Opinie o Metrodent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Zofia Michalska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Metrodent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Zofia Michalska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metrodent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Zofia Michalska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrodent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Zofia Michalska w Warszawa

WXG Nowy wpis

Byłem tak kilka razy jako pacjent. Gabinet jest bardzo dobrze tak wyposażony, może nie tak jak niektóre warszawskie kliniki stomatologiczne ale też nie jest nawet w połowie taki drogi. Lekarze profesjonalnie robili to co mieli robić. Nie twierdzę, że było to przyjemne ale na pewno nie bolało. Obecnie, wszystkie zęby mam wyleczone, ale jeśli będę w potrzebie, przyjdę tam znowu.

Aneta Nowy wpis

Naprawdę bardzo dobre panie dentystki polecam choć naprawdę bardzo wysokie ceny usług ale warto protezy mosty wykonują profesjonalnie w stosunkowo krótkim czasie ja jestem zadowolona mimo cen warto zainwestować w swój uśmiech i zęby

Tara Nowy wpis

Jako asystentka stomatologa na jaką umowę mogę liczyć oraz jaką stawkę?

Dariusz

Jestem mega zadowolony. We wtorek zgłosiłem się do gabinetu z zamiarem zamówienia nowej protezy górnej i dolnej szczęki. Miła pani Doktor pobrała wyciski, zaprezentowała różne możliwe finansowe dla mnie rozwiązania i umówiła wizytę na środę do wstępnej oceny wykonanego woskowego "szablonu". Po drobnej korekcie kolejna wizyta w piątek - już po nowe protezy. Przymiarka i... jest OK. Ekspresowa praca, jestem pełen podziwu. Zdecydowanie polecam usługi w Metro DENT.

niezadowolony
@Dariusz

a mnie skasowała na 2400 i wyszło okropnie

niezadowolony Nowy wpis
@niezadowolony

te pozytywne wpisy to sama ta pani pisze .widzieliście w protezie '' utopiony ząb'' bo ja mam takie ''cudo''

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Metrodent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Zofia Michalska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Bogna

Miło czyta się tak pozytywne opinie od pacjentów, a może ktoś ma wiedzę czy gabinet potrzebuje pomoc do pracy?

Anita

Żałuję, że nikt z pracowników nie napisał swojej opinii o pracy. Firma jest dobrze oceniana więc i praca z pewnością jest fajna?

Jolanta J

Kochani taka oto sytuacja. Poniedziałek późny wieczór z nagła wylatuje ząbek :( , a we wtorek wylot do Afryki na wyczekiwany urlop !!!! Pełna panika. Raniutko we wtorek telefon do METRODENT przy ul. Bruna 2/1. Strzał w dziesiątkę !!!! Mega ekspresowa usługa, a jednocześnie Pani przemiła i wyjątkowo kompetentna. Ząbek dobrany perfekcyjnie, cała usługa około 20 minut!!!! Pan doktor gratisowo za pomocą kamerki pokazał mi na monitorze moje podupadłe ząbki. Wrócę tam z pewnością do czego i Was z całą odpowiedzialnością zachęcam.

Miałam przyjemność korzystania z usług Gabinetu. Moja znajoma u której się leczyłam kazała wyrwać osiem zębów. Wiadomo zrezygnowałam z jej usług i zwróciłam się do MetroDent o pomoc w utrzymaniu zębów przy życiu, tym bardziej, że wszystkie były zdrowe tylko się ruszały. Zajęto się mną bardzo dobrze i po dokładnym prześwietleniu nie wyrwano żadnego zęba. Natomiast zrobiono lekkie oczyszczenie oraz inne zabiegi i zalecono bardzo dobrą profilaktykę. Jest to rewelacja i do tej pory zachowałam wszystkie swoje ząbki i przestały się nawet ruszać, a minęły trzy lata. Jestem bardzo zadowolona z usług gabinetu i polecam. Zresztą moja cała rodzina korzysta z usług MetroDENT. Wdzięczna pacjenta

Małgorzata M

Pani Tamara Bank jest mistrzynią protetyki. Trzykrotnie reperowała mi starą, mocno nadgryzioną przez lata protezę. Gdy nadszedł czas, kiedy musiałam zrobić sobie nową, pani Tamara doradziła żeby zrobić protezę acetalową. Od wykonania wycisków do otrzymania nowej szczęki minęło zaledwie kilka dni. Jestem bardzo zadowolona z nowej protezy, bo jest lekka i dobrze się trzyma, błyskawicznie się do niej przyzwyczaiłam. Serdecznie dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Metrodent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Zofia Michalska - Warszawa

Metrodent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Zofia Michalska
  • Al. Komisji Edukacji Narodowej 11 lok. 167