Opinie o Cri-Val Polska w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cri-Val Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cri-Val Polska o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cri-Val Polska w Jelcz-Laskowice

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Cri-Val Polska? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Prawdomòwny Nowy wpis

Nastaw się na niską place, lizanie (usunięte przez administratora)przełożonym i ogólne chamstwo. Maszyna jest najważniejsza a człowiek jest traktowany jak śmieć. BARDZO duża rotacja. Brak przeszkolonego personelu, a ten co już coś umie ucieka stamtąd

Czy w Cri-Val Polska występują paczki/bony świąteczne?

Elmo

Nie

Bronisław Nowy wpis
@Elmo

Szkoda, bo takie benefity jako dodatek na święta są zawsze na plus. A inne bonusy? Premie albo prywatna opieka lekarska? Firma coś daje dodatkowo, czy tylko goła wypłata??

gargamel Nowy wpis
@Bronisław

Nic nie daje. Niestety.

kierownik gówniarz

chce ktoś do pracy ??? przyjmujemy

Martyna
@kierownik gówniarz

Mogę prosić o informacje na temat pracy? Pozdrawiam

Natalia

Gdzie firma umieszcza ogłoszenia o aktualnych rekrutacjach? Bo na stronie niestety brak informacji.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cri-Val Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator maszyn?

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Cri-Val Polska!

justa

W koncu ktos sie powinien tym zajac zwolnic kierownika i te dwie krowy siostry P

cuymes
@justa

Dlaczego akurat siostry i kierownika? Jakieś relacje?

Natalia
@cuymes

Też mnie to zastanawia - może @justa jeszcze zechce doprecyzować tę sprawę. A tymczasem skupmy się na Tobie - na pewno pracujesz w Cri-Val. Jestem ciekawa, jak tam wygląda tam kwestia rozwoju zawodowego. Czy pracodawca umożliwia go Wam?

zx

Teraz tam jest syf, pracownicy zapiepszają a Panie z jakości tak zwane FLIP I FLAP ściemniają, siedzą w biurze na internecie i nic ich nie interesuje, ale z tego co mi wiadomo niedługo to sie skończy!!! Nigdy jeszcze nie pracowałem z takimi leserami

@zx

ZX co za głupoty piszesz. Pracowałem z Pania M.P od samego początku jak zaczynała prace . Bardzo pozytywna osoba, dużo osób ja lubi zawsze pomagała na produkcji

@zx

Flip i Flap maja poparcie u jednego , Krzywego kierownika , sta nic nie robia , a jedynie tłuką godziny jak popieprzone Żenada

pracowałem tam 3 miesiace praca jest ciężka można łatwo się skaleczyć, kierownictwo to młodzi ludzie tzw cwaniaki, niczego nie ucza a wymagaja bóg wie czego. Nie polecam za taka stawke lepiej pracowac u konkurencji. Pozdro

@567

To prawda , gówniarze -cwaniaki.

Hanna

Przypominam, że udzielając się na forum należy przestrzegać regulaminu. Pisząc zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze nie należy powoływać się na dane osobowe, ponieważ są one prawnie chronione. Wszystkie wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane przez admina. Zapoznajcie się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Może ktoś podzieli się tym jak wygląda obecnie sytuacja Cri-Val Polska? Czy jest prowadzona rekrutacja oraz na jakie stanowiska? Jakie wymagania należy spełniać? Jak weryfikowane są umiejętności kandydatów? Zachęcam do dzielenia się informacjami.

Izolda

Sądząc po pustym forum to powinno być bardzo dobrze w firmie. Nie ma narzekających to dobrze, superrrrrrr

Hanna

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku, a jak Cri-Val Polska przedstawia się obecnie? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto byłoby powiadomić potencjalnych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

zx

Rfsa

Dobrze napisane pracowałeś @ewy więc zastanawiam się skąd masz informacje na temat tego jaka jest w firmie aktualna sytuacja. Coś mi się zdaje, że nie najgorsza skoro ludzie pracują tam po tyle lat i nie potrzebują nowych pracowników

ewy

witam ja tam tez kiedyś pracowałem i było dobrze wręcz bardzo dobrze jak był Janek i Wojtek a teraz to wielka wiecie co

anonim 2

Natalia we love you !!!

Natalia we love you !!!

Antek

Kolejny wypadek :(

Kregoslupy firmy pozdrawiam srodkowym palcem.

Stawka na UR wynosi z tego co słyszałem 1500 netto. Ogólnie nie polecam tej firmy.

git

adi coś ci się pomyliło z tą degradacją K J, nikt go nie zdegradował, a z tym ,że wyśmiewał pracowników to już przesadziłeś...

Adi

Bóg rychliwy ale sprawiedliwy, zdegradowany K.J jestem zadowolony. Masz to na co zasłużyłeś !!! kiedyś wyśmiewałeś się z pracowników produkcji teraz oni smieją się z ciebie.

@Adi

Tak , to prawda