Opinie o Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1 w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1 w Łódź

Alina

Wydaje mi się, że opinia 5 osób na forum jest faktycznie przekonywująca hahaha. Ciekawe co sądzi pozostałe 13 tyś abonentów. Jak macie najtańszy pakiet i do tego wifi, które jak wiadomo technologicznie (nie tylko w Ret-Sat) traci przepustowość. Ja w Toya miałem 20 Mbps na wifi 1,75 Mbps, Netia to samo dno kompletne!! Jeżeli chodzi o oferte programową to faktycznie Ret-Sat1 wypada jak na darmową TV Cyfrową najkorzystniej i ma najlepsze programy. W innej za pakiet cyfrowy trzeba słono zapłacić za 5 programów na krzyż, a jak chcesz mieć eleven to płać jak za zborze dodatkowo nie mówiąc o innych dodatkowych płatnych pakietach. Więc myślę, że ok 90 zł można wydać na TV Cyfrową. Nie da się słuchać takich bredni jak piszecie o złej ofercie Ret-Sat1 - jak wam tak źle to idźcie i zapłaćcie słono za nic praktycznie , a przekonacie się i w te pędy wrócicie z ucałowaniem do Ret-Sat1!

Sylwester

Hm posiadam kablówkę od początku jej istnienia , internet od 2004 i z przykrością muszę stwierdzić ze na Styczeń 2018 upadek naszego retsatu jest bliski. Internet drogi jak cholera i niestety ostatnio awaryjny bardzo. Oferta programowa uboga (masakryczny) ożywianie trupa w postaci kanałów eleven raczej mało wniesie do atrakcyjności . Byliście najlepszą kablówką w mieście a dzisiaj upadek . Jedyny plus dla jakiego jeszcze brocze w tym mule to Moduły CI ( duża wygoda inswego czasu innowacyjność) jeszcze gorsza konkurencja z Toya nadal oferuje tylko swoje Chinskie Dekodary.

Internet działa coraz gorzej. W telewizji co chwila wyłączają programy a nowe są mało ciekawe. Nie polecam ! Za pół roku kończy mi się umowa i rezygnuję.

Odradzam! Internet działa słabo co chwila zanika. Po roku rozwiazalam umowę.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pati

Jak nie czytacie informacji zamieszczonej na stronie internetowej Ret-Sat1 to właśnie tak jest. Super dodawane są nowe pozycje programowe bardzo fajny pomysł z tym programem edukacyjnym do nauki języka - będzie to konkurencyjne wobec innych typu Toya , Netia nigdzie nie ma takich fajnych kanałów. poza tym w NC+ za mniej programów jest opłata ponad 100 zł. Dla mnie bomba czekamy dalej na kolejne programy.

Błagam was,przestańcie się rozwijać!!! W związku z dalszym rozwojem...........wyłączone zostaną kanały..... .Jak będziecie się dalej w takim tempie rozwijali,nie będzie żadnych kanałów do oglądania.

były abonent

Totalne dno - konkurencja już dawno ich przegoniła.

Kamil

Witam serdecznie, posiadam Internet i kablówkę w RetSat1 około 15 lat i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zmiany na jakiegokolwiek innego operatora! Nigdy, przenigdy nie miałem żadnego problemu z internetem(konserwacje robią w godzinach nocnych 4-6 nad ranem), co roku zwiększają prędkość. Stabilność łącza jest bardzo widoczna w grach, nikt z moich znajomych nie ma tak dobrego pingu jak ja(chyba że gram z kimś z Ret-Satu, wtedy moja przewaga upada:P) ;) Śmiać mi się chce gdy mój konkurent korzysta z ADSLa czy innego g^*na na łączach telefonii stacjonarnej :D ale to nie mój problem... Kablówka jest ok-przede wszystkim TANIA! Brakuje mi tylko programów eleven i eleven sports. Pomijając te dwa programy mam wszystkie na których mi zależy.

Kuba

Witam mam kablówke i internet w RETSAT 1 i powiem że nic specjalnego nie ma w pakiecie TV cyfrowej gdy były na początku dobre kanały szybko zostały wycofane zostały same badziewia bez Dekodera wcale nie sa gorsze kanały ,internet jest zbyt drogi i czesto jest przeciążony zwalnia NIE POLECAM RETSATU 1 NIKOMU lepiej wykupić coś w NeTi to POLECAM do internetu.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1 - Łódź

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1?

Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Balonowa 38
    94-108 Łódź