Opinie o Haberka Jan Poradnia Internistyczna Eskulap w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Haberka Jan Poradnia Internistyczna Eskulap. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Haberka Jan Poradnia Internistyczna Eskulap o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haberka Jan Poradnia Internistyczna Eskulap w Sosnowiec

Roksana Nowy wpis

Nie polecam lekarza medycyny pracy w Sosnowcu na Narutowicza, dr Haberka ,,Eskulap". Bezczelna kobieta na rejestracji. Podeszłam do niej raz żeby zapytać czy można płacić kartą. Później podeszłam do niej drugi raz zapytać do której godziny mają przychodnie bo musiałam lecieć do bankomatu. Pani bezczelnie i chamsko wyskoczyła do mnie ,,cały czas mi przeszkadzasz w pisaniu, nie mogę w spokoju wyplenić ! ". Powiedziałam do niej żeby nabrała trochę empatii i kultury do pacjentów na co odpowiedziała do mnie, że najlepiej będzie żebym jechała do innej przychodni, więc odpowiedziałam że to nie ona będzie decydować gdzie będę chodzić do lekarza. Pojechałam po pieniadze. Weszłam do lekarza na badania, wyszłam i czekałam na swoje dokumenty razem z jakąś młoda dziewczyna. Za chwilę wyszedł lekarz i zaczął się do nas wydzierać oddając nam dokumenty, że mamy (usunięte przez administratora) z przychodni. Żałuję że nie nagrywałam całej rozmowy. Nie wiem czy jestem bardziej wkurzona czy bardziej w szoku. Ja też pracuje w służbie zdrowia ale z takim chamstwem to się jeszcze nie spotkalam.

Awalia Nowy wpis
@Roksana

Też miałam "przyjemność" być tego dnia w przychodni. Bardzo nie miły lekarz. Zero empatii do czlowieka, jakby tam za kare pracował.

Czy byłeś zatrudniony w firmie Haberka Jan Poradnia Internistyczna Eskulap w miejscowości Sosnowiec? Wypowiedz się szczerze na temat tego pracodawcy. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Haberka Jan Poradnia Internistyczna Eskulap - Sosnowiec

Haberka Jan Poradnia Internistyczna Eskulap
  • Gabriela Narutowicza 42 lok. 39