Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Radosław Korcala w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Radosław Korcala. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Radosław Korcala na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Radosław Korcala w Gdańsk

Masakra. Po 3 latach leczenia ort. zero możliwości kontaktu, zmuszona sytuacja poszłam bez jakiejkolwiek dokumentacji na konsultację do innego ortodonty, tam okazało sie, że dotychczasowe "leczenie" doprowadziło zeby do takiego stanu, że ich nie dotknie bez wizyty i leczenia u periodontologia. Nowy aparat.. Bardzo duża recesja dzaslowa wywołana złym leczeniem ortodontycznym i zagrożenie, że zeby wypadną. Przede mną przeszczepy tkanki jeszcze. Strata czasu, zdrowia i kilkunastu tysięcy.

R.Korcala
@Osoba znająca temat.

Nie ma żadnego problemu aby skontaktować się ze mną, wyjaśnić temat. Osoby, które leczyłem w UK, które naprawdę chciały skończyć leczenie a nie tylko zaistnieć w mediach lub odzyskać pieniądze, zrobiły to i mogą potwierdzić, że leczyłem już u siebie, kończąc ich leczenia praktycznie bez wynagrodzenia lub za same materiały, żeby wynagrodzić im trud podróży i koszta z nią związane. Niejednokrotnie pomagałem w zorganizowaniu noclegu, sam jechałem na lotnisko i odwoziłem, były momenty w trakcie pandemii, że odbierałem osoby w nocy, po północy, robiliśmy procedurę i odwoziłem na samolot do Luton o 6 żeby nikt się nie zorientował z pracodawców osoby, że nie było tego kogoś w UK (bo mieli zalecenie, żeby nie wyjeżdzać ale musieli). Jedna z ostatnich myślę osób przylatuje 22.03. Jesteśmy umówieni na skończenie pracy na implantach rozpoczętej w...2016r! Wszystko kwestia rozmowy. Moje dane są dostępne. Są instytucje, pod które każdy podlega a osoby posiadające działalność tym bardziej. Ale oczywiście łatwiej wylać (usunięte przez administratora). Proszę o odpowiedź na dwa pytania: czy płaciliście Państwo, ci, którzy zarzucają mi wręcz kradzież czy oszustwo, jeszcze raz spytam: czy płaciliście mi czy firmie Polmedics? Czy Państwo myślicie, że wpłacone pieniądze były przekazywane bezpośrednio mi? Otóż absolutnie nie. Byłem tam pracownikiem, któremu należał się procent od wpłaconych za moje procedury pieniędzy. Których nie zobaczyłem. Dlaczego? Ponieważ szefostwo oszukało mnie zapewniając, że pieniądze idą na rozwój firmy i jedną z placówek przejmę w rozliczeniu, a także wydano mi "akcje" firmy (jak się później okazało bezwartościowe, na kwotę 20tys funtów. Mam je do dzisiaj, mogę przesłać " w rozliczeniu". Nie ,oczywiście to głupi żart bo nie można tak oszukiwać ludzi. Ja zostałem oszukany na kwotę 37 tys funtów. Byłem wielokrotnie przesłuchiwany przez urzędników brytyjskich z biura rządowego ds upadłości przedsiębiorstw i jedyne zarzuty i niedowierzanie to te o...taką łatwowierność i lekkomyślność. Oficer biura nie mógł zrozumieć, jak można było nie odbierać wypłaty??? Ja mu tłumaczyłem, że zawsze była wymówka, że pieniądze wziął dr (usunięte przez administratora)lub były potrzebne na wypłaty dla asystentek, lub coś się spaliło albo w coś zainwestowali. Oni wiedzieli, że pracuję w Polsce i, że daję sobie radę. I, że nie umiem się kłocić o swoje. Koniec firmy wyglądał tak: w sobotę do przychodni West Br wpadła kontrola. Był to zlecony nalot. Dzień wcześniej jedna z asyst miała urodziny/imieniny. Ja przyjechałem rano i zacząłem przyjmowanie pacjentów. Nie wiedziałem np o jedzeniu w lodówce...na materiały medyczne. Oni doskonale wiedzieli czego szukać. Przesłuchali mnie, poprosili o zademonstrowanie, co bym zrobił na wypadek zawału serca pacjenta w gabinecie. Zabrałem się za BLS, ale okazało się, że gdy chciałem przejść do ALS to w apteczce były tylko...bandaże. wybrnąłem. Ale już na lodówce medycznej się poddałem, ponieważ nie potrafiłem wytłumaczyć dlaczego ciasto się w niej znalazło. ( lodówka nie była w moim zakresie pracy). O 11.30 padł zakaz pracy dla całego Polmedics wydany przez tą isntytucję. Pojechałem do mieszkania firmowego i tam czekałem na dalsze wskazówki. Padło stwierdzenie od szefostwa, że mam wracać do Polski. Oczywiście o pieniądzach nie było mowy. Cała spółka nie miała prawa świadczenia usług medycznych. Po licznych rozmowach z pracownikami zrozumiałem, że firma nie ma szans na wyjście z sytuacji i poprosiłem o rozliczenie się ze mną. Wówczas jeden z szefów, Dariusz K., w sposób obraźliwy napisał email, w którym stwierdził, że zawiesza mnie w prawach pracownika. (mam tego maila). W konsekwencji zawieszenia nie przyleciałem na kolejny zaplanowany przyjazd bo:1. byłem "zawieszony", 2. Polmedics miał zakaz świadczenia usług. Gdy nie przyleciałem, wspomniany Dariusz K, właściciel firmy, zwolnił mnie dyscyplinarnie. (mam to na mailu). Dlatego miedzy innymi po złożeniu wszystkich szerokich wyjaśnień brytyjskie biura ds upadków spółek, oraz instytucje działające w tej materii, jak również instytucje ubezpieczeniowe nie dokonywały żadnych ruchów mających na celu jakiekolwiek działania przeciwko mnie. Z prawa wykonywania zawodu zrezygnowałem sam, gdyż składka roczna w wysokości ponad 1000 funtów była poza moim zasięgiem. Prawo wykonywania zawodu miałem ograniczone do wszystkich przychodni Polmedics ponieważ i tak nie zamierzałem pracować gdzie indziej mając ogrom pracy w Polsce. Ja nie mogłem Państwa dalej leczyć w UK gdy Polmedics upadł. Jeszcze raz powtórzę, nie było przeszkody aby kończyć leczenie w POlsce. w jednym przypadku opłaciłem leczenie pacjentki z południa kraju, która chciała kontynuować tam leczenie. Starałem się i staram nadal być fair. Nie najadłem się czyimś nieszczęściem świadomie i z premedytacją a właściciele Polmedics owszem. Pozdrawiam

@Kasia

Jak to się stało, że trafiłaś na leczenie akurat do Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dent. Radosław Korcala? Czy to miejsce polecił Ci znajomy, czy może poszłaś tam na podstawie pozytywnych opinii w internecie?

Krzysztof

Widzę, że sporo wiesz na temat placówki Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dent. Radosław Korcala, dlatego pozwolę sobie zapytać Cię, czy w placówce, w której przyjmuje lekarz, pracują jeszcze jakieś osoby? Chodzi mi przede wszystkim o pracowników recepcji bądź asystentów medycznych? Zachęcam do podzielenia się swoją wiedzą na ten temat.

Kicia

Wszystko się zgadza ... kase wzięli z góry A potem zamknęli klinikę zostawiając pacjenta bez dalszego leczenia ani odszkodwania! Oszuści!

Osoba znająca temat.
@Kicia

Czy Specjalistyczna Praktyka Lekarska „wzięła z góry kasę”? Portal dotyczy firm działających na terenie Polski. Z tego co mi wiadomo Radosław Korcala posiada status osoby pokrzywdzonej na terenie UK, jest na 44 miejscu wśród wierzycieli firmy Polmedics, która nie wypłaciła temu lekarzowi 37 tys funtów zaległych pieniędzy za prowadzone leczenia.

R.Korcala Nowy wpis
@Osoba znająca temat.

Jakie godziny pracy obowiązują w Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Radosław Korcala?

Honorata Nowy wpis

Najbardziej dokładny i delikatny dentysta u jakiego byłam.W kryzysowej sytuacji gdy inny dentysta zostawił mnie bez jedynki z przodu i naciągnął na niedbale zrobioną szynę, Pan Radek w dniu w którym do niego przyszłam zrobił sam w gabinecie tymczasowy most,który wyglądał wspaniale. Bardzo pilnuje techników którzy wykonują dla niego mosty na stałe,żeby zęby były idealnie technicznie i estetycznie wykonane. Ósemkę wyrwał bezboleśnie .Bardzo polecam.

Kasia Nowy wpis

Pan Radosław Korcala to bardzo dobry stomatolog. Z jego usług oprócz mnie korzystają także moje dzieci i mój mąż. Leczenie ortodontyczne u córki zostało już zakończone, a z efektów jesteśmy zadowoleni. Leczenie u syna w trakcie, bez trudności, bez powikłań. Pan doktor, od kiedy się znamy (a to już przeszło 3 lata), w pełni profesjonalnie dba o każdego z nas. Możemy liczyć na szczegółowe wyjaśnienie każdego zagadnienia, gdy zajdzie taka potrzeba podczas leczenia. Moje dzieci po pierwszej wizycie powiedziały, że u nikogo innego leczyć swoich zębów nie będą. W pełni się z tym zgadzamy. To bardzo życzliwy, empatyczny człowiek. Polecamy usługi doktora Radosława Korcali!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Radosław Korcala? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Naprawdę Dobry Dentysta, serdecznie Polecam!

@Adam z Rodziną

Świetny człowiek a jeszcze lepszy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta a w szczególności dzieci (bo to one wymagają szczególnego podejścia). Po tym jak została przyjęta i przebadana moja trójka dzieci sam wsiadłem na fotel i jestem zachwycony!!! Teraz leczy się również moja żona i co raz więcej z najbliższych mi osób. Profesjonalne podejście, dbanie o najdrobniejszy szczegół, atmosfera i humor na najwyzszym poziomie. Naprawdę szczerze i z całego serca polecam dr Radosława

rafal.prasal

Leczy mnie od lat. zawsze szybko, niemal bezbolesnie i w sumie to niedrogo. bardzo zaangazowany, prawdziwy czarodziej z jest Lek. Dent. Radosław Korcala. dla mnie 10/10. jesli inni rzuca ci kwoty z kosmosu, albo nawet chcesz sie dowiedziec na temat alternatywnych tanszych, lepszych, szybszych metod leczenia to wal jak w dym, a przekonasz sie, ze bedziesz mial stycznosc z profesjonalista.

Czy w Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Radosław Korcala zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Łukasz

Uczciwy fachowiec. Uprzejmy, miły, kontaktowy. Niesamowite podejście do dzieci. Nie (usunięte przez administratora) Leczę u niego zęby swoje, dzieci i żony około 10 lat. Nie było żadnej wtopy. Syn ma wyprostowane zęby. Córka nasi teraz aparat. Nawet żadna plomba nie wypadła. Jeździłem do Niego na Orunię Górną, do Oliwy, Wrzeszcza, na Przymorze a teraz na Chełm. Doskonały lekarz. Takiego ze świecą szukać.

Marzena
@Łukasz

Czy mógłbys podać adres na Chełm do Doktora, nigdzie nie mogę znaleźć a zapomniałam.

Czy gabinet nie poszukuje może asystentki? A może ktoś wie jakie warunki pracy oferują na tym stanowisku?

Najlepszy stomatolog dziecięcy w Olsztynie. Mój niepełnosprawny syn, (który miał bardzo przykre doświadczenia z innymi stomatologami, a byliśmy u 5ciu) uwielbia Pana doktora. Na drugiej wizycie już sam bez obaw siada na fotel i daje sobie robić ząbki. Jestem zachwycona delikatnością, zaangażowaniem doktora. Przy każdej wizycie długo i cierpliwie tłumaczy co będzie robił. Dziś wszystkie zęby wyleczone, hurra! Gorąco polecam. Aktualnie przyjmuje mojego syna w Olsztynie (w Alfa Dental). Jak trzeba będziemy jeździć do Gdańska na wizyty, będziemy jeździć. Nie chcę aby powtórzył się koszmar z przed 2 lat, z nowymi stomatologami syna.

Sofii

Bardzo dokładny lekarz, profesjonalny, skupiony na pracy i sterylny gabinet. Widzę w internecie, ze państwo komentujcie gdzie sie da, aby doktorowi Zniszczyć opinie i piszecie ciagle to samo. Kopiuj - wklej. Ile jadu w ludziach drzemie :)... Jako pacjentka Pana Doktora polecam z całego serca !

Kaasia

A miałam u niego zakładać aparat , teraz to jestem przerażona ... Ktoś wie coś więcej ???

@Kaasia

W Twoim przypadku również ciekawi mnie, z czyjego polecenia miałaś korzystać z usług ortodontycznych, które oferuje Lekarz Dent. Radosław Korcala? Może sama starałaś się znaleźć opinie na ten temat, dlatego trafiłaś do tego wątku? Przypominam również, że jest to wątek opinii o pracy w tym miejscu, a nie opinii na temat usług i prawidłowości, które oferuje dany lekarz, więc zachęcam do wypowiedzi zgodnych z tematem, aby nie zapomnieć, jaki cel ma ten wątek.

Dorota
@Kaasia

A tak zakładałam aparat. Jestem zadowolona. Przed doktorem trafiłam do kliniki w Gdańsku gdzie właściciel powiedział ze w moim przypadku lepiej żeby żeby spiłować i założyć korony. Nie mam tylko jednego zęba 4 a tu taka rada od specjalisty.

Nie bardzo rozumiem Twój wpis. Mam przez to rozumieć, że robiłaś implant u tego doktora i nie został on wykonany prawidłowo? Proszę o bardziej precyzyjne informacje i przede wszystkim szczegółowo uzasadnione.

Aleksandra

Polecam ???? Dokładny, solidny, uczciwy, z niesamowitym podejściem do dzieci- świetny stomatolog, ortodonta. Od...lat należe z rodziną, polecam znajomym... Pogodny, uśmiechnięty fachowiec ????

Agnieszka

Nie poszukują może asystentki ? Dokładnie to jestem zainteresowana stażem.

Alina

Jest tu możliwość odbycia stażu/ praktyki lekarskiej?

Renata

Może ktoś podpowie czy gabinet zatrudnia pracowników?

Maja
@Renata

Szukałam w sieci informacji na temat ewentualnej rekrutacji w tej firmy, lecz niestety - nic nie znalazłam. Dobrym rozwiązaniem byłoby udanie się bezpośrednio do nich i dopytanie o ewentualne wakaty. Co o tym sądzisz?

Michał, Monika

Leczę i siebie i dzieci. Mega podejście do dzieci, bardzo staranny. A gdy coś się złego dzieje - reklamacja zawsze jest uznawana bez cienia dyskusji. Zero stresu, zero niespodzianek po zabiegu z płatnościami. Moje sugestie dla Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dent. Radosław Korcala: tylko tak dalej :) Lubię atmosferę w Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dent. Radosław Korcala za: Otwartość w komunikacji

Korzystałem z usług tego dentysty (wszczepienie implantu) i jestem zadowolony.

Bea

Ja również jestem zadowolona. Polecam serdecznie Dr Korcalę

Gosia

Lubię atmosferę w Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dent. Radosław Korcala za: Pan doktor wyjaśnia poszczególne etapy leczenia, nie naciąga pacjenta na niepotrzebne zabiegi . Atmosfera jest bardzo miła, bez wytwarzania jakiegokolwiek dystansu pacjent - lekarz .

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Radosław Korcala - Gdańsk

Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Radosław Korcala
  • Obrońców Wybrzeża 9 lok. 5