Opinie o Elektro-Service Józef Błudnicki w Giżycko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Elektro-Service Józef Błudnicki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Elektro-Service Józef Błudnicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro-Service Józef Błudnicki w Giżycko

klient fotowoltaiki Nowy wpis

Najgorsza firma instalatorska. Syn szefa, Lukasz, pojawia sie na montaz, jak za kare. Przeklina i wyzywa, i mowi z gory ze konczy o 15.00 prace. Nie wykonuje polecen inwestora. Kable zarabia nie przepisowo, tak ze wypadaja z wtyczek. Nie stosuje tulejek i nie prawidlowo zarabia wazne kable. Tego pozniej klient nie widzi, a iskrzenie i ewentualny pozar moze grozic. Szef, Jozef, nie umie programowac falownikow. Zle zaklada przekladniki do miernikow energii, pomiary sa wtedy bledne i tak zostawia klienta/inwestora, twierdzac, ze zakonczyl instalacje. Przechowywal zestaw baterii za ponad 40000 zl w zlych warunkach przez pol roku. Nic nie funkcjonowalo. Musialem zaangazowac innego fachowca, zeby poprawil i uruchomil prawidlowo system PV z zespolem baterii. Producent z Tarnowa pomogl uratowac caly system. Trzeba bylo wysylac calosc z Gizycka do Tarnowa. Straty finansowe ogromne bo od maja 2022 do konca sierpnia 2022 nic nie dzialalo jak trzeba. Sam organizowalem z Corabem i Sofarem te akcje wysylki, bo szef Jozef nie poczuwal sie do odpowiedzialnosci. Szef nie dotrzymuje terminow i zbywa klientow nawalem pracy, odejsciem ukrainskich pracownikow, ktorych nigdy nie mial, itd. Klamstwa , brak wiedzy i ograniczony horyzont w sprawch IT i Internetu charakteryzuja ta firme najlepiej. Szef nie kwapi sie zarejestrowac nowego falownika, na miejsce zdemontowanego starego systemu w PGE wedlug przepisow. Brak rejestracji nowego falownika i zdemontowanie starego, grozi karami. Namawial mnie, zeby nic do PGE nie zglaszac. Jego fakture zaplacilem i nie chce nigdy wiecej miec z ta firma do czynienia. Uwazac na nich, z dala od nich.

JB Nowy wpis
@klient fotowoltaiki

Tyle żalu, że aż trudno uwierzyć. Może jednak prawda była nieco inna. Ja mam instalację sprawną z magazynem energii. Zgłoszoną w PGE. Nie miałem żadnych problemów. Polecam do współpracy.

Jarek Nowy wpis

Moja instalacja pracuje bez zastrzeżeń. Wszystko przed pracą zostało ustalone, wyjaśnione i zrobione. Szef firmy to bardzo miły i kompetentny człowiek. Polecam do współpracy.

klient fotowoltaiki Nowy wpis

Najgorsza firma instalatorska. Syn szefa, Lukasz, pojawia sie na montaz, jak za kare. Przeklina i wyzywa, i mowi z gory ze konczy o 15.00 prace. Nie wykonuje polecen inwestora. Kable zarabia nie przepisowo, tak ze wypadaja z wtyczek. Nie stosuje tulejek i nie prawidlowo zarabia wazne kable. Tego pozniej klient nie widzi, a iskrzenie i ewentualny pozar moze grozic. Szef, Jozef, nie umie programowac falownikow. Zle zaklada przekladniki do miernikow energii, pomiary sa wtedy bledne i tak zostawia klienta/inwestora, twierdzac, ze zakonczyl instalacje. Przechowywal zestaw baterii za ponad 40000 zl w zlych warunkach przez pol roku. Nic nie funkcjonowalo. Musialem zaangazowac innego fachowca, zeby poprawil i uruchomil prawidlowo system PV z zespolem baterii. Producent z Tarnowa pomogl uratowac caly system. Trzeba bylo wysylac calosc z Gizycka do Tarnowa. Straty finansowe ogromne bo od maja 2022 do konca sierpnia 2022 nic nie dzialalo jak trzeba. Sam organizowalem z Corabem i Sofarem te akcje wysylki, bo szef Jozef nie poczuwal sie do odpowiedzialnosci. Szef nie dotrzymuje terminow i zbywa klientow nawalem pracy, odejsciem ukrainskich pracownikow, ktorych nigdy nie mial, itd. (usunięte przez administratora), brak wiedzy i ograniczony horyzont w sprawch IT i Internetu charakteryzuja ta firme najlepiej. Szef nie kwapi sie zarejestrowac nowego falownika, na miejsce zdemontowanego starego systemu w PGE wedlug przepisow. Brak rejestracji nowego falownika i zdemontowanie starego, grozi karami. Namawial mnie, zeby nic do PGE nie zglaszac. Jego fakture zaplacilem i nie chce nigdy wiecej miec z ta firma do czynienia. Uwazac na nich, z dala od nich.

wesadm

Firma nie znajaca sie na systemach fotowoltaicznych. Syn wlasiciela bezczelny i wyzywajacy pracownikow. Rzuca "miesem" przy zleceniodawcach i klientach. Nie slucha polecen inwestora. Szef nie ma pojecia o nowych falownikach i polaczeniach IT. Za swoje wlasne bledy obciazaja inwestora. Nie polecam, z daleka od nich.

Natalia
@wesadm

to pracowałeś tam, że znasz aż takie szczegóły? Jeśli tak, to oprócz tego traktowania, to może powiesz ile można u niego zarobić?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Elektro-Service Józef Błudnicki? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik biurowy, zdalny, z jęz. niemieckim
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy pracownik fizyczny
Bruta Krzysztof Żamojdzik
Klient

Nie polecam tego człowieka do współpracy obiecuje cuda wianki po czym bezczelnie się wypiera .

Najgorsza firma w jakiej pracowałem atmosfera w firmie ciężka. Syn szefa wyzywa rzuca się do bicia w życiu nie słyszałem tyłu obelg co od tego gnoja czysty mobbing . Że tacy ludzie istnieją . Place marne za skakanie z panelami słonecznymi po dachach. Przestrzegam przed tą firmą szczególnie przed łukaszem szkoda psuć sobie nerwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro-Service Józef Błudnicki - Giżycko

Elektro-Service Józef Błudnicki