Opinie o Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer) w Poczesna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer) w Poczesna

Krzesimir ua

Witam, ile płacą dniówki?

@Krzesimir ua

Pytasz o prace kierowcy? Ktoś tu pisał że rozlicznie jest z kilometra. A na umowie minimalna. No chyba że to się zmieniło na plus. Jakbyś coś się dowiedział to napisz, bo przydały by się aktualne informacje jeśli chodzi o zarobki.

Tomasz

Oj, to finansowo jest naprawdę nie za ciekawie ... To ile tego łącznie wychodzi, w sensie to, co na konto + do ręki? Podasz kwotę, nawet tak mniej więcej? Nie macie może premii, dodatków albo dajmy na to nadgodzin, gdzie można sobie dorobić?

Matti Nowy wpis
@Michał

Jeździłem tam i masz rację. Płacą od kilometra, na umowie minimalna(usunięte przez administratora). Do tego co chwila wymyślają obciążenia za nieuzasadnione kilometry, spóźnienia itp. Dodam jeszcze brak szacunku przez Pana (usunięte przez administratora). Generalnie radzę omijać szerokim łukiem tą firmę, jeśli masz trochę szacunku do siebie

@Matti

To ile tak mniej więcej jest się w stanie wyciągnąć razem z tą pensją pod stołem? :) W jakiej wysokości są te obciążenia, o których piszesz? Napisz, czy ten brak szacunku tylko przez tą jedną wspomnianą osobę, czy jeszcze o coś Ci chodzi.

Na jakie wsparcie w Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer) mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Piotr K

Firma porażka. Pracowalem od 15.02.21 do 31.03.23 posiadam 22 lata doświadczenia w transporcie miedzynarodowym ostatnie 17 lat tylko dwie firmy 7 lat w Vos Logistics potem 10 dla angielskiego pracodawcy. Przychodząc do firmy byłem pracownikiem z najwyższymi kwalifikacjami i podchodziłem z sercem do pracy. Bardzo szybko przekonałem się że nie warto. Tam trzeba trzymać buzię na klodke i robić co karzą beż względu na przepisy.Wuelokrotnie pomagałem rozwiązać problem z uszkodzonym autem zatrzymanym przez VOSA w UK czy to uszkodzonym wezwać tani serwis czy odzyskać zatrzymana ciezarowke we Włoszech ponad 45 dni. Byłem kierowxa top class do czasu aż opóźniałem się o przepisy czasu jazdy kuerowcow . Z dnia na dzień stałem Sue wrogiem publicznym nr 1 . Na dziś fakt jest taki że zostałem zwolniony podczas zwolnienia chorobowego jestem w trakcie sporu sądowego. Jako przyczynę wypowiedzenia podano moje wykroczenia przegięcia czyli a to minuta czy dwie dłużej spowodowane chaotycznym ukladaniem pracy.j Draństwo w czystej postaci obrucili kota ogonem i za TK z czym walcztmylem zostałem zwolniony. Do dziś nie moge Sue doprosić zaległego od 3 miesięcy wynagrodzenia za dwa miesiące ( nie chcą przelać na konto tylko ma przyjechać i odebrać w gotówce. Wiadomo dlaczego bk wtedy kierowca kwituje więcej jak otrzymał. Reasumując dno i metr szlamu. Całkowity brak szacunku do pracownika a wynagrodzenie wg uznania. Jak chcą to obciąża za co kolwiek . Jestem gotów jezeli ktoś zainteresowany pokazać wszelkie dokumenty zdjęcia screeny itp świadczące o tym że mowie prawde

Czyli takie podejście do pracownika w firmie jest na porządku dziennym? Czy głównie kierowców to dotyczy? Ja chciałabym aplikować na stanowisko w kadrach/administracji i aż się zastanawiam, czy w biurze jest coś lepiej? Wiesz może? PS jaką umowę proponuje firma na start? O pracę normalnie? Na rozmowie kwalifikacyjnej nic nie podejrzewałeś, że mogą wyjść takie kwiatki?

Helena

Sporo tu informacji na temat pracy kierowcy, a może jest tu ktoś kto pracował lub pracuje na stanowisku sprzątaczki? Trafiłam na starsze ogłoszenie, wtedy oferowali prace na 1/4 etatu. Niewiele, ale zawsze coś. Wiecie jak teraz mają się sprawy? Często szukają kogoś do sprzątania warsztatu?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer)? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
Klem

Hej, ile płaci dniówki? Jaki system pracy? C+E

Nie polecam pracy w tej firmie. Niestety nie dajcie się nabrać na umowę (usunięte przez administratora) Ogółem kadra zarządzająca czyli Pan (usunięte przez administratora)z najważniejsza osoba na czele a zarazem z najgorszą osobą jaka byłem w stanie poznać w życiu czyli Panem (usunięte przez administratora) tworzą mieszankę wybuchową. Pracownika mają na samym końcu łańcucha pokarmowego.(usunięte przez administratora) Zresztą opinie w rejonie ta firma ma fatalne. Odradzam w 101%

Pudło
@Michał

(usunięte przez administratora), dwóch naczelnych firmy to ludzie oderwani od rzeczywistości, spedycja lezy-dno

Dorota
@Pudło

Czemu Twoim zdaniem są oderwani? Co takiego robią?

@Michał

Michał masz w stu procentach rację. Oliwer to chyba największy dziad-trans w województwie. Brak szacunku do pracownika, ogromny (usunięte przez administratora) w spedycji, ciągłe ucinanie pensji za jakieś nieuzasadnione kilometry, za zbyt duże spalanie i nie wiadomo co jeszcze. Umowa w tej firmie to najniższa krajowa, a reszta pod stołem. Jeśli ktoś zastanawia się czy pracować tutaj to radzę omijać tą firmę z daleka.

@Marco

Serio tak tną tutaj? To ile sobie max życzą tego całego spalania? I gdyby nie ucięli to ile pod tym stołem wjeżdża tak naprawdę?

@Monika

Kierowcy są rozliczani z kilometrów i (usunięte przez administratora) wjeżdża cała kasa rozliczona właśnie z kilometrów. Ile sobie życzą dokładnie za to spalanie to dokładnie nie wiem ale słyszałem od kierowców z tej firmy, że kilka osób się zwolniło, bo zostali obciążeni za niby zbyt duże spalanie.

Aleksandra
@Marco

Skoro nie zna Pan szczegółów to skąd ta opinia? "Słyszałem od kierowców"- to czemu Ci kierowcy którzy rzekomo tak mówią nie piszą tu opinii tylko Pan? Skąd się bierze chęć opisywania przez Pana firmy którą zna Pan tylko z opowieści?

@Aleksandra

No to teraz Pani mnie zagięła, czyli jednak należy to uznać za nieprawdę? I w sumie racja, gdzie są aktualni kierowcy i czemu się nie wypowiedzą?

@Aleksandra

Tak się składa, że pracowałem w tej firmie i wiem jakie warunki są w tej firmie. Zapewne jesteś Aleksandrą, która pracuje w biurze w tej firmie więc doskonale wiesz, że to co piszę to prawda.

@Marco

Tak szczerze to ja do dziś się zastanawiam co faktycznie mogłoby być prawdą... Zdradzisz w jakim konkretnie okresie byłeś zatrudniony? I czy ktoś orientuje się w aktualnych warunkach zatrudnienia kierowców, żeby móc je teraz przytoczyć? Zastanawiam się co mogło się zmienić / polepszyć w tej kwestii

Matt

Firma szuka kierowców do firmy. Może ktoś powiedzieć coś więcej na jej temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer) - Poczesna

• Jak się pracuje w Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer)?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer)
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Błękitna 3
    42-262 Poczesna

Firma Transportowa Oliwer Artur Gorzelak (Oliwer)