Opinie o Midas Meble Salon Meblowy w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Midas Meble Salon Meblowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Midas Meble Salon Meblowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Midas Meble Salon Meblowy w Radom

Zadowolona klientka z Radomia Nowy wpis

Kupiłam łóżko w Midas i chciałam powiedzieć że jest to super sklep Pani która tam pracuje brunetka w kucyku bardzo miła i pomocna doradziła mi doskonale jeżeli chodzi o łóżko i pozostałe części do łóżka a panowie montażyści którzy skręcali mi to łóżko również byli bardzo mili wszystko wytłumaczyli szybko sprawnie wykonali swoją pracę Jestem bardzo zadowolona z firmy Midas i z pracowników w niej pracujących zwłaszcza z tymi którymi miałam styczność Brawa dla p.Mateusza i kolegi który razem z panem składał mi łóżko Niestety nie wiem imienia drugiego pana Dziękuję i pozdrawiam.Napewno będę polecać Was

Luk

Witam czy pracował tam ktoś i może mi powiedzieć na temat pracy na magazynie zarobki itp ogólnie atmosfera ?

@Luk

Odradzam tam pracy każdemu. Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i bardzo się zawiodłem szczególnie jeśli chodzi o właścicielkę sklepu. Traktuje ludzi jak zera, brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka nie wspominając o kulturze. Uważa się za lepszą od wszystkich wiec życzę jej powodzenia, oby jak najwięcej osób się poznalo na niej.

Grażyna
@Paweł

Rozumiem, a jak finansowo na tym wychodziłeś? Może przynajmniej zarobki godziwe...

Edward Nowy wpis
@Paweł

Napiszesz na czym polegało to zachowanie? Podnosiła głos czy po prostu nie szło się z nią dogadać? Tylko ty miałeś takie problemy czy inni pracownicy też narzekali?

Paweł Nowy wpis
@Grażyna

Zarobki na poziomie najniższej krajowej niestety. Bylem kierowca, rozwozilem meble do klientów, nie wiem jakie były zarobki na innych stanowiskach.

Paweł Nowy wpis
@Edward

Wszyscy pracownicy mieli z nią problemy i nikt z osob ktore znalem gdy tam pracowalem nie mieli dobrego zdania o niej. W ogóle żeby chciała z Tobą porozmawiać na jakikolwiek temat to już graniczylo z cudem. A jesli juz rozmawiała to tylko patrzyła żeby Ci życie utrudnić albo ciągle słyszałeś nie moja sprawa, nie obchodzi mnie to albo jak Ci się nie podoba to się zwolnij.

płaski92

Bardzo serdecznie polecam ten salon . Profesjonalna obsługa , meble przed terminem . 100 % satysfakcji z zamówionego towaru

Zostaw merytoryczną opinię o Midas Meble Salon Meblowy - Radom

Midas Meble Salon Meblowy