brak logo

Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED

Katowice

Opinie o Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED

Agnieszka 2014-09-30 12:19
świetnie zgrany, profesjonalny zespół! :)
1
anonim 2015-10-04 00:38
Na moje szczęście juz tam nie pracuję. Na działania mobbingowe nikt nie reaguje. Na szczęście mam to za sobą.
5
swojak 2015-11-21 15:34
Zgadzam sie z przedmowca. Mobbing i wyscig szczurów. Szeregowy pracownik nic nie jest warty. Kiedys to byla piekna firma, dbajaca o pracownikow, wizerunek, atmosferę. Teraz - nie pozostalo juz nic z tej swietnosci.
1
4 2016-05-22 23:27
ale tutaj są po prostu kolego możliwości. takie prywatne Centrum Diagnostyki Obrazowej to dzisiaj żyła złota. ludzią chcą żyć i robić szybko nadanioa a nie czekać lata świetlne ma topmografię w szpitalu
Magda 2017-01-03 10:36
Widzę, że zebrało się tu grono niezadowolonych i narzekających, co jest dość symptomatyczne, kiedy ktoś zmienia miejsce pracy. Ja mogę powiedzieć, że to jedno z miejsc, gdzie zdecydowanie pracuje się dobrze i za godziwe pieniądze. Przede wszystkim obowiązują standardy, których nikt tu nie łamie, jesli chodzi o opiekę medyczną. A to daje poczucie bezpeiczeństwa wszystkim - pracownikom i pacjentom.
Poza tym atmosfera też jest miła, nie ma specjalnie żadnych napięć, zespół jest zgrany. A to chyba najważniejsze w pracy.
1
Zostaw swoją opinię o Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED