Opinie o P. H. U. Królbud Mariusz Król w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P. H. U. Królbud Mariusz Król. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P. H. U. Królbud Mariusz Król o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P. H. U. Królbud Mariusz Król w Zamość

Kit Nowy wpis

Nie polecam wyrachowany (usunięte przez administratora)kłamca i nie odpowiedzialny człowiek nie przyjeżdża na poprawki partaczy robotę jak się dzwoni do biura to też kłamią jego pracownica i żona ale pieniądze wiedzą gdzie dzwonić

Ja Nowy wpis

Nie polecam! Fuszera, mobbing są tam każdej minuty! Właściciel firmy nie odbiera telefonu, nie reaguje na wiadomości, a chcialem jedynie kilku poprawek, za które bym zapłacił. Wjechałem na budowę razem z dziećmi, a on wyzywa się na prawniku, bluzgajac go od najgorszych! Skandal!

Krzysiek Nowy wpis

Żenada! Płaci tyle, ile umówione (200pln dniówką), ze skromną zaliczką też nigdy nie było problemu, ale... Krzyczy, wyzywa pracowników (w zasadzie jednego). Jestem po wypadku, mam pozdzieraną twarz i wysłał mnie do domu (ja to rozumiem, bo jak sam powiedział - nie będzie się wstydzić przed klientem). Później nie odpowiadał na smsy, nie odbierał telefonu. Najzwyklejszy burak, który o moralnych zasadach mówi wtedy, gdy mu wygodnie.

BobTheBuilder

Z pełną odpowiedzialnością powiem: NIE POLECAM! Właściciel to człowiek niesłowny, nieodpowiedzialny, nieprofesjonalny, okropny kontakt - nie odbiera telefonów. OMIJAĆ SZEROMIM ŁUKIEM!

Brałeś udział w rekrutacji do P. H. U. Królbud Mariusz Król. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Lider Zespołu Analityków biznesowych/systemowych
Kredyt Inkaso S.A.
kot dachowiec

tia rempo,,,na busie powinno byc napisane Arbeit macht frei...ogolnie bylo tak jak tam tyralem ze w pierwszy dzien dowiedzialem sie ze pomocnicy maja 130/150 zeta dniowka(wazne slowo dniowka;) od wlasciciela sciemniacza-no ok-fajnie, bo juz pierwszego dnia na budowie od chlopakow dowiedzialem sie ze jak policzy po 100 to bedzie git;/ Walek... no oko zobaczymy w kopercie wyplacanej co sobota. i zdziwko 90 zeta za dzien od 6 do 18 w skwarze jak sam ch*j przy tym ze taki ciemny nie bylem i cos tam z budowlanki dachowej czailem a i moje nogi zadko ziemi dotykaly-no tez oko-zobaczymy co bedzie dalej...po okolo roku jak juz wszystko z grubsza czailem -czyli robilem dobrze ale i tak zje%&ć musial -chyba tak dla zaasady zarabialem te 130 zeta az przyszla zima i robilo sie do zmroku i wtedy wpadla na pomysl rzniecia z godzin.No i tak ze 130 w +30 stopniach C zaczolem dostawac 100 od 6 do 16 czyli 10 za godzine-slowo dniowka sie klania.pala Sie przegiela kiedy poprosilem o 20 zeta wiecej dniowka na co On stwierdzil ze go nie stac na tyle placenia a po tygodnio kupil sobie bmw x5 z salonu... Wlasciciel malo slowny do tego stopnia ze sam juz bidny niepamieta co komu sciemnial.Burak i ch*m co moze potwierdzic masa klientow u ktorych prowadzil budowy-Jak chcesz sie urobic i miec srednio 11 zeta na godzine to pomysl o pracy na ziemi a nie na dachu. No ioczywiscie trzeba wspomniec o maskotce "Firmy" Czlowjek cien ktory codziennie przychodzi nawalony,pracowal najdluzej ze wszystki...Waldek, czyli chlopak do bicia Pana Prezesa gosc z iloczynem inteligencji i nieswiezym oddechem.Za to jak wlasciciel go opiepsza i po nim jedzie to powinno mu sie wytoczyc proces z ONZ albo postawic przed trybunalem w Hadze ale temu przydupasowi to pasi wiec co tam...oglnie mozesz sprobowac tej pracya bedziesz kolejnym ktory zaliczyl ten autobus...

Pinezka Nowy wpis
@kot dachowiec

Witam, prubuje znaleść informacje o p Mariuszu Krolu i z Pana opisu brzmi jak osoba której szukam. Ten p Krol o którym ja szukam opini na firmę Wolf w Warszawie i kozerkach ale wiem ze ma tez inne firmy… czy ten Mariusz jest młody 30 lat? Bajerant dużo mówi i na początku wydaje się osoba bardzo słowna i porządna ale problem pojawia się w momencie jeżeli pieniądze wkraczają … jeżeli to ta sama osoba to bardzo mnie (usunięte przez administratora) na dużo pieniędzy wiec byłbym wdzięczny za odpowiedz

Jerzy

Witam serdecznie. Poszukuję informacji o firmie Królbud. Przeszukałem wiele wątków i wiele stron internetowych lecz nie mam żadnej aktualnej opinii o tym przedsiębiorstwie. Jak mam to faktycznie rozumieć? Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczony tym faktem i proszę o informację, jak praca w tym miejscu wygląda. Pomożecie?

Witold

@BobTheBuilder Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy ma ten wpis?

łoł

hehe wpadłem tu przez przypadek zobaczyc czy cos sie w temacie obraca u mojego starego szefa a tu taka szczera opinia;)Mniej wiecej jak moj przedmowca to wczesniej obral w slowa w tej firmie dziad-bud bylo jest i bedzie zle przez pysk tego sciemniacza. Pracowalem trioszke wiecej niz rok i tez mialo byc 150-180 bylo 110-130 za dzionki na dachu od 6 do nieraz 19/20- zenada-firma opiera sie na pracy zuli ktorzy przewijaja sie autobusami a pracodawca jest zdania ze pracownika zawsze mozna zastapic nie wiedzac ze to dziala tez w druga strone a plus to ze pula genetyczna ludzi ktorzy sie tam przewnineli kurczy sie ojjj kurczy hehe.apel do ludzi ktorzy maja dziwny pomysl na prace...omijac szerokim lukiem-A do klientow to tez apel -dziad-bud rrznie na materialach odstawiajac lipe-material z tartaku schnie pod blacha-dachy na przekontnej rozjezdzaja sie po nascie centa-bywalo tez ze na poziomie 14 cm murlaty uzywano klinow hehe -zenada...brak szkodliwego przy sciaganiu eternitu-ci ktorzy tam pracujanawet nie wiedza ze robia za konkurencje dla czarnobyla...urlopy wypisywane 1 stycznia;(...Pamietam nawet ze chyba bylo podpisywane miesieczne uposazenie pracownika czyli ze 200 na miesiac na proszki,rekawice etc itp ale tylko podpisywane...skarbowka i IP powinny goscia wycwelic w czoko...i pozdrowienia dla waldka;p

alli

witam. Kumpel mówil ze da sie zarobic ale tempo spore-prosze oodpowiedz jesli ktos/coś wie.

Zostaw merytoryczną opinię o P. H. U. Królbud Mariusz Król - Zamość

• Jak się pracuje w P. H. U. Królbud Mariusz Król?

Zobacz opinie na temat firmy P. H. U. Królbud Mariusz Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P. H. U. Królbud Mariusz Król
  • 411