Hydramet Sp. z o.o.

Giżycko

Opinie o Hydramet Sp. z o.o.

Nick
@admin 20.08.2015 19:55
Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie Hydramet Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!...

nie polecam ta firma ledwo daje radę a i tak juz sporo ludzi zostało zwolnionych praktycznie połowę kadry pracowniczej zwolnili i jeszcze maja zwalniac zarobki słabe od najnizszej krajowej do 1700 z sobotami

Zostaw opinię o Hydramet Sp. z o.o. - Giżycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydramet Sp. z o.o.