Opinie o BAYER PLUS w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BAYER PLUS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BAYER PLUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAYER PLUS w Sosnowiec

sosnowiec

Zgadzam się z twoją opinią. Te zarobki to dla studentów mieszkających z rodzicami lub dla uczniów na wakacje a nie dla ludzi pracujących na swoje utrzymanie albo mających dzieci. Dlatego ludzie nie będą tam długo pracować. Ta praca jest na chwile dopóki człowiek nie znajdzie coś lepszego. Czyli rotacja była, jest i nadal będzie. Wystarczy jedno zebranie na środku hali i wyponinanie przy wszystkich błędów a nastepnego dnia nie przyjdzie już wogóle kilka osób.

arya

Jeśli ktoś chce sobie dorobić to ok, nie ma nadgodzin praca od dzwona do dzwona (6-14) ale żeby z tego wyżyć to nie ma szans. Hmm jakby tą firme opisać w dwóch słowach... Bayer ch..

paleciak

Ja za tą stawke byłem nie tylko na kontroli jakości ale zasuwałem na hali paleciakiem, na dworze i pod wiatą wózkiem widłowym. Czyściłem z innymi metalowe ogrodzenie ze starej farby. Przygotowywałem elementy do elektrycznego pastucha ( słupki czyściłem z rdzy i malowałem i specjalnie gięte pręty ) dla szefa do stadniny w Sarnowie. Malowałem jadalnie itp. itd. Wszystko to było na dniówce. Żadnego grosza więcej nie dostałem za robote która do mnie nie należała a ją wykonałem. Czy to nie był wyzysk za 6.70 ? Dlatego stamtąd uciekłem

widlak

Pomnóż sobie tą stawke przez ilość godzin w miesiącu. Jeśli masz 21 dni roboczych to bedzie 168 godz. x 6.70 to jest 1125 zł. A nie ma żadnych nadgodzin.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
widlak

Jest jedna stawka 9 zł brutto czyli 6.70 na rękę dla osoby nie uczącej się. Ta firma to niezly bajer.

szukam job

Są przyjęcia może??

anonimus

Byłem, zbaczyłem i uciekłem a wytrzymałem aż trzy miesiące tam. Ale to była kompletna porażka. Zero szacunku do pracownika.

one

To co tam zobaczyłyśmy przerosło nasze najśmielsze wyobrażenia. Po 4 godzinach pracy zrezygnowałyśmy.PRACA NA AKORD ZA UWAGA 6.60 NA GODZINĘ w dodatku na zlecenie i przez pośrednika co daje ponad 1000 zł w miesiącu czyli dużo poniżej najniższej krajowej. Najgorszy zakład w Sosnowcu. Musicie to sami zobaczyć.

casperos

Właśnie jak tam z pracą jako kierowca,dajcie znać,gdzie się jeździ,po ile godzin,ile da się zarobić?

mop

znalazłem ogłoszenie że szukają kierowców, jak tam wygląda robota ? z czym się jeździ ? jakie samochody ?

kontrola

My też nie mamy do niego tel. Może poszukaj go nie wiem na fejsie

były

Ankę niby brygadzistkę jak zwał tak zwał już dawno powinni wywalić. Rudzielec jest tam do niczego nie potrzebny. Benia zastanów się przecież ona nic sobą nie prezentuje. Pozdr.

pylello

Pracuje tam jeszcze Przemek Mosna??? Razem się zatrudnialiśmy.

ona
@pylello

Nie pracuje

kontrola
@pylello

Już dawno nie pracuje z nami. A czemu pytasz?

pylello
@kontrola

Na piwo się chciałem z nim umówić a nie mam tel. do niego. Mnie tam się w Bayerze spoko pracowało jakoś nie narzekałem tylko nie dałem rady na 2 etaty. A Olek tam jeszcze robi ?????? Pozdr. Paweł

bayer
@ona

anka straszna osoba widać ze nie ma pojęcia o tym jak się pracuje , jak nimi kierowac bo krzyczenie na hali na kogos -słabe i nieodpowiedzialne . Nie można bezkarnie chodzic i krzyczeć na ludzi , caly dzień jak ją widać to z telefonem i tylko facebook , smski itp nic nie robi , nowych pracowników nikt nie szkoli daja ci szmaty brudne i jedziesz,a Agnieszka nie wiem z jakim yksztalceniem sa te osoby ale nie ich miesce na bank

zrezygnowany
@bayer

coz widać jaki zakład tacy ludzie jakies nieporozumienie to miejsce zastanawiam się dlaczego urząd pracy który nas tam skierowal nie sprawdza co się dzieje w takich miejscach

hanys

Co tam słychać, ten górnik dalej tam pracuje? A może pod wiatą zrobił sobie siłownie.

kiro

Kopalniok pewnie poszedł na kopalnie tylko kurde co on tam bydzie robił jak tam ni ma wózków widłowych. A zebrania na środku hali jeszcze są i wytykanie błędów przy wszystkich a może jeszcze jakieś stare spleśniałe kanapki się znalazły???

wózkowy

Nie po to robiłem kurs żeby z paleciakiem po hali zapieprzac za takie grosze a inni będą pod wiatą się bawić. Kopalnioki i te inne.

wózkowy

Co tam w tej firmie?

gość

to co się tam dzieje to jest MASAKRA, jedna wielka poniewierka ludzi, ciągłe obrażanie ludzi i wyzywanie. Jeśli nie jesteś pupilem kierowniczek to masz przerąbane, a kierowniczka to głupia baba, która się nie zna na niczym.Mogłoby się wydawać, że czasy niewolnictwa dawno się skończyły a tu jednak niespodzianka.

byku
@gość

Beńka w porównaniu do Anki czyli brygadzistki nie jest taka zła bo ta dostała troche w ładzy to juź obrosła w piórka a pozatym jest ruda a co rude to w...

romek

To robota dla małolatów którzy z rodzicami mieszkają a nie dla kogoś kto ma rodzine. To co tam się działo, warunki jakie tam są i zasady jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Przyjmują ludzi co chwila i zwalniają po jednym dniu. Trzeba czekać pod biurem kierowniczki ( akwarium ) do punkt 14 zeby sie podpisać i można było się przebrać i iść do domu. Jak się spóźnisz to możesz nie przychodzić wcale tego dnia. Wyjść wcześniej też nie możesz jedynie bierzesz dzień wolny. A wtedy jest człowiek stratny jedną dniówke bo praca jest na zlecenie. A te dziwne zebrania na środku hali i wypominanie błędów przywszystkich albo pretensje że ktoś zostawił ksnapki w szafce na stołówce i one spleśniały no normalnie smiech. Mała firma a takie rzeczy tam się działy że masakra.

niezadowolony

Pracowałem w tej firmie i nic dobrego nie moge o tej pracy powiedzieć. Zarobki marne bo na rękę 6.70 na umowe zlecenie i na dodatek przez pośrednika.

Zostaw merytoryczną opinię o BAYER PLUS - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAYER PLUS?

Kandydaci do pracy w BAYER PLUS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAYER PLUS
1.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • UL. MAŁOBĄDZKA 13
    41-200 Sosnowiec