Agro Rydzyna Sp. z o.o.

Kłoda

Opinie o Agro Rydzyna Sp. z o.o.

admin 2015-07-15 06:43
Wiesz o firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o. coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.
numer9 2016-06-25 19:49
nie jest zle praca nie jest ciezka zarobki sa Ok. sa prenie kwartalne.
ludzie jak ludzie sa ci fajni i ci troche przypaleni w dekiel.
nadgodziny ( soboty) 100% platne.
na 10 punktow 7. to moja ocena. wazna sprawa jest umowa o prace. a nie jakies tam smieciowki. pozdro.
asd 2016-09-09 20:51
A jak z zarobkami w tej firmie?
numer9 2016-10-18 15:50
1850brutto+ (400, 500)zł premii
Karola 2017-03-18 00:10
chyba jedyny zakład mięsny gdzie zarabia się godnie i nie fa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wędlin. Sklepy sprzedają wszystko.
Ma........ 2017-05-23 20:51
Do admin: jak się ma aspiracje na kierownika, to trzeba nowej, bardziej ambitnej pracy szukać a nie kopać dołki pod kimś, żeby wskoczyć na stołek. Żenada!!! zarobki są ok, można spróbować, siłą nikogo tam nie trzymają.
ddddd 2017-05-23 21:30
Myślę, że ten człowiek powinien w końcu zgłosić na policję zawiadomienie o przestępstwie stalkingu. Nie odpuszczasz, co jeszcze wymyślisz, jakich metod użyjesz? Kipisz nienawiścią!!!
blablabla 2017-05-31 07:24
Pracuje w agro od niedawna a juz zauwazylam ze atmosfera jest da bani kobiety sa tak wredne ze az sie rzygac chce sama praca jest super i zarobki tez wporzadku ale z co niektorymi nie da sie pracowac ktos powinien cos z tym zrobic bo wiem ze juz nie jedna osoba odeszla z pracy przez te wredne babska!!!
pa.... 2017-06-14 15:07
Witam w Agro pracuje od lutego koledzy ok przynajmniej z naszego działu jak i kierownika mamy super, natomiast zarobki powiedzmy że dobre nawet byłem zadowolony ale co z tego w kwietniu przed świętami nasz dział harował do upadłego nadgodzin sporo się nazbierało owszem były zapłacone ale co z tego za to premia miesięczna za to była ujebana, w maju też były nadgodziny i większość z nich nie zostały zapłacone i co o tym wszystkim myśleć sami wiecie robi człowiek diabłowi na kapelusz.
Zostaw swoją opinię o Agro Rydzyna Sp. z o.o. - Kłoda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro Rydzyna Sp. z o.o.