Opinie o Master Marcin Gierejko w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Master Marcin Gierejko. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Master Marcin Gierejko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Master Marcin Gierejko w Białystok

Czy rozmowa rekrutacyjna w Master Marcin Gierejko odbywa się również w języku angielskim?

Zygmunty Borecki tel 51508495 Nowy wpis

opieszałość za zwrot 365 zł

@ Nowy wpis
@Zygmunty Borecki tel 51508495

Handlują towarami BARDZO niskiej jakości wymigują się od napraw gwarancyjnych - uprawiają ten proceder na skalę masową i tak zarabiają nieuczciwie pieniądze - przecież wiedzą ,ze za 300-400zł nikt nie będzie chodził po sądach.

Kasta Nowy wpis

Zakupiłem u Marcina Gierejko klucz udarowy do kół samochodowych. Po awarii klucza w terminie gwarancyjnym odesłałem go do reklamacji. Nie otrzymałem ani klucza, ani zwrotu pieniędzy. Potwierdzam powyższe opinie, że Gierejko to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Zygmunty Borecki tel 51508495

proszę o zwrot należności 365 zł za odesłaną maszynę do tarcia ziemniaków , odesłałem 2 sztuki zwrot otrzymałem za jedną

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Master Marcin Gierejko się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
arian 49

otrzymalem przesylke kompresor z silnikiem ,dlaczego nie ma zadnej instrukcji obslugi ,gwarancji ani paragonu zakupu.

Marian

Czy na tej stronie wypowiadają się zadowoleni klienci? Nie zauważyłem! Najlepiej kogoś oczernić! Strona bardzo niesprawiedliwa , bo skupiają się na niej hejterzy !

Dlaczego na tej stronie nikt z zadowolonych się nie wypowiada? Nie wierzę że w tej firmie są tylko negatywne opinie?

Klient

Strona masakra!!! Wypowiadają się tylko niezadowoleni!!! Po przeanalizowaniu wielu firm to jest fakt!!!

Wanda

Chcę Wam przypomnieć, że to forum nie służy do wymiany opinii konsumenckich o produktach oferowanych przez Master Marcin Gierejko. Tutaj powinny wypowiadać się tylko Ci, którzy są lub byli zatrudnieni w tej firmie. Informacje o aktualnych warunkach zatrudnienia w tym miejscu będą ważne dla osób, które rozważają zatrudnienie w nim.

Nnnn
@Wanda

Pani wybaczy rozważanie zatrudnienia w takiej firmie, oszukuja klientow to co dopiero pracowników.

NSz

Zakupilam kompresor w tej firmie za spore pieniadze niestety sie zepsuł ,z firma zadnego kontaktu pomimo ze podlega okresowi gwarancji. Firma KRZAK I OSZUST!!! OSZUKALI MNIE DLA SWOJEJ KORZYŚCI!!!

Mieszadło

Zakupiłem w maju mieszadło elektryczne do zapraw, dokonałem zwrotu w prawidłowym terminie wypełniając odpowiedni formularz. Master Marcin Gierejko pokwitował odbiór paczki 23-05-2018 r., do dzisiaj nie otrzymałem zwrotu pieniędzy.

Lucjan

Kupiłem kosiarkę spalinową Magnum 6,75 KM 196cc 8w1. Model MGKS- -012 Niby z silnikiem Briggs & Stratton. Po roku eksploatacji zaczeła się rozlatywać. Kontakt z firmą zero. Podejrzewam, że to kosiarka Chińska

Pan A

Kupiłem kompresor, który przy pierwszej pracy spalił się silnik. Pan z firmy Master Marcin Gierejko nie odbiera telefonu... Myślę że oszukano mnie na dość dużą kwotę.

Zakupiłem piłę do cięcia drewna. Przysłano mi piłę o mniejszej mocy twierdząc, że tamtej nie mają na stanie. Po przeczytaniu, że Master Marcin Gierejko jest nieuczciwa nie zdecydowałem się na zwrot.

dangaz12

Kupiłem u nich urzadzenie reklamowałem bo od samegho początku nie działo. Niestety jest już 3 raz naprawiane naprawa trwa miesiąc i nikt nie odbiera telefonu, na maile nie opowiada w koncu odebrał telefon mów gość że musi sprawdzić i ze oddzwoni mija kojeny tydzień i nic. Dla mnie to nie poważne raczej nie ma to nic związku z rzetelną firmą? czuje sie oszukany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SKSZCZEP
@dangaz12

potwierdzam firma nieodpowiedzialna, nie odbieraja telefonu OSZUŚCI I AMATORZY>>

Sławek
@dangaz12

Jestem tego samego zdania, jeśli daje gwarancję na dwa lata to niech wie że będą reklamacje albo na Ukrainie szuka klientów

agregat

Kupiłem agregat prądotwórczy. Nie działał więc odesłałem na własny koszt jako reklamację i od trzech miesięcy nie mogę uzyskać żadnej informacji jak również agragatu. Uwaga firma bardzo nieuczciwa po prostu oszuści.

klient

Kupiłem u nich urzadzenie reklamowałem bo od samegho początku nie działo. Niestety mija juz 2 miesiące i nic nie odbiera telefonu, na maile nie opowiada wkoncu odebrał telefon mów gosc że musi sprawdzic i ze oddzwoni mija kojeny tydzień i nic. Dla mnie to nie poważne raczej nie ma to nic związku z rzetelną firmą? czuje sie oszukany

romanek

Zakupilem aerator ,który miał gwarancji 12 miesięcy ,używałem ten sprzęt trzy razy i podczas ostatniego użytku spalił się silnik, z uwagi na w/w. niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową poinformowałem o tym zdarzeniu mailowo sprzedawcę ,ale dostałem tylko odpowiedż że na wyżej wymieniony sprzęt jest tylko gwarancja 12 miesiecy i nigdy wiecej nikt z tej firmy nie raczył odpowiedzieć mi na moje maile.Stwierdzam że ta firma nie jest uczciwa w stosunku do swoich klientów .

Zostaw merytoryczną opinię o Master Marcin Gierejko - Białystok

• Jak się pracuje w Master Marcin Gierejko?

Zobacz opinie na temat firmy Master Marcin Gierejko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Master Marcin Gierejko?

Master Marcin Gierejko

Master Marcin Gierejko