoda zawracać (usunięte przez administratora) tym człowiekiem on nadal żyje w świecie (usunięte przez administratora) i tuż po i jego gadki typu że na Twoje miejsce czeka 20 za bramą na nikim już nie robią wrażenia wiadomo trzeba pracować bo nikt za darmo ci pieniędzy nie da ale na takiego typa szkoda czasu i życia u niego każdy jest śmieć tylko on jest Pan nie wiadomo jaki mówi do mnie zes taki owaki szkoda powtarzać słowa tego starego fra je ra u niego na hleb nie było a u Niemca mam tysiaka euro tygodniowo i zadowolony bo polak pracowity i wszystko potrafi asz się chce pracować 3 na 1 robie na śmieciarce i beczce 3 tygodnie i mam 3200 plus 20 centów za kilometr dojazdu a ty się wypchaj i ciśnij swoje mądrość kolejnej ofierze buahahaha

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Piotr Czeczot P.H.U. Stal-Bud-Trans? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku KIEROWCA C+E? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Janek

Zamówiliśmy HDS na telefon aby ustawić billboard, Właściciel stwierdził że w soboty pracuje tylko do 13... i resztę może przyjechać zrobić w poniedziałek, ludzie którzy przyjechali mogą spać albo w samochodzie ale do hotelu, mega niesłowny i nieodpowiedzialny człowiek

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Czeczot P.H.U. Stal-Bud-Trans - Jędrzejów

• Jak się pracuje w Piotr Czeczot P.H.U. Stal-Bud-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Czeczot P.H.U. Stal-Bud-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Piotr Czeczot P.H.U. Stal-Bud-Trans
  • Władysława Stanisława Reymonta 12