Opinie o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro Rydzyna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Rydzyna Sp. z o.o. w Kłoda

Kandydatka

Czy firma zapewnia dojazd do pracy?

Abc

Czy ktoś poda mi namiar na przedstawiciela handlowego na województwo łódzkie?

Gabriela
@Abc

Na ich stronie https://agrorydzyna.pl/kontakt/ jest pełno numerów. Zadzwon do biura i zapytaj, pewnie pomogą :)

przemo

jak wygląda praca na magazynie ? i ile da się zarobić? z góry dzięki za info. pozdrawiam.

Harry z rozbioru

Wszystkim kolegom na tę Wielkanoc życzę zająca bogatego, dyngusa obfitego, żeby wódka, żurek i kiełbasa smakowała, żeby pałka dobrze stała, żeby kobiety głowa nie bolała. A resztę sami sobie dopowiedzcie co tam chcecie.:)

Tragedia,rozmowa trwała 3 min , pani jak by była zła że w ogóle ktoś przyszedł, zero pojęcia o rekrutacji z takim podejściem chyba mało kto się zdecyduje na pracę w tej firmie.

Czy ktoś z kadry czyta te wypowiedzi?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy ktoś wie kiedy będzie kwartalna ?

Lila

Niby do końca miesiąca,ale mogą dać a nie muszą wola szefa.

Robert

Uwaga na paparazzi przerabia foto

@Robert

O co chodzi z tym paparazzi?

X

Ale co to za akcja ? Kto ? Ostrzegasz ale przed czym bo nie bardzo rozumiem przed kim i gdzie się chować ?

Miko
@X

Przesyłasz foty tym co nie powinnaś a potem pretensje ze w necie są trzeba nikomu zdjęć swoich nie przesylac ani z nikim nie romansować to będziesz mieć czyste sumienie No ale tu w agro każdy szuka wrażeń a potem wielkie halo jak się coś robi to się dzieje a w internecie nic nie ginie

@Miko

No dokładnie. Zastanawia mnie tylko kto ma taka odwage bo przeciez w internecie tez nie jest sie anonimowym

Ciekawy
@Miko

Znowu ten P. Jakiś co wcześniej pisali? .. Z tego co wiem to jest karane przesyłanie zdjęć do jakichkolwiek profili... A po dwa każdemu potraficie butami w życie wchodzić każdego sprawa, ogarnijcie się ludzie... Nie macie lepszych zajęć niż tylko obgadywanie na forum...

Co

Riko
@Kierowca

No i dokopali cwaniakow teraz jak sznupe otworzy to następnych zębów brak taki (usunięte przez administratora) a zębów brak jak to kierowcy tylko za kierownicą mądrzy ale ten jeden to uśmiech zgaszony bedzie

@Riko

Podaj chociaż inicjały tego bez Zębów bo nie wiemy przed kim się chować żeby zdjęć nie robił.

@Riko

A co jest ich kilku?? Co dostali po sznupie czy jak

Jola

Pewnie ten typek na P.... Czy któryś z nim przerabia foto jeszcze?

Jola

Jak to o mnie piszesz, skoro ja nie mam żadnego romansu. Nagich zdjęć też nie posiadam bo 45 letniej baby nikt nie chciałby oglądać.

Kierowca

Nic nie rozumiemy. Po co włazić w butach do cudzego życia, tak jej nie lubisz że takie coś piszesz o jakieś osobie. Co mnie to każdy robi co chce... A foto można przerabiać na milion sposobów a przede wszystkim takie coś jest karalne...

Kierowca

A z tego co mi się wydaje Zębów kilku nie ma więc coś nabroil...

Kierowca

Dziewczyna z handlowego znowu czy z myjki?? To przez nią PAN dostał w zeby

Miko
@Kierowca

Która to taka z handlowego? Przecież tam same stare i brzydkie?

Iro
@Miko

Przecież są też młode ale nie polecam fałszywe

@Iro

A na myjkach nic nie lepsze, same stare no oprócz chyba 3 jak się nie mylę. No i do tego wredne

@Miko

Czy wy już wszyscy rozumy potracili czy wasza uroda wam je zjadła? Oceniać ludzi który brzydki, który stary? Jak z was takie przystojniaki to super. Młody każdy kiedyś był i wam też to minie. Uroda- rzecz gustu. Szukasz pięknych to na wybory miss chłopcze, praca to nie konkurs piękności. Pracuję też w Agro i o męskiej części też mogę powiedzieć że niepowala wyglądem choć zapachem to już powalić nie jeden by mógł. Także panowie pracownicy i kierowcy troszkę kultury i samo krytyki bo ja tu również żadnego misstera niewidzę, charekterki tez macie różne ale nikt was niewyśmiewa. Niewrzuca się wszystkich do jednego worka. Praca to nie dyskoteka, normalni ludzie przychodzą tam pracować a niepodobać się i przyjaźni szukać

@Jola

A ja bym obejrzał.:)

Harry z rozbioru

Słuchajcie ludzie, jest pomysł na ciekawe przedsięwzięcie. Robimy chór zakładowy. Mieszany, damsko meski. Jestem przekonany że wspólne śpiewanie pozwoli nam się jeszcze lepiej zintegrować jako zespół, ekipa. Każdy umie śpiewać, tylko nie każdy o tym wie albo się do tego przyznaje. Jak to śpiewał aktor Jerzy Stuhr: "Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, bo nie o to chodzi jak co komu wychodzi.". No, to jak będzie? ;)

Menago
@Harry z rozbioru

Statystyki pokazują nicość w waszych kręgach :P

Malolata
@Harry z rozbioru

Ok zapisuję jedna osobe, ktora nawet jak jest mega wkurzona potrafi spiewac

@Menago

Nie do końca zrozumiałem...

Harry z rozbioru

To szlachetnie ze strony firmy, że wystawiła na portierni karton na wsparcie dla uchodźców z Ukrainy. Wygląda na to, że te bezduszne kapitalistyczne świnie też czasem mają ludzkie odruchy. Szacun.

Szyderca
@Harry z rozbioru

Niestety te bezduszne kapitalistyczne świnie nadal są bez serca. Kartony na wsparcie dla uchodźców zostały wystawione z inicjatywy pracowników.

@Szyderca

A jednak...

Andy

Typowy (usunięte przez administratora) jakich wiele na tym terenie a tempo pracy jak na maratonie

Były już nie pracownik

Przy takim podejściu do pracownika ludzie rezygnują po jednym dniu.

Czas na zmianę pracy

Ja na szczęście składam wypowiedzenie bo dostałem pracę na miejscu i do tego bardzo dobre warunki pracy bez porównania.

Obiektywna opinia

Przyjmując się do pracy rozczarowanie rzeczy osobiste pakują w czarne worki na (usunięte przez administratora) / tak na (usunięte przez administratora) dla nie wierzących/. Szafki na rzeczy osobiste, kurtka, buty itp to kpina jakaś wielkośći pudełka od butów. Ciągle kradzieże butów i okradanie szafek np. z telefonów. Toalety (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie można nazwać /sprawa dla sanepidu/. Jeden mały parking na ponad 1000 osób to za mało drugi w szczerym polu gdzie na nockach strach zostawić samochód. Zarobki na rodzaj pracy i warunki słabe najnizsza krajowa do tego praca w weekendy.

Gosc

Witam. Wie ktoś kiedy kwartalna?

Przestaje się opłacać dojazd

Lepiej poszukać pracy w miejscu zamieszkania niż dojeżdżać, koszty coraz większe, zarobki trochę większe niż najniższa krajowa. Dzisiaj takie czasy nastały że jakikolwiek dojazd przestaje się opłacać raz że koszty i czas pomijając już pracę na 3 zmiany plus weekendy.

Długo się tam nie wytrzyma

Praca raczej na krótko nie jest tam lekko. Dłużej nikt tam nie wytrzyma. Pozatym zimno i mokro. Dla osoby co nie pracowała w takiej branży ciężko będzie.

Rozczarowany

Brak parkingu /bardzo mały/ parkowanie na polu gdzie strach zostawić samochód na nocnej i popołudniowej zmianie. Szatnie szafki wielkości szuflady od biurka gdzie zmieszci się kubek i dokumenty a gdzie schować rzeczy, spodnie, buty nie mówiąc o kurtce. Brak po prostu słów na to wszystko. Nie lubię krytykować bo to nie w moim typie ale patrząc na to wszystko jestem bardzo rozczarowany.

Lolek

Mial ktoś wypłatę już?

Burbon

Witam czy w agro rydzienie jest możliwość pracy na wózkach wysokiego składowania? posiadam uprawnienia ale nie wiem czy jest sens sie w agro zatrudniać

Wóz
@Burbon

Odradzam

Wózkowy

Jakie są zarobki wózkowych na Agro , polecacie czy nie ?

Wóz
@Wózkowy

Zależy którzy na jakim dziale chodzi o wózkowych na placu, pakowni a może wysoki skład

Pracownik rozbioru

W tym zakładzie jest coraz gorzej 12dni pod rząd praca nie ma kiedy odpocząć zarobki praktycznie te same co wcześniej jak była jedna zmiana i 6 dni w pracy 0 podwyżek + jedni stoją na jednym stanowisku i jest dobrze a jest paru co musi jakatać jak taka (usunięte przez administratora) za przeproszeniem po zakładzie i nic z tego nie ma bo nawet za to premię wzieli nie polecam zakładu pomału zmienia się to w (usunięte przez administratora) Panie z biura pracują 5dni w tygodniu a my najlepiej jakbyśmy pracowawali 24/7 i nic z tego nie ma ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Rydzyna Sp. z o.o. - Kłoda

• Jak się pracuje w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 35 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 85 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agro Rydzyna Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agro Rydzyna Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agro Rydzyna Sp. z o.o.