Oferta opublikowana05.04.2024
Oferta wygasa04.07.2024
Branżafizyczna

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Podstawowe zadania na stanowisku pracy:

  • Kontrola ruchu towarowo osobowego
  • Awizacja dostawców
  • Praca ze skanerem

Jakich osób szukamy?

  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym 12h (zmiany dzienne, zmiany nocne)
  • Oferta pracy skierowana jest do osób chętnych podjąć pracę sezonową z możliwością przedłużenia umowy
  • Studentów studiów zaocznych
  • Odpowiedzialnych, sumiennych i zaangażowanych
  • Na wymienione stanowisko szukamy mężczyzn i kobiet
  • Osoby niekarane
  • Zapraszamy osoby pełnoletnie

Co zapewniamy?

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku branży security
  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie oraz premię
  • Elastyczny grafik
  • Pracę sezonową
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku osobom bez doświadczenia
  • Możliwości rozwoju wewnątrz firmy
  • Programy wspierające zdrowie - ubezpieczenia dodatkowe GENERALI, pakiet medyczny LUXMED
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, karty fitness, dofinansowania do kolonii dla dzieci, przedszkola itp.)
  • Stołówka pracownicza, darmowe obiady
  • Darmowa opieka fizjoterapeuty

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o aplikowanie przez formularz