Opinie o Zakład Usług Remontowo - Budowlanych Sieć-Bud Sieciński Dariusz w Krzyżówki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Remontowo - Budowlanych Sieć-Bud Sieciński Dariusz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Usług Remontowo - Budowlanych Sieć-Bud Sieciński Dariusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Remontowo - Budowlanych Sieć-Bud Sieciński Dariusz w Krzyżówki

MM

UWAGA OSZUST !!!!! Nieuczciwy właściciel, nie dotrzymuje uzgodnionych terminów i nie kończy zleconych prac!!!!! Niewielka praca budowlana przed domem uzgodniona do wykonania przez 2 tygodnie trwała 2 miesiące !!! Przez nieodpowiedzialne zachowanie właściciela p. Darka nie pojechaliśmy w tym roku z żoną na urlop, ponieważ mieliśmy opłacony wyjazd, a nie mogliśmy wyjechać zostawiając otwartą posesję. Zlecenie dotyczyło także dostarczania materiałów, po które musiałem jeździć sam prywatnym samochodem osobowym, ponieważ p.Darek nie odbierał telefonu, a jego pracownicy nie wiedzieli gdzie się znajduje. Ostatecznie firma Sieć-bud przestała w ogóle pojawiać się u nas i nie dokończyła zlecenia pozostawiając nas na lodzie 2 dni przed urlopem !!!! Bałagan przed posesją, w garażu, gruz, ziemię sprzątałem jeszcze ponad tydzień, a uzgodnione było wszystko ze sprzątaniem i wywiezieniem. Na szczęście kolejni wykonawcy dokończyli prace szybko poprawiając wiele „fuszerek” Sieć-budu. Jak się dowiedziałem, niestety po fakcie, cała branża budowlana cierpi przez takie pseudo firmy. Piszę tą opinię, aby już nigdy nikt nie został oszukany przez Sieć-bud. Żałuję, że nie wiedziałem więcej o tej „firmie” wcześniej i że nikt mnie zawczasu nie ostrzegł. Mam nadzieję, że pomogę komuś tą opinią. ODRADZAM WSZYSTKIM KONTAKT Z SIEĆ-BUDEM Z KRZYŻÓWEK , A ZWŁASZCZA Z WŁAŚCICIELEM PANEM DARKIEM!!!!!!

oszukana Nowy wpis
@MM

Nie stet ja również zostałam oszukana przez Tego Pana i jego firmę. Ustalił termin, a teraz od kilku dni się nie pokazuje, nie odbiera telefonów. Z domu ma wyniesione wszystkie meble, bo miał położyć płytki na podłodze i pomalować. Ściany są pokut przez elektryka a my czekamy aż firma się pojawi. Mieszkamy tylko w kuchni, wszystkie ciuch mamy w workach to po prostu skandal. Mało tego p. Darek liczy sobie nie małą kasę za swoje usługi i w taki sposób lekceważy swoich zleceniodawców. Proszę o pomoc i polecenie jakieś firmie, która mogła by wykonać pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Remontowo - Budowlanych Sieć-Bud Sieciński Dariusz - Krzyżówki

Zakład Usług Remontowo - Budowlanych Sieć-Bud Sieciński Dariusz
  • 19