Opinie o Rafał Wojtanowicz RW Instal w Głogówek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rafał Wojtanowicz RW Instal. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rafał Wojtanowicz RW Instal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Wojtanowicz RW Instal w Głogówek

Śląski Dom 24 Nowy wpis

Firma godna polecenia. Instalacje wykonane solidnie , w terminie , czysto. Pozdrawiam Pana Rafała , Panią Sandrę (świetny kontakt) i ekipę monterów. Dziekujemy

Malachai44 Nowy wpis

Konkretna firma, szybka realizacja inwestycji. Ekipa na montażu sprawnie się uwinęła nie powodując też szkód przy demontażu wcześniejszego wyposażenia kotłowni. Wszystko zrobione, założone, uruchomione i objaśnione jak należy. Co może jeszcze ważniejsze - przy drobnej usterce przed świętami serwisant pojawił się następnego dnia nie chcąc zostawiać nas bez ciepłej wody na święta - no a blisko od siedziby firmy nie ma... Na pewno skorzystałbym jeszcze raz gdyby zaszła taka potrzeba a budując dom miałem kontakty z wieloma firmami i do żadnej bym nie wrócił!!

Jakub Nowy wpis

Na firmę Pana Rafała trafiłem zupełnie przypadkiem, bo przez formularz na stronie dystrybutora pompy ciepła Alpha Innotec. Okazało się, że w ofercie firmy jest bardzo szeroki wachlarz usług, którymi byliśmy zainteresowani. Po kilku spotkaniach i rozmowach z Panem Rafałem, zdecydowaliśmy się na dość szeroki zakres usług: - Instalacja wodno-kanalizacyjna, - Gruntowa pompa ciepła wraz z odwiertami, - Stacja uzdatniania wody, - Instalacja grzewcza – podłogówka, - Instalacja wentylacji mechanicznej – rekuperacja, - Stacja uzdatniania wody. Na każdym etapie współpracy z firmą Rafał Wojtanowicz RW Instal czuliśmy, że jesteśmy w dobrym miejscu, a po drugiej stronie stoi bardzo kompetentny zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Polityka działania jaką stworzył Pan Rafał jest naprawdę dobrze naoliwioną maszyną. Procedura jest prosta, ale za to bardzo skuteczna. Przeprowadzić wywiad z inwestorem, dobrać najlepszy sprzęt i zainstalować. Tylko tyle i aż tyle. Pełen profesjonalizm jest poparty projektami instalacji na każdym etapie, a ewentualne korekty nie stanowią najmniejszego problemu nawet w dniu, w którym pojawili się instalatorzy. Warto też nadmienić, że wszystko jest zrobione bardzo estetycznie, a budowa jest zawsze pozostawiona posprzątana. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Rafał Wojtanowicz RW Instal i namawiam do skorzystania z pełnego zakresu usług, które są przez firmę oferowane. Podziękowania dla Pana Rafała, Pani Sandry, Łukasza, Tomka, Marcina, Juniora i wszystkich pozostałych. Jakub

Joanna P Nowy wpis

Firma godna polecenia. Kompleksowe wykonanie ogrzewania podłogowego, montaż pompy ciepła, rekuperacja oraz późniejsze przeglądy. Od samego początku wszystko jasne i przejrzyste - umowa, oferta. Na chwilę obecną wszystko działa bez zarzutu. Pracownicy mili i kompetentni. Łatwy kontakt z firmą. Firma elastyczna, bez problemu udało się skoordynować prace z innymi pracami na budowie. Pozdrawiam serdecznie Pana Rafała, Panią Sandrę , Pana Łukasza i pozostałych pracowników.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rafał Wojtanowicz RW Instal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Romana

Dla mnie osobiście firma jak najbardziej godna polecenia. Przy przeróbce instalacji grzewczej i montażu pompy ciepła pracownicy RW Wojtanowicz Instal- Głogówek wykazali się nie tylko niezwykle profesjonalnym podejsciem technicznym aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla nowoczesnej technologii w starym budwnictwie ale również bardzo wysoką kulturą osobistą. Stwierdzenie "robimy jak dla siebie" nie jest tu tylko sloganem. Pan Wojtanowicz nie żałuje czasu aby dokladnie omówic inwestycję i wspolnie znależć najkorzystniejsze rozwiązanie dla danego obiektu. Serwis firmy nie kończy się z zakończeniem montażu, zawsze można zadzwonić i dopytać o ewentualne korekty w ustawieniach, względnie poprosić o ich wprowadzenie. Dodatkowo działanie całego systemu jest monitorowane zdalnie przez firmę z 24-godzinnym serwisem w razie ewentualnych awarii. Gorąco polecam wykonawcę.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Rafał Wojtanowicz RW Instal?

Patryk

Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm i dobry kontakt.

Leszek

Od kilku lat przymierzałem się do zakupu i montażu pompy ciepła w domu jednorodzinnych, gdzie dotychczas użytkowałem kocioł na ekogroszek. Odbyłem wiele rozmów z wieloma firmami z branży ciepłowniczej oraz niezliczone fora internetowe. Rysował się jeden obraz: firma musi być lokalna, autoryzowana przez producenta pompy ciepła, posiadać czynną siedzibę z personelem, oferowane pompy muszą być renomowanej firmy, firma musi mieć nieposzlakowaną opinię, świadczyć serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (ważne: firma Wojtanowicz jest autoryzowanym przedstawicielem Panasonica, dzięki czemu mam prawdziwą 5-letnią gwarancję producenta oraz serwis pogwarancyjny nie tylko firmy Wojtanowicz, ale w razie czego bezpośrednio Panasonica, a tego nie da żaden pokątny instalator, który sprzedaje co popadnie). Do tego rozeznałem sposób montażu pompy w takim wiekowym budynku jak mój, czyli rok 1939 i instalacja grzejnikowa, która zresztą była nie do końca dobrze zrobiona. Już sama rozmowa z Panem Rafałem Wojtanowiczem pokazała, że dobrze trafiłem. Pompa ciepła została dobrze dobrana (mam pompę Panasonic T-Cap 12kW 3fazy split z ciepłą wodą użytkową 200l i buforem ciepła 200l), a nie jak niektórzy mi proponowali nawet 16kW (pompa przewymiarowana co skutkuje taktowaniem i większym zużyciem energii i samej sprężarki), instalacja centralnego ogrzewania została przerobiona i to tak sprawnie, że teraz wszystkie grzejniki grzeją, aż miło dotknąć kaloryfer (inni oferowali spięcie pompy i instalacji grzewczej za pomocą wymiennika ciepła i pozostawienie instalacji C.O. jako otwartej, co skutkowałoby nadal źle działającą instalacją. Teraz mam instalację zamkniętą, ciśnieniową, z filtrem magnetycznym i wszystkie grzejniki grzeją, nawet taki 2,5 metrowy w salonie). Ekipa w postaci trzech instalatorów wykonała montaż sprawnie i widać było, że wiedzą co robią. Estetyka i jakość montażu na najwyższym poziomie. Uruchomienie i szkolenie sprawnie i bez problemów. Sterowanie pompą ciepła przez internet i aplikację w telefonie jest wyjątkowo komfortowe i zawsze działa. Sama pompa, która jest typu split jest bardzo cicha co nie stanowi żadnego problemu dla sąsiedztwa. Jeśli chodzi o koszty użytkowania to mile zostałem zaskoczony, ponieważ okazało się, że koszty ogrzewania są około 10 procent niższe niż wcześniej ekogroszkiem, a przede mną jeszcze docieplenie ścian. Dodatkowo firma Wojtanowicz kompleksowo przygotowała wszelkie dokumenty do programu Czyste Powietrze i dopięła wszelkich formalności związanych z pozyskaniem dotacji. Polecam wszystkim firmę Wojtanowicz, jako solidnego wykonawcę.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Rafał Wojtanowicz RW Instal? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko projektant?

Pan Grzegorz

Polecam firmę RW INSTAL z Głogówka. W naszym przypadku firma Rafała Wojdanowicza musiała się zmierzyć z zamontowaniem pompy ciepła PANASONIC AQUAREA T-CAP o mocy 12 kW w celu ogrzewania c.o. i c.w.u. dla budynku istniejącego w którym jest instalacja grzejnikowa. Po wizji lokalnej , omówieniu całego procesu montażu, na podwórku pojawiła się ekipa pracowników, którzy sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie zajęli się realizacją. Po trzech dniach w kotłowni pojawiła się jednostka wewnętrzna z całym osprzętem i podłączeniem do istniejącej sieci [zdj. z montażu]. Na zewnątrz zamontowano jednostkę zewnętrzną [zdj. z realizacji]. Wszystko działa, kręci się i co najważniejsze grzeje :-)

Jarek

Porządne wykonanie i satysfakcja to moja opinia odnośnie firmy Pana Rafała. Od 2020 mieszkamy w domu zadowoleni dzięki m.in jego firmie.Kompleksowo wykonali nam Rekuperację ,Ogrzewanie domu Pompa Ciepła i Podlogówke. Wszystko działa wzorowo i niezawodnie. Polecam!!!

Rafał

Polecam firmę za zaangażowanie i profesjonalnie wykonane prace od hydrauliki przez pompę ciepła do paneli fotowoltaicznych. Dziękuję za dobry kontakt z biurem i Panem Rafałem w każdej kwestii związanej z inwestycją. Pozdrawiam

Maria

witam, zauważyłam właśnie, że szukają do siebie projektanta instalacji. Jest szansa na jakąś opinię z pracy na tym stanowisku? Jak przebiega współpraca i jak w praktyce praca wygląda? Rozumiem, że 5 tys to jest max? Czy po dłuższym stażu można liczyć na więcej?

Firma Wojtanowicz Eko Technologie jest godna polecenia w 100% . Wykonali u nas kompletną instalację centralnego ogrzewania z ułożeniem pętli ogrzewania podłogowego, wentylacji mechanicznej i gruntowej pomy ciepła. Na każdym etapie można było zauważyć pełen profesjonalizm.

pawel_w83

Firma kompleksowo i profesjonalnie zajela sie wykonaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz grzewczej w budowanym domu jednorodzinnym, zamieszkalym od 01.2019. Najwazniejsza inwestycja byla instalacja gruntowej pompy ciepla Alpha Innotec z serii Alterra oraz ogrzewanie podlogowe w calym domu. Firma zadbala rowniez o wykonanie dwoch odwiertow. Dodatkowo dokonano instalacji kominka z plaszczem wodnym oraz wszystkimi niezbednymi zaworami i pompami, w celu wspomagania pracy pompy ciepla. Firma stara sie jak najlepiej dopasowac rozwiazania techniczne do potrzeb klienta. U nas zastosowano osobny zbiornik na C.W.U, ktory moze byc zasilany pompa ciepla jak rowniez wspomnianym kominkiem. Instalacje chwale sobie przede wszystkim ze wzgledu na niezawodnosc oraz koszta - przykladowo za rok 2022 polrocze letnie prognozowana cena wyniosla 360zl m-c, za okres zimowy z ogrzewanie jest to 550zl m-c. Dodam ze prad to jedyne media energetyczne podlaczone do domu (ok 150m2). Na koniec chcialbym podkreslic jakosc, przejzystosc i estetyke wykonanych instalacji. Nalezy rowniez wspomniec o swietnym kontaktcie z firma oraz obsluga klienta na wysokim poziomie zarowno merytorycznym jak i kulturalnym.

Kazimierz Paterak

Montaż pompy ciepła panasonic t cap 9kw, pełen profesjonalizm,bardzo dobry kontakt z klientem,serwis na najwyższym poziomie,firma godna polecenia.

Elżbieta
@Kazimierz Paterak

Jak szybko zrealizowali twoje zleceni z tym montażem? Bo mi zależy na czasie więc to dla mnie ważne.

Arkadiusz Hy.

Profesjonalne usługi na każdym etapie inwestycji. Bardzo dobry kontakt. Firma załatwia wszystkie formalności u dostawcy prądu - Tauron. Montaż został wykonany szybko, sprawnie, schludnie i czysto. Cena konkurencyjna. Pan Rafał świetnie wszystko tłumaczy i poświęca sporo swojego czasu na dokładne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystko zadziałało bez zarzutu. Widać, że firma troszczy się o swoją reputację. 5 Lat temu firma wykonywała dla mnie pompę ciepła, a ludzie, którym opowiadam, nie wierzą, że sezon wynosi mnie 500-600 zł wraz z wodą użytkową - dobrze docieplony dom, plus taryfa G12W czyli weekendowa, i używam pompy jedynie w taryfie. Dziękuję bardzo za świetną robotę a tym co się zastanawiają szczerze Polecam z Czystym Sumieniem :-) !

Wiktoria
@Arkadiusz Hy.

To super, też myślę żeby pompę ciepła założyć. Pamiętasz może ile trwał jej montaż? Powietrzna czy gruntowa ona była? Będę wdzięczna za podpowiedź :)

przemyk

Firma i właściciel pomimo moich dobrych kwalifikacji nie chcieli ze mną rozmawiać w sprawie pracy. Napisali mi na skierowaniu z Urzędu Pracy że nie posiadam odpowiednich kwalifikacji co było kłamstwem z ich strony. Nie polecam tego pracodawcy.

@przemyk

Szanowny Panie dziękuję za opinię. Zmuszony jestem jednak do małego sprostowania. Przeprowadziliśmy rozmowę a muszę nadmienić iż ocena kwalifikacji nie polega wyłącznie na zapoznaniu się z dokumentacją dostarczona przez kandydata lecz przede wszystkim z rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam serdecznie Rafał Wojtanowicz

Dominika
@Rafał Wojtanowicz

Czy firma nadal jest zainteresowana przyjmowaniem osób na staż? Jakie warunki trzeba spełnić aby móc aplikować?

Leśnica.

Zdecydowanie firma godna polecenia. Na każdym etapie współpracy pełen profesjonalizm. Wiedzą co robią i znają się na tym :) Polecam !

@Leśnica.

Panie Łukaszu dziękuję za miłe słowa. Praca u tak pogodnej osoby daje duży komfort i zawsze przebiega sprawnie :) Pozdrawiam serdecznie Rafał Wojtanowicz

Villiam

Dużo klientów poleca Pana Wojtanowicza za dobór urządzenia, za instalację które wykonuje, ale nikt nie pisze o serwisie czy też przeglądach urządzeń zamontowanych. Chyba, że urządzenia, które montuje są bezawaryjne bądź też nie wymagają przeglądów? Prosiłbym o komentarz w tej sprawie, dziękuje i czekam na informacje

Jan
@Villiam

Też ciekawi mnie ta kwestia, mam nadzieję, że niedługo ktoś Ci odpowie. Jeśli dowiesz się czegoś na ten temat na własną rękę, to koniecznie daj tu znać, czekam na jakieś informacje.

@Villiam

Szanowny Panie dysponujemy własnym serwisem dlatego nawet jeżeli montujemy urządzenia firm z serwisem fabrycznym zawsze my podejmujemy działanie co pozwala maksymalnie skrócić czas reakcji. Dokładamy wszelkich starań aby klient który podpisał z nami umowę miał poczucie komfortu. Pozdrawiam serdecznie Rafał Wojtanowicz

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Wojtanowicz RW Instal - Głogówek

• Jak się pracuje w Rafał Wojtanowicz RW Instal?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Wojtanowicz RW Instal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Wojtanowicz RW Instal?

Rafał Wojtanowicz RW Instal
  • Jagiellońska 24