Opinie o Rafał Wojtanowicz RW Instal w Głogówek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rafał Wojtanowicz RW Instal. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rafał Wojtanowicz RW Instal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Wojtanowicz RW Instal w Głogówek

Teichmann

Bardzo solidna firma znają się na rzeczy,godna polecenia wspaniali pracownicy

@Teichmann

Panie Erneście bardzo dziękuję za miłe słowa i zaufanie. Realizacja dla takich klientów zawsze przebiega doskonale :) Pozdrawiam serdecznie Rafł Wojtanowicz

Jan Żyła

Z firmą Pana Rafała Wojtanowicza współpracuję od 8 lat. Firma budowała większość instalacji wod-kan, pomp ciepła, rekuperacji, fotowoltaiki na osiedlu Śląski Dom w Kotorzu Wielkim. Jest to jedna z nielicznych firm którą z przekonaniem polecam znajomym i nowym mieszkańcom osiedla. Pan Rafał i jego ludzie realizują kompleksowo szeroki zakres prac, doradzają jakie rozwiązania wybrać i można na ich liczyć gdy instalacja pracuje a jak to bywa z nowoczesnymi rozwiązaniami są jakieś problemy czy konieczne jest wsparcie serwisowe.

Emilia
@Jan Żyła

W jaki sposób trafił Pan na firmę, przez stronę czy w inny sposób?

@Jan Żyła

Panie Janku współpraca z Panem to czysta przyjemność, która wiele wnosi. Dziękuję za powierzone zaufanie i długie lata współpracy. Pozdrawiam serdecznie Rafał Wojtanowicz

Rafał

Z firmą wspòłpracuje od lat. Zawsze jestem bardzo zadowolony. Wszystko super wykonane i na czas. Mamy od Pana Rafała pompę ciepla oraz panele fotowoltaiczne. Wszystko najwyzszej klasy. Serwisy wykonywane terminowo. Polecam w 100%

@Rafał

Panie Rafale dziękuję za opinię i tak jak wspominałem przed odpisaniem umowy - wiążemy się nią na lata i dbamy o Pański komfort :). Pozdrawiam serdecznie Rafał Wojtanowicz

Robert

Polecamy serdecznie, solidna i uczciwa firma, pracująca na pewnych materiałach. Korzystamy z usług Pana Wojtanowicza od założenia pompy ciepła. Mamy całkowite zaufanie do opinii i wykonywanych usług jego firmy. Ubolewam, że nie znaliśmy firmy od początku budowy naszego domu, bo Pan Wojtanowicz to człowiek na właściwym miejscu, który w kwestii instalacji hydraulicznych i grzewczych postępuje z duchem czasu i pracuje z najlepszymi jakościowo materiałami. Pompa ciepła alpha innotec działa nam rewelacyjnie od 6 lat, a panele fotowoltaiczne od 3. Przy małej usterce pomy ciepła w sezonie grzewczym nie było problemu, żeby naprawę wykonać również o późnej godzinie - śmiało mogę powiedzieć, ze Pan Wojtanowicz nie zapomina o swoich klientach. Nigdy nas nie zawiódł. Serwis wykonuje także bezproblemowo. Szczerze polecamy :)

@Robert

Panie Robercie bardzo dziękuję za słowa uznania. Takie opinie są dla nas budujące i pozwalają działać z jeszcze większym zaangażowaniem. Dziękuję również za zaufanie bo faktycznie rozwiązanie z pompą gruntową przy Państwa inwestycji mogło na początku wydawać się odważne jednak co do rezultatu byłem spokojny. Pozdrawiam serdecznie Rafał Wojtanowicz

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rafał Wojtanowicz RW Instal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Andrzej Turkowyd

Zamontowane panele Kioto Solar Black i pompa ciepła Panasonic.Wszystko wykonano super szybko,czysto i prfesjonalnie.Kontakt z firmą bezproblemowy.W 100 % polcam firmę Pana Rafała

@Andrzej Turkowyd

Panie Andrzeju bardzo dziękuję za miłe słowa oraz przede wszystkim za cierpliwość w tym trudnym czasie przy problemach z dostępnością urządzeń. Pozdrawiam serdecznie Rafał Wojtanowicz

Jarek spod Wroclawia

Witam wszystkich. Jestem prywatnym klientem, ktory zglosil sie do Pana Rafala z prosba o wykonanie wod-kan, podlogowki w calym domu (parter i pietro), pompy i fotowoltaiki. Jestem kierownikiem na stolarni, wspominam o tym poniewaz dbam o szczegoly i juz podczas rozmowy potrafie wylapac czy rozmawiam z osoba ktora wie co robi w swojej branzy. Po oferte zglosilem sie do kilku firm i na ten temat moge napisac iz ceny Pana Rafala nie byly najdrozsze oraz najtansze. Wybralem firme Rafala poniewaz nie bylem w stanie go zaskoczyc zadnym pytaniem. Mieszkam za granica wiec musialem o wszystko wypytac podczas rozmowy telefonicznej. Hmm musze przyznac ze troche mi wstyd za jedno pytanie, tzn. zapytalem Pana Rafala czy jest w stanie troche zejsc z ceny, teraz pisze o tym ze jest mi wstyd poniewaz kazdy (zaznaczam kazdy) grosz ktory zaplacilem za wykonana prace byl wydany najlepiej jak tylko mogl. Kontakt z dziewczynami w biurze Pana Rafala to czysta przyjemnosc, bardzo pomocne, na kazde pytanie dostawalem odpowiedz w szybkim czasie, doradztwo oraz pomoc w zalatwianiu pewnych zagadnien zwiazanych z instalacjami rowniez idealna - no bez zastrzezen. Co do ekipy montujacej to niestety nie mialem przyjemnosci poznac osobiscie, jedynie klilka telefonow w celu ustalenia szczegolow podczas montazu i to tyle - ale.... musza to byc fachowcy poniewaz jak w koncu udalo mi sie dotrzec po kilku miesiacach do swojego domu to efekt ich pracy wywolal jedynie usmiech na mojej twarzy. Etap mojej inwestycji to stan deweloperski wiec przez moj dom przeszlo kilka ekip a z pewnoscia ekipa Pana Rafal ma sens, wszystko podlaczone profesjonalnie, zamontowane schludnie oraz posprzatane po sobie (dla mnie ma to duze znaczenie). Wojtanowicz Eko technologie to najlepsza z firm jaka wybralem, tutaj nie ma czego sie przyczepic. Pana Rafala firme polecilem juz wsrod swojej rodziny oraz znajomych, mam nadzieje ze beda oni mieli przyjemnosc wspolpracy z nim. Byc moze nawet i Ja sam zglosze sie do niego poniewaz pojawila sie wizja budowy drugiego wiekszego domu ;) P.S. Panie Rafale jesli rzezczywiscie podejme decyzje budowy drugiego domu to pewnie ponownie zadam to krepujace pytanie o znizke - wowczas prosze wybaczyc taki juz jestem ;) Goraco pozdrawiam Jarek

@Jarek spod Wroclawia

Panie Jarku dziękuję za miłe słowa, realizacja inwestycji dla Pana to była czysta przyjemność Pozdrawiam serdecznie Rafał Wojtanowicz

Rafał Wojtanowicz

Szanowna/y Pani/Panie, nie mam oczywiście pojęcia o jakiej inwestycji może być mowa oczywiście, po nicku "Klient" nie jestem w stanie zweryfikować problemu. Faktycznie nie zawsze jestem w stanie odebrać telefonu z uwagi na to iż mam mnóstwo spotkań a przyjąłem zasadę iż na spotkaniach nie odbieram z szacunku dla osoby z którą prowadzę rozmowę. Staram się oddzwaniać jednak często jest to kilka czy kilkanaście nieodebranych połączeń i zdarza się niestety że czasem przeoczę połączenie. Dostępnych jest jednak kilka numerów do biura gdzie w godzinach pracy zawsze są odbierane i temat jest przekazywany do mnie. Klientów z którymi mamy podpisana umowę mam zapisanych w telefonie i niezmiernie rzadko zdarza mi się przeoczyć nieodebrana rozmowę. Jeżeli chodzi o dotrzymywanie terminów to akurat nasza mocna strona, pilnujemy tego bardzo mocno, już w umowie określamy takie widełki czasowe aby móc się wywiązać, oczywiście z uwagi na zawirowania rynkowe, problemy z dostawami urządzeń, czasem mogą zdarzyć się przesunięcia jednak ZAWSZE jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i na bieżąco ustalamy ewentualne zmiany. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu :) Z poważaniem Rafał Wojtanowicz

Zuzanna

Klienci zdecydowanie polecają tą firmę jako godną zaufania. Jako, że to forum dla pracowników przydałyby się ich opinie. Możecie podpowiedzieć czy warto starać się tu o pracę? Wymagają dużego doświadczenia? Zatrudniają tylko specjalistów czy jest szansa na przeszkolenie i wdrożenie do pracy?

Nie polecam. Tej firmy. Na początku miło grzeczne. Zaznaczam ze faktura za usługę wykonania zapłacone na drugi dzień po zakonczeniu prac. DOKUMENTACJ POWYKONAWCZEJ GWARANCJI PISEMNEJ NIE MAM DO DZIS. A ZBLIZA SIE JUZ PRAWIE ROK. TERAZ NIE ODBIERANIE TEL. Sporadyczne kontakt to ZAPEWNIANIE ZE JUZ LADA CHWILA BEDZIE I NIC!!!Nie wolno temu Panu Płacić!!!!! I zarazem nie polecam.U mowa zawarta przed wykonaniem prac ale ja zapłaciłem zgodnie z umową ale DOKUMENTACJI nie dostałem!!!!!!Gwarancja pisemna nie dotarła!!!! Porażka. Zastanówcie się Państwo!!!!! Nie Polecam!!!!!

@anonymous

Dziękuję za opinię, mimo iż jest krzywdząca. Dopiero dziś dowiedziałem się od klienta, że taki wpis na temat mojej firmy widnieje w tym portalu. Zdenerwowanie klienta było uzasadnione, nadmienię iż od dawna sprawa jest już załatwiona, mało tego, realizujemy kolejne etapy inwestycji. Dziś poruszyłem ten temat i mam nadzieję, że ten wpis może zostać usunięty przez wpisującego. Wracając do tematu, faktycznie z dokumentacją powykonawczą był problem, jednak był on realizowany przez firmę, która jako podwykonawca realizowała odwierty pod pompę ciepła w tej inwestycji i sprawa niejako odbywała się poza mną. Mój błąd polegał na niedopilnowaniu tematu za co jak widać w powyższym wpisie poniosłem surowe konsekwencje. Panie Bronislawie (w oczekiwaniu na zamknięcie tematu) pozdrawiam serdecznie. Rafał Wojtanowicz

@anonymous

Sprawa zostala wyjasniona , dokumentacje otrzymalem ,realizujemy nastepne etapy.

@anonymous

Doszlo do nastepnego zlecenia pomiedzy nami - panele fotowoltaniczne. Wspolpraca przebiega prawidlowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Wojtanowicz RW Instal - Głogówek

• Jak się pracuje w Rafał Wojtanowicz RW Instal?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Wojtanowicz RW Instal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Wojtanowicz RW Instal?

Rafał Wojtanowicz RW Instal
  • Jagiellońska 24