Opinie o Żaczek Andrzej Domino Firma Handlowa w Pszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Żaczek Andrzej Domino Firma Handlowa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żaczek Andrzej Domino Firma Handlowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żaczek Andrzej Domino Firma Handlowa w Pszów

Karolina Nowy wpis

Profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie zamówienia. Polecam

Marko Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony, firma najtańsza w rynku okiennym, objechałem okolice. Polecam sprawdzić

Czy Żaczek Andrzej Domino Firma Handlowa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

stanisław Nowy wpis

ostatni raz jak zamówiłem okna to teraz widać że wciskają badziew byle jak najtaniej a potem mają wszystkich w (usunięte przez administratora)szef jest chamem, nie polecam tej firmy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Żaczek Andrzej Domino Firma Handlowa.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Leon

Przy zamówieniu pani w biurze bardzo miła montażyści ok jeśli chodzi o jakość okien to 30% do reklamacji rozpaczenie reklamacji to wielki problem nikt nic niewie trudno ustalić termin montażu w trakcie montażu bardzo niemiła kobieta z biura przenosi brygadę na inną budowę . Do chwili podpisania umowy i wpłaceniu zaliczki jest ok potem już żenada. Pani odpowiedzialna za montaże Jet bardzo niemiła. nie polecam tej firmy szkoda zdrowia i nerwów

Na jakie benefity można liczyć w Żaczek Andrzej Domino Firma Handlowa?

Sławko

Niezwykle szybki czas realizacji zamowien, bardzo mila i kompleksowa obsluga od biura do montazu. Polecam kazdemu! Pelen profesjonalizm.

Moni

DOMINO firma która można nazwać tylko jednym słowem TRAGEDIA...Montaż poprostu porażka totalna, pracownicy bałaganiarze i brudasy, nic po sobie nie zostawiają tylko (usunięte przez administratora) na placu. Idziesz złożyć zamówienie to w biurze/sklepie są panie milutkie i grzeczniutkie, ale już w momencie gdy po montażu chcesz złożyć reklamację to przestaję być miło i traktują cie jak intruza. A wręcz obrażają...Firma z mianem gwarancja do bramy a później się nie znamy...już żałuję bo mogłam wcześniej poczytać opinie i się 3x zastanowić czy te kilkaset złotych warte jest tych nerwów...lepiej chyba dopłacić komuś innemu i nie mieć problemów...Warto jednak czytać opinie bo są prawdziwe o czym się przekonałam na własnej skórze... nie dawaja do podpisów protokołów a potem wmawiają że nie miałaś zastrzeżeń jak ekipa schodziła z miejsca pracy... (usunięte przez administratora) NIE POLECAM chyba że masz czas się z nimi użerać później podczas reklamacji...

Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie i szybko

Przemek

Ja dodam ze u mnie jest super. fasadowe rolety na koniec robili, wcześniej już okna z bramą. Jestem bardzo zadowolony, bo znajomi u konkurencji do dziś toczą boje.

Zofia

Nie polecam tej firmy a w szczególności obsługi w sklepie, pani która obsługuje jest arogancka, prostacka, traktuje klientów jak intruzów.

Mm.
@Zofia

O mam dokładnie takie same zdanie . Pani która tam pracuje nie powinna w ogóle mieć kontaktu z klientem. Wyzywanie kogoś od (usunięte przez administratora) jest totalna niekompetencja .

Sebastian
@Mm.

Może warto zgłosić to do kierownika? On na pewno nie byłby zadowolony z faktu, że jego pracownica zachowuje się w ten sposób i odstrasza klientów.

Anka
@Sebastian

Przecież takie zgłoszenia i tak nic nie dadzą

Sebastian
@Anka

Skąd to wiesz? Próbowałaś? :)

Xyz
@Sebastian

Pan właściciel nic sobie z tego nie robi bo jest taki sam. (usunięte przez administratora) nie potrafi zrobić pomiarów właściwie a potem wmawia kity! Nie bierze odpowiedzialności za swoich pracowników którzy robią na jego niekorzyść.

Ali
@Zofia

Zgadzam się z opinią, pani bardzo arogancką

Krystian

Fachowo i konkretnie. Miła obsługa, sprawny montaż, wszystko wytłumaczone i nawet dodatkowe poprawki w niezmienianych roletach udało się zrobić. Wszystko teraz działa i wygląda jak należy. Polecam

Dobra pewna firma

Henk

Sprawnie i tanio. Super

Weronika

Nie polecam, montaż zły.

Iza
@Weronika

Przykro mi, że spotkałaś się z nieodpowiednim wykonaniem usługi ale może istnieje szansa na poprawę. Czy próbowałaś kontaktować się w tej sprawie z firmą i składać reklamację? Myślę, że firmie by zależało na dojściu do porozumienia w tej kwestii.

Miłość
@Iza

A to zapewne :)

Robcio
@Iza

Tej firmie nie zalezy na tym psuje sobie renome firmy

Mariola

Nie polecam firma montowala mi okna. Wieje spod nich jak i uszczelek, są krzywo wprawione i nie chlujnie, zle wyprowadzona jest również obróbka jak i równierz źle są pobrane wymiary a podobno sam szef mierzy wszystko. Reklamacja złożona zaraz po montażu w paźierniku 2020r. jest luty 2021r. nadal nie przyjechali, telefonicze jeśli się dzwoni zbywają sprawę i nic nie robią zosje chyba tylko sąd w owej sprawie. Nie polecam nikomu lepiej omijać ich bo wali się jak domino.

Bobi
@Mariola

Mam to samo dosc ze przyjechali pijani to zrobili za zaprzeproszeniem na (usunięte przez administratora) dzwonilem 3 razy juz 4 miesiace czekam zeby przyjechali poprawic i nic firma (usunięte przez administratora) sie dziwie ze jeszcze istnieją

roman

ochyda wciskają najtańsze okna nie doradzą wogóle, a szef jest chamski i wredny montaż spiepszony, wszystko po najtańszej lini oporu, a jak z reklamacją sie zgłaszam to jestem olewany i tak robią. nie kupujcie od nich nic

Filomena

@Weronika Ale to jest forum pracownicze więc takie uwagi powinny znaleźć się w firmie.

Maciej

W mnie wszystko jak należy, montaż szybko schludnie czysto. Polecam

kwasior

szef mily ale montarzysci tragedia krzywo obrobka odpadla no i dokola sam styropian w dodatku jak jest wiatr wieje pod parapetem pusto w niektorych miejscach okna obcierajom jak jest cieplo i twierdzom ze normalne bo sa ciemne okna. w ramach okna sama zaprawa

Zostaw merytoryczną opinię o Żaczek Andrzej Domino Firma Handlowa - Pszów

Żaczek Andrzej Domino Firma Handlowa
  • Os. Józefa Tytki 9