Cabrio OSK Teresa Nelc

Zamość

Opinie o Cabrio OSK Teresa Nelc

były...

Co Ty bredzisz?! Tam jest taki syf na biurze , że ludzie ( kursanci ) są oszukiwani, terminy jazd to loteria i kwestia Pani na biurze. 0 szacunku do pracownika, do klienta. Oszukać, namotać i to cała filozofia tego syfu. Ja się dziwię, że ktoś jeszcze tam robi kurs!!!

jaki pracodawca taka szkoła

CABRIO totalna porażka... Umowy śmieciowe, na swoją zarobioną kasę czekasz wieki... Ogólny dyskomfort dla wszystkich pracowników, wyzysk na maxa...

ww

ile kasy za to co napisałaś ci dali .

Zostaw opinię o Cabrio OSK Teresa Nelc - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cabrio OSK Teresa Nelc