Opinie o Tranzyt Jan Nowak sp.j. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tranzyt Jan Nowak sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tranzyt Jan Nowak sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tranzyt Jan Nowak sp.j. w Opole

Patelniarz FKR Nowy wpis

Jeżeli chodzi o pracę była by okej gdyby nie płaca z km ładowanego 45 groszy puste nie płatne 25 zł za wysyp i 30 zł diety reszta to podstawa składająca się z zasadniczej 1500 brutto reszta to czynniki rozbite na premie brutto z samym szefem nie idze się dogadać z pieniędzmi bo odrazu bluźni mając pracownika za wielkie (usunięte przez administratora) odtrąca za jazdę autostradami bo zakazał jazdy autstradą tylko w nagłych przypadkach chyba , że kończy się droga polna!! Odtrąca równiez za spalanie,które sam sobie ustala na danym pojeździe ,ale niestety jeżdżąc przeładowany o 2 tony jazdę landami ciężko to uzyskać ,odtrąca również za szkolenie o czym nie informując o tym pracownika 10%z wypłaty przelewając na konto drugiego pracownika z którym jeździsz ,żebym wiedział że odtrąci mi za pokazanie wypisywania CMR to bym się przygotował sam czytając w internecie jeżeli chodzi o umowę to nie ma w niej regulaminu pracy i wynagrodzenia o który trzeba się prosić bo jest ,, ściśle tajny,, z 50 kartek nie daje ciuchów roboczych jest nawet ujęte w jego regulaminie odtrąca za jeden l4 ogólnie mam parę zdjęcie i strasznie pilnują żeby regulamin nie wydostał się na zewnątrz firmy bo jest nielegalny tak jak ta umowa jedne wielkie (usunięte przez administratora) i ogólnie wypłata to jedna wielka premia dziś jest jutro jej niema pewnie się znjadą jakieś lizusy szefa co by dla niego skoczyli z mostu i będą go bronić że to nie prawda,ale mam nagrana rozmowę za co płaci mam zdjęcia umowy i niektórych kartek regulaminu wynagradzania,odradzam pracy w tej firmie dla szanujących się kierowców szkoda czasu i nerwów na tą firmę i BOSSA wypłate to lepszą idze zarobić z nadgodzinami w Biedronce może więcej (usunięte przez administratora) fizycznego ale mnie stresu tacho dzień w dzień wyjechane na maksa żeby zarobić 7tys praca a i bym zapomniał o zapisie w umowie zlecenie którą daje początku pracy jako okres próbny jeżeli się zwolnisz przed końcem umowy to kara 4 tys zł pewnie jest coś o czym jeszcze zapomniałem ,ale o tej firmie to by książkę napisał

Czy w Tranzyt Jan Nowak sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Stary Wyga Nowy wpis

Cześć. Byłem tam wczoraj. Daj spokój sobie z tą firmą!!! Też chciałem tygodniówki, ale możesz dostać tylko zaliczkę 500zl a potem sobie radź. Wypłata uzależniona od kilometrów załadunków i masy załadunku. Dziękuję Pani Grażynie, że ona chociaż nie owija w bawełnę i przypadkiem się chyba wygadała ???????? Szef (usunięte przez administratora), nawet (usunięte przez administratora) nie podniesie z fotela żeby rękę uścisnąć nowemu kierowcy, mierzy Cię i ocenia po wyglądzie.... NIE POLECAM

Woldi Nowy wpis
@Stary Wyga

Pracuje tu od dawna.... Firma jest wiarygodna, pieniążki wypłacane są zawsze na czas, z szefem zawsze da się dogadać. Lecz jeśli przychodzi do pracy taki (usunięte przez administratora)jeden z drugim i od razu pyta ile zarobi.... ba nawet nie pyta tylko żąda przedpłaty, a karty zalogować w tacho nie potrafi, nie mówiąc o jeździe choćby do przodu.... to ręce opadają. Ludzie jeśli chcecie pracować i godnie zarobić, pokażcie najpierw że jesteście coś warci....

Tomasz Nowy wpis
@Woldi

Ja tez pracuje tu od dawna i nie narzekam, szef jak kazdy prywaciarz kombinuje jak moze ale zawsze szlo sie z nim dogadac i pogadac. Wyplaty zawsze sa na czas, jak na zarobki w PL nie ma tragedii, wiadomo kazdy chcialby jak najwiecej.zabawnie brzmi jak czytam wpis, bylem tam wczoraj chcialem tygodniowki ale powiedzial ze moze mi dac zaliczke 500zl. Chopie idziesz do pracy i na starcie chcesz zaliczke? To niezly z Ciebie driver ;-)

Szef- Osoba bez serca. Zwykły (usunięte przez administratora) wie jak wykorzystać człowieka a na koniec zdeptać jak małego robaczka.

Mirek
@Adam

Wszystkie negatywne opinie to święta PRAWDA. Szef jest zimny jak kamień. Nie rozumie ciężkiej pracy kierowców. Chłopaki wypruwają sobie flaki dla firmy. Każdego dnia zaglądają śmierci w oczy a potem wypłata (usunięte przez administratora) wypłacana z wielką łaską. A umowa na papierku to kit. Inaczej się dogadujesz inaczej jest w papierach(usunięte przez administratora)

Robert

Szczerze odradzam i przestrzegam przed tą firmą, inaczej się umawiasz co innego wychodzi. Pieniądze się nie zgadzają trzeba wyjaśniać dlaczego brakuje kilka stów jak się rzuca pracę to płaci za miesiąc znowu to samo. Przy drobnych uszkodzeniach po zadupiach sam zabiera bez twojej wiedzy ogólnie za wszystko się płaci nawet jak czegoś nie uszkodziłeś to potrafi sobie coś ubzdurać. Z moich obserwacji po niecałym roku jeźdźenia to tylko pieniądze ich interesują nie kierowcy, was mają gdzieś, spedytorzy są jak szczury ciągle manipulują żebyś coś dla nich zrobił i straszą ogólnie jest nie przyjemna atmosfera. Szef to maniak kontroli ciągle łazi i sprawdza wszystko. kilku kolegów spłaca auta po dzwonach do dzisiaj tu za wszystko zostaniesz rozliczony. Wydaje się profesjonalnie na początku później jest tylko gorzej, ogólnie strata twojego czasu typowy (usunięte przez administratora) realizujący własne cele ale nie twoje - ty jesteś chłopek.

@Robert

A te wszystkie opłaty są zawarte w umowie czy dowiadujesz się o tym po fakcie? Co miesiąc cos zabiera?

Co ty życia nie znasz?
@Marta

Gadka jest inna. Na papierze co innego. A zabierze ci z wypłaty bo tak, żebyś za dobrze się nie poczuła. Opłaty w umowie? Nie rozśmieszają mnie. To normalne że auto się eksploatuje bo pracuje. W osobówce też robisz naprawy raz na jakiś czas ale ktoś tutaj tego nie rozumie. Wszystko twoja wina.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Tranzyt Jan Nowak sp.j. na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Widzieliście, że Tranzyt Jan Nowak sp.j. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Mirek

Nie. Nie warto. Dajcie sobie spokój. Szef to istny waria@t. Praca w takim miejscu kończy się permanentnym przemęczeniem, stresem, może nawet bankructwem. Z przemęczenia miżesz zginąć, kładziesz na szali swoje życie a płacą słaba, (usunięte przez administratora) Nie dostaniesz tyle kasy ile zarobiłeś. Zawsze szef ci wymyśli coś za co ci te pieniądze potrąci. Wariactwo. Praca w tej firmie jeszcze Ci stanie w gardle koscią. Nie opłaca się.

FKR

Dobra firma dla osób które nie potrafią liczyć, właściciel sam sobie ustala ile zarobisz, jeżeli brakuje gotówki według założeń to właściciel odbiera od kierowców żeby sobie wyrównać. Trzeba uważać bo przypisuje usterki typu naderwane nadkole,uszkodzony klosz lampy itp. mimo że taki samochód przydzielił, tylko po to aby odciągnąć z wypłaty. Coś co nazywamy ubrania robocze w tym zakładzie nie istnieje, wszystko musisz zapewnić sobie sam, niedługo jak będziesz chciał jeździć to trzeba będzie ze sobą przynieść paliwo do Tranzytu.

@FKR

Kwota wynagrodzenia nie jest ustalona w umowie? Jak to jest? Wiesz może od jakich godzinowych stawek zaczynają nowi pracownicy?

Marzena

Przepraszam ale w jakim kontekście "wyrywają robotę"? Chodzi o to, że są konkurencyjni i wygryzają innych z rynku czy jak? Czyli w firmie na chwilę obecną cały czas jest praca i nie ma żadnych przestojów? Wiadomo na jakiej stawce teraz są?

Ktoś wspomniał ze nigdy dokładnie nie wiadomo ile się zarobi, i z tego co widzę wypłaty różnią się czasem o 1,5k. To na jakiej umowie się pracuje, ze nie ma jasno ustalonej stawki? Chodzi mi o kierowcę, mąż chce startować na to stanowisko

Dawid

Są premie miesięczne czy kwartalne ?

Wojtek

To prawda ze firma nie płaci za diety ?

Bajojajo
@Wojtek

Prawda

Grzegorz

Witam czy jest ktoś kto mógłby powiedzieć jak wyglada proces rekrutacji w firmie Tranzyt Jan Nowak ? Czy są teraz jakieś utrudnienia ? Oraz jak wyglada wynagrodzenie ? Praca jest dobrze płatna ? Dziękuje.

Bobek
@Grzegorz

Jaka rekrutacja? To przecież (usunięte przez administratora) Przychodzisz z torbą wsiadasz do auta i jedziesz. Nigdy nie będziesz wiedział ile zarobisz, dziad diet nie płaci spanie w aucie 50zł za tydzień. Za diety podkłada papier do podpisu. Za sobotę nie płaci. Pujdziesz na urlop dostaniesz 150zł.za dzień. Kradnie kiedy chce i ile chce. Typowy hanys i (usunięte przez administratora)

Pablito
@Bobek

50 zł za tydzień to stawka za co? Pytam bo chciałem się tam zatrudnić po świętach ale widzę ze ta firma nie ma najlepszych opinii. Serio az tak tragicznie tam jest? teraz widziałem ze piszą iz mają od 5tyś do 7,5 tyś oczywiście w [ w zalezności od kursu] hmm dziwne to trochę. Mozesz bardziej rozwinąć swój komentarz? Co tam się dzieje? Widziałem ze Auta mają nawet dość dobre... No ale wiadomo Samo auto to nie wszystko

Bajojajo
@Pablito

Daj sobie spokój. Zarobisz tyle ile Nowak stwierdzi, że Ci się należy tam nie ma czegoś takiego, że wiesz ile zarobisz. Czasem 6500 czasem 5000 ale za taki (usunięte przez administratora) jak tam jest to tak jakby Ci napluł w twarz. Nerwy, gonitwa nie są tego warte niby co weekend w domu ale weekend dla nich sie zaczyna o 16 w piątek a dla Ciebie w sobote jak się w Górażdzach rozładujesz ????

Od czego uzależniona jest premia w firmie Tranzyt Jan Nowak sp.j.? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 19 września na InfoPraca.pl ogłoszenie na stanowisko Portier.

Xxxx

Premi brak, płatności wyłącznie od kursu minus obciążenia za opony, lustra itp.

Wiktor

Gdzie w Opolu jest ta firma ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tranzyt Jan Nowak sp.j. - Opole

• Jak się pracuje w Tranzyt Jan Nowak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tranzyt Jan Nowak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Tranzyt Jan Nowak sp.j.
  • Kępska 2