Opinie o Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex w Ruda Śląska

Blanka Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam !!! Pracownicy niekompetentni ,niegrzeczni … nie zwracają uwagi na nic dookoła jedynym ich celem jest „byleby zrobić ” nie zwracając uwagi na to ile szkód przy tym wyrządzają …nie nie i jeszcze raz nie !!!

Zośka Nowy wpis

Nie przypuszczałam, że w dzisiejszych czasach może być taka firma. Pracownicy pijani, obsługa koparki, podobno brygadzista od rano podpity... Robota się nie kręci, mnóstwo (usunięte przez administratora) nie mają pojęcia o robocie. Większość czasu przełożą, albo przepiją. Koszmar. Nie polecam...

Były pracownik Nowy wpis

Jeżeli komuś zależy na uczciwej pracy nie polecam tej firmy. Nie ma z kim pracować, współpracownicy nie znają się na robocie, przychodzą pijani albo piją w robocie. Nie wiedzą co robić. Bałagan wśród szefostwa. Totalny brak zorganizowania. Żenujący poziom załatwiania spraw. Szkoda sił.

Ewa Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Prace stoją w miejscu, nie wywiązują się z terminów. Pracownicy wulgarni. Zamiast pracować wolą się awanturować. Wszędzie (usunięte przez administratora) i rozgrzebana robota.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
MARIA

Nie znają się na robocie, zbieranina ludzi do pracy. Pracownicy pijani..... robota stoi w miejscu, a wokół mnóstwo śmieci, zniszczeń. Po zwróceniu uwagi, wiele wulgaryzmu, właściciel firmy nie umie nią zarządzać....

FRANEK

OKROPNA FIRMA.... PRACOWNICY PIJANI, WSZĘDZIE MNÓSTWO (usunięte przez administratora) WIELE ZNISZCZEŃ... NIE ZNAJA SIĘ NA ROBOCIE, PRACOWNICY WULGARNI, A WŁAŚCICIEL FIRMYNIE MA POJĘCIA O JEJ PROWADZENIU..... NIE POLECAM....

Były podwykonawca

Taki (usunięte przez administratora) robią na Bykowinie Ruda Śląska wszelkie śmieci ,gruz zakopują i wszystko gra .Chętnych do pracy brak ,bo za minimalną już (usunięte przez administratora) nie będzie robił .Czas końca już bliski tej firmy ,szef ma swoje lata a syn i zięć bez pojęcia .

Murarzu odradzam tam pracy ,będziesz więcej z łopatą zap..erdalał i inne głupkowate roboty wykonywał .Daj sobie luz wakacje i naucz się rozumieć co piszą inni .

Murarz
@były pracownik

A to są jakieś porządne firmy w Rudzie śląskiej gdzie potrzeba murarzy?

Murarz

Jak wygląda sprawa z murarzami? Wyczytałem, że poszukują murarzy, a na necie jest wypisane że robią tylko sieci ciepłownicze.

Pomocna ręka

Szukają pracowników za minimalną stawkę . Warunki to katastrofa z BHP a inne sprawy nikt nic nie wie o co chodzi . Rano bajzel i tak cały dzień ,tydzień . Wypłata że byłeś w delegacji ,wał znany od lat . Nie warto marnować czasu , zdrowia .

Witam. Pracowałem w firmie dwa lata ... większość ludzi jest zatrudniana ( margines społeczny ) żule co drugi pijany lub naćpany wystarczyło by zrobić badanie krwi lub alkomat to steżenie narkotyków by była tak duża że az nie można było by uwierzyć że ktoś taki robi na cieżkich sprzetach ...najlepiej mieć zadłużenia i komornika to wtedy jesteś najlepszym kandydatem do pracy bo dostaniesz najniszo krajowo i jak zapytasz ile pod stołem to odpowiedz brzmi " bedzie dobrze lub bedzie Pan zadowolony u nas ludzie pracuja po 30 lat " Koparkowy tam zarobi 17zł ale mu to odpowiada bo może przyjsc wypity i sobie sączyć browara w kabinie ......i każdy o tym wie duzo ludzi nawet jezdzi busami z ludzmi ( az strach wsiadać ) po budowach pod wpływem z przyczepkami bez uprawnień na (agregaty,wozidła,wózki lub inne sprzety) .... .Traktowanie ludzi jak śmieci musisz się prosić o swoje nadgodziny i soboty ... Syn Damian ksywa firmowa "BERET" każdy może sie domyślić dlaczego... Zięć od szefa Krzysztof on odpowiada za transport i naprawy ale doprosić się go o naprawe ( KOPAREK,CIEŻARÓWEK ITD ) to graniczy z cudem zrobimy 3 miesiace mineło znowu pójdziesz zapytać to odpowiedz brzmi : mówiłem że zrobimy .... gość ma swoje firmy i olewa ta prace bo jego są wazniejsze i każe ci jezdzic popsutym lub niesprawnym sprzetem ....Mysle jak by jego żona nie miała rodzenstwa siostry i brata którym sie tez należy firma to wtedy by dbał o firme a tak to nic nie załatwisz .Zakopane śmieci na budowach

A>>>R

TOMUŚ, Co przykre że paliwka już nie idzie podbierać i dorobić na boku a firma miała już Ciebie dość i pozbyli się lesera. Który jak piszesz tylko komorników i bachorów się dorobił. Ja tam pracowałem i jakoś rużnicy nie widzę a sprzęt z tego co się orientuje to większość tej zimy naprawili i nowe maszyny kupili. Firma jak firma każda ma swoje plusy i minusy - uwież mi są gorsze!!! Jakie to prymitywne wypisywać takie komentarze jak się kogoś zwolini za zasługii!!! Nie pozdrawiam

STRONG

Jaki szef i płaca tacy pracownicy . Pracowałem kiedyś u Franka Nalepy ,gość wypłacalny ,płace marne ogólnie kadry marne ,sprzęt popsuty .Czy to coś nowego ? Jedna zaleta praca legalna co dzisiaj jest wyjątkiem .

Zostaw merytoryczną opinię o Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex?

Zobacz opinie na temat firmy Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex?

Franciszek Nalepa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Frib-Ex
  • Pelagii Zdziebkowskiej 1