Opinie o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pro-wam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-wam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-wam Sp. z o.o. w Koszalin

Piotrek

Rzetelna, solidna firma.

Władek

Dobra firma. Ma dużo roboty, rozwija się.

Robert

Pro-Wam to dobra firma. Można tam dobrze zarobić.

dyl

Jak zauważyłem to pracownicy zaprzyjaźnionej firmy wpisy dokonują tylko w godzinach pracy! Czy mają za to jakąś premię?

@dyl

Jeżeli tak piszesz to może pracownicy WAM Technology mają premię za wpisy!

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-wam Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik Działu Technicznego?

Amarant

Ciekawe co piszesz. Tylko czemu skoro prezes PRO-WAM zabierał swoje rzeczy to jak mu zaświeciło widmo więzienia to szybko w zębach przywoził z powrotem? Kwestia zamykania pomieszczeń nie jest kwestią płatności bo te są uregulowane, ale tego że prezes PRO-WAM to zakompleksiony karzełek, ale spokojnie beknie za wszystko.

Bolo

Pisanie bzdur nic Ci nie da !!!!! Widocznie WAM Technologii teraz będzie tylko grać w piłkę na nowej hali bo bez zleceń nic więcej nie zrobi.

Amarant

Ja sobie ze spokojem odpisuję na wasze desperackie i nerwowe próby oczerniania konkurencji. Nie ja wysyłam po kilka postów z jednego IP, nie ja nadużywam wykrzykników i nie ja reaguję agresją na kilka słów prawdy. Ja się z was po prostu śmieję :D

Niezaradka

Radek jak Ty coś słyszysz mając łeb między pośladkami prezesa PRO-WAM? Skończ truć na necie i rusz się znaleźć nam na produkcji jakąś robotę bo się obijamy od tygodni i bąki zbijamy. Pracownik produkcji PRO-WAM

MS
@Bolo

Czy pan prezes raczy nam odpisać dlaczego zamiast oddać pieniądze kupuje stare budynki w Sianowie? Czekamy na odpowiedź! Klient M z S.

xxxx
@Amarant

Amarant widzę ze jesteś zwykłym plackiem dużo gadasz ale wszystko anonimowo

@xxxx

Tak, zupełnie anonimowo...tak jak cała reszta osób tu się wypowiadających z tobą włącznie :)

Kot

Że niby kto wypisuje.? No chciałbym być prezesem. Ale póki co to cieszę się że pracuję w PRO-WAM na produkcji. Można nieżle zarobić jak się jest dobrym fachowcem

Antoine
@Kot

No wasz "szanowny" prezes wypisuje po nocy SMSy. Nie pochwalił się?

Amarant

Aż tak sami nie wierzycie w to co wam każe prezes pisać, że musicie po kilka razy wpisywać?

Robi

Widzę że pracownicy Wam Technology są już załamani, zdesperowani i głupoty wypisują. Wszyscy wiedzą natomiast, że firma Pro- wam to prężnie rozwijająca się firma z perspektywami.

Robi

Ale po co te nerwy. Pracownicy PRO-WAM są spokojni o swoją przyszłość, bo firma się rozwija, a pracownicy Wam Technology Sianów zaraz usiądą bo nie będą mieli nic do roboty i będą płakać, że uwierzyli (usunięte przez administratora)

Misiek

To zobaczymy jacy pracownicy będą zadowoleni 10 jak nie dostaną wypłat.

@Misiek

No nie dostaną 10tego bo już dostali 8mego :D A wy kiedy? Na raty od października?

@Amarant

Ty chyba nie umiesz czytać przecież kolega wcześniej napisał wyraźnie,że w PRO-WAM są zawsze wypłaty na czas. Czytaj ze zrozumieniem, albo wróć się uczyć do szkoły podstawowej

@Kot

Bajki pisać to se możesz. PIP jakoś za brak wypłat na czas wam kary kilkukrotnie walnął :D

Darek

To będzie po sprawie, tylko szkoda ludzi z WAM TECHNOLOGY, którzy zostaną bez pracy

Reku
@Darek

Może w końcu ludzie (usunięte przez administratora)pomyślą o sobie i swoich rodzinach.

Amarant

W nerwach to siedzicie w PRO-WAM i wypisujecie głupoty w necie :)

@Amarant

To na pewno była wasza ostatnia wypłata.

Arnold

A jak tam sprawa Kazelu? ML idzie na ugodę czy za kratki?

Misiek
@Arnold

Kazel sprząta firma wynajęta, bo PRO-WAM ma tyle zleceń, że nie ma na to czasu, a potem będzie sprzedany.

@Arnold

Nie musi iść na żadną ugodę, co ty za bzdury piszesz... Wszystko jest zgodne z prawem co robi PRO-WAM. Widzę, że Wam Technology już trzęsie się ze strachu, że zaraz zaliczy padaczkę, że takie bzdury wypisuje

@Misiek

Na razie w Kazelu są prowadzone badania skażenia. Ciekawe kto kupi skażony teren. Wszystko można poczytać w gazetach i posłuchać na mieście. ML wtopił wasze wypłaty w Kazelu a teraz wtopił kolejne pieniądze w stary obiekt w Sianowie. Pogratulować operacyjnego, doświadczonego i mądrego prezesa :D

@Robi

Możemy się założyć czy to co robi PRO-WAM jest zgodne z prawem. Pogadamy jak zaczniecie dostawać wezwania na komendę :D

@Arnold

Chłopie te wasze donosy nic nie dały przecież było w prasie, że tam nic nie ma skażonego, bo były tam tylko środki, które kazel wykorzystywał do produkcji, a PRO-WAM to wszystko poddaje utylizacji. Jaki skażone teren, nie rozwiewa bezsensownych plotek

@Kot

Przecież wszyscy wiedzą jak jest. Wszystko zostanie z resztą zweryfikowane z czasem.

Amarant

To bardzo ciekawe co piszesz bo wypłaty już dostalismy w tym miesiącu. A jak w PRO-WAM? (usunięte przez administratora)

@Amarant

W PRO-WAM zawsze są wypłaty na czas.To solidna firma

Oktaw
@Robi

Weź nie pisz bajek, czasem się zdarzają.

nn

LM to ma rozmach, wywalić tyle kasy za stare mury, ale pewnie dostawcy to sfinansowali, gość jest miłośnikiem staroci

nn

mały lasek przyjeżdża z ochroną do Sianowa bo ma pietra, niezła polewka z gościa, ostatnio latał po zakładzie i prawie płakał krzycząc że to moje, to moje, ciekawe jak tam u Banana? długi w ZUSie tylko mają, komornicy na karku, ale klawo jest

Niezaradka

W ogłoszeniach o pracę PRo-WAM powinien zawrzeć informację, że w kiblach są czytniki wejścia i wyjścia i pracownicy są wzywani do wyjaśnienia co robili w toalecie jeżeli przekroczyli limit 2 minut i 35 sekund.

Amarant

Czy pan ML już się pochwalił załodze, że w piątek składał wyjaśnienia na policji przez 7 godzin i będzie miał postawione zarzuty karne? Czy poinformował pracowników, że będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej za swoje działania?

Antoine

Firma WAM Technology przenosi się do Koszalina, reklamy już są paręset metrów od wyjazdu z PRO-WAM, do nowo wybudowanej hali. PRO-WAM przenosi się do starej zniszczonej hali do Sianowa za którą wyłożył 1,5 miliona. Pytanie, kto idzie w lepszym kierunku?

Bolo

Właśnie firma Pro-Wam się rozrasta i szuka pracowników, wystarczy wejść na ich stronę internetową w zakładkę kariera.

ogień

Proszę kupcie Prezesowi węgiel, bo biedny takiego rozwolnienia dostał, że toalety w Sianowie wszystkie zajął :)

Bolo

Super firma, polecam. Źle wypowiadają się o niej tylko Ci, którzy boją się, że na ich miejsca przyjdą inni. Pracuję w niej i twierdzę, że kto dobrze pracuje jest w niej doceniony.

Troll
@Bolo

Widzę bolo niezłą zmianę nastawienia twoich postów w porównaniu do zeszłych lat. Chyba lizanie tyłka się opłaca i jakiś awansik się trafił.

@Troll

Bo jak ktoś dobrze w PRO-WAM pracuje to awansuje i jest doceniony finansowo, dlatego doceniam to i cieszę się, że mam operacyjnych, doświadczonych i mądrych prezesów, a nie jakiegoś listonosza czy nauczyciela wuefu, paranoja

Bea

Nie pracowałam ale współpracowałam , kicha totalna maja milion telefonow z czego czasem tylko sekretariat odbiera cos załatwic ustalić, dogadac, totalna porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-wam Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Pro-wam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-wam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-wam Sp. z o.o.?

Pro-wam Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 106 ocen.

Pro-wam Sp. z o.o.