Opinie o Awident Iwona Goławska-Wolny i Anna Rogowska Lekarska Spółka Partnerska Lekarze Stomatolodzy w Lubartów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Awident Iwona Goławska-Wolny i Anna Rogowska Lekarska Spółka Partnerska Lekarze Stomatolodzy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Awident Iwona Goławska-Wolny i Anna Rogowska Lekarska Spółka Partnerska Lekarze Stomatolodzy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awident Iwona Goławska-Wolny i Anna Rogowska Lekarska Spółka Partnerska Lekarze Stomatolodzy w Lubartów

Mieszkanka Nowy wpis

Szczerze nie polecam. Dodzwonić sie graniczy z cudem. Po 2h raczyl ktos oddzwonic. Na wiesc o ew.opcji bycia w ciazy pani z gabinetu odp.mi ze zaprasza ale leczenie czy tez ekstrakcja bez znieczulenia. Udalam sie do innego punktu gdzie bez problemu ząb zostal usuniety w znieczuleniu bez zadnych problemów. Cyrk jakis by proponowac leczenie/zabieg na żywca. Stomatolog inny bardzo byl zaskoczony tą wiescia nie mogl uwierzyc ze cos takiego sie proponuje klientowi. Dla kobiet w ciąży dobiera sie inny rodzaj znieczulenia nie obkurczajacy naczyn i po sprawie. Takze na bank juz nigdy nie wykonam tam tel. Z ust innych takze slyszalam rozne opinie wiec daje do myslenia.Brak słów na takie podejście

Zuzanna Nowy wpis
@Mieszkanka

No faktycznie jest to dziwne, że Ci to zaproponowali. Dobrze, że znalazłaś coś innego.

Mieszkanka Nowy wpis
@Zuzanna

A najlepsze jest to ze zapisałem sie na wizytę online i nikt nie raczyl jej potwierdzic mimo ze podaje sie nr.tel.wlasnie w tym celu..... Dobrze to ujelas ze dziwne???? dla mnie to tragiczne i nie do przyjecia. Pierwszy raz sie spotkalam z taką wypowiedzia. Chyba ktos tu spal na wykladach badz nie ma pojecia o pewnych rzeczach. Strach sie bać po prostu żenada.

Karol Nowy wpis

Wiecie może jaka preferowana w firmie jest średnia wieku?

Agnieszka

Polecam serdecznie Doktor Annę Rogowską, która szybko i prawie bezboleśnie usunęła mi siódemkę. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

kiero

A dla mnie super. Rwanie zęba bez bulu i żadnych problemów . Pani Joanna Bordzoł-Ciszek najlepsza w swoim fachu. Polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Awident Iwona Goławska-Wolny i Anna Rogowska Lekarska Spółka Partnerska Lekarze Stomatolodzy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Technolog produkcji
Stella Pack S.A.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik ochrony DC Lubartów
Lubartów
Seris Konsalnet Holding S.A.

Omijać szerokim łukiem !!! Pół roku temu miałem robione 4 zęby, już po tym czasie wszystkie 4 musiałem poprawiać ale już w innym gabinecie. Po uszczypaniu jedynki (malutki kawałeczek 1-2% zęba) straciłem około 80% zęba, tak go rozborowano - niepotrzebnie, szkoda jedynki. Mało tego został tak dolepiony że moja obecna Pani stomatolog myślała, że ten ząb był robiony ze 20 lat temu (że się wytarł, szkliwo oddzielone od plomby) a to niestety "świeżynka" pół roku ma dopiero :( Ząb krzywo wyrównany od spodu, łączenie plomby ze szkliwem tragedia - pół milimetra różnicy powoduje to, że się wzdrygam gdy dotykam językiem, ostra dolna krawędź jak nóż kaleczę sobie język w dodatku już wyszczypany (wygląda jak stary nóż ceramiczny z kuchni :P ). Ogólnie nie polecam szczególnie młodym ludziom którzy chcą mieć ładne uzębienie bo w tym gabinecie je stracicie. Mało tego moja mama, siostra, szwagier mieli także same problemy. Nie dziękuję tym trzem paniom a Was przestrzegam, że zapisując się do nich pożegnajcie się z pieniędzmi i wyglądem uzębienia a co najgorsze i innymi powikłaniami.

Rozczarowany

Bardzo nie punktualna!!! Bylem dwa razy w jeden tydzien i obydwa dni pani doktur sie spuzinila oko 30/40min!! Bardzo irytujace!!!

Rozczarowana

Nie polecam! Sugerujac się dobrymi opiniami w internecie poszlam i żałuję! Po pierwsze w systemie rejestrujesz się na konkretną godzinę i na tąka też przyszłam a nawet wcześniej i czekałam ponad pół godziny, pani stwierdziła że u niej normalny jest taki poślizg w czasie! To po co te godziny w systemie, może trzeba zmienić skoro zawsze ma opóźnienie. Mam małe dziecko i zależało mi na konkretnym czasie. Poza tym robi bardzo wolno i po wyjściu ząb mnie dalej bolał, poszłam gdzie indziej i okazało sie,że miałam zostawiona dziurę przez co zebrała się próchnica i dalej bolało. Ponadto nie wiem czy dodatkowo coś z kanałami mi nie zrobiła bo pomimo wyczyszczenia i załatania ząb dalej boli! Masakra.

Zostaw merytoryczną opinię o Awident Iwona Goławska-Wolny i Anna Rogowska Lekarska Spółka Partnerska Lekarze Stomatolodzy - Lubartów

• Lubelska 92A
    21-100 Lubartów