Opinie o Mcm Computer Marcin Walkowiak w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mcm Computer Marcin Walkowiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mcm Computer Marcin Walkowiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mcm Computer Marcin Walkowiak w Poznań

Dorcia

Najnowsze wpisy pozytywne. Czy to oznacza poprawe w warunkach pracy. Warto?

i love TAjama:) Nowy wpis
@Dorcia

kobietom najbardziej odradzam tam pracę.. te które tego doświadczyły napewno by to ostrzerzenie potwierdziły:P

Lidia Nowy wpis

Dlaczego akurat kobietom odradzasz pracę w Mcm? Jaka jest tego przyczyna? Liczę na odpowiedź.

I love macius Nowy wpis
@Dorcia

Jakie pozytywne ?

i love TAjama:) Nowy wpis

Można by pisać naprawdę bardzo długo. Pracowałem w tej firmie około dwóch lat . Na początku było nawet w porządku- dopóki pracowali tam normalni ludzie .. którzy niestety(niestety dla innych normalnych), szybko się zwolnili, a pozostali pracownicy pomimo posiadanej wiedzy(którą niezbyt chętnie sie dzielą - to Ci długoletni pracownicy) to (usunięte przez administratora) dwóch panów m|( naprawdę to niezbyt przyjemni ludzi-szybko wychodzi ich prawdziwe oblicze).Przy obecnym rynku pracy w Poznaniu myślę, że przyjecie się do tej firmy jako nowy pracownik to strzał w kolano- raczej za dużo się nie nauczysz, pierwszym poważnym zadaniem będzie na 100% ręczne świdrowanie dziur w drzwiach hotelowych pod super chińskie zamki i długo pozostanie ta super misja Twoim głównym zadaniem+naprawianie cały czas psujących się zameczków hotelowych i reklamowanie tego chłamu u pana Grzegorza który wciska je panom m , a oni dalej nieświadomym klientom(aż mi ich żal - w nie jednym hotelu ten chlam psuje krew ich właścicieli już bardzo długo). nie chce mi się więcej pisać..Szczerze odradzam. Ps.. jeśli naprawdę coś się zmieniło w tej firmie to cuda naprawdę się zdarzają. pozdrawiam..wszystkich oprócz panów mm.

Olga

Jak w każdej firmie , jeśli poważnie traktujemy swoje obowiązki to nie będzie powodu do narzekania.

Bea

Wszystko zależy od tego co się potrafi i czego oczekuje. Firma jak wiele innych na rynku. Pracodawcy doceniają uczciwość i lojalność. Jeśli Ty jesteś ok to raczej to samo otrzymasz z drugiej strony. Jest tam sporo osób pracujących wiele lat i sporo pracujących kilka miesięcy i szukających szczęścia dalej - czyli jak w wielu innych firmach. Proszę pamiętać o bardzo dobrej zasadzie - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Mcm Computer Marcin Walkowiak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Lidia

MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK Deklaruje, że stawia na długoterminowe relacje z klientem, natomiast czy podobna polityka jest stosowana wobec pracowników? Na polskim rynku pracy nadal jest wiele osób, którzy poszukują zatrudnienia „na lata”. To będzie dla nich dość ważna informacja.

Lidia

@tell czy wiesz może - te 3 tysiące złotych to kwota podawana netto? Takiej wysokości wypłaty może oczekiwać również nowy pracownik Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce? Każda informacja o aktualnych warunkach pracy w firmie jest ważna dla osób, które chcą odpowiedzieć na oferty pracy.

tell

O rany @xz, skoro można u nich na zarobki przekraczające 3 tysiące złotych to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież o takie stawki jest teraz dość trudno, a pewnie i tak można liczyć na odpowiednie premie, bo doceniają swoich pracowników w pełnym zakresie.

maciusia

@$onia właśnie widać, że dużo nie rozumiesz. Skoro ilość pracowników, nie ma dla Ciebie znaczenia, to gratuluję ilorazu i zarazem pasujesz mi do pewnego portretu osoby. Załóżmy pewna sytuację, firma idzie równią pochyłą w dół, liczba pracowników maleje, lub istnieje coś takiego jak ( uwaga trudne słowo) rotacja. Ty i tak przyjmujesz tą pracę, bo ilość pracowników nie ma dla Ciebie znaczenia, takim podejściem będziesz pupilkiem panów M. i pogłaszczą cię po głowie lub główką :) @trtrtr czy można aplikować ? A czy ktoś Ci broni ? @maaj @xoox jedyny pakiet medyczny jaki otrzymasz to skierowanie ba badania wstępne :) Zamki elektroniczne no cóż sama słodycz, ciche, bez awaryjne, nie trzeba z bara otwierać drzwi. Sam sobie takie chyba zamontuję :)

maciusia

Nie wiem co mnie skusiło, ale kliknąłem tu. Anno „były pracownik” już Ci pewnie nie odpowie. Prawdopodobnie znalazł jakąś metodę lub podał się jakiejś operacji, aby zapomnieć stracony czas. Absurd MCM poznałem już po tygodniu pracy, jak się dowiedziałem że okłamano mnie, na rozmowie kwalifikacyjnej, co do ilości pracowników. Pan M., prawdopodobnie był zamyślony i powiedział to przez przypadek :) Nie raz te „przypadki” musiałem wyjaśniać przed klientem. Generalnie, jakie sandały szefa taka praca.

oirpo

Anno skoro pracujesz jaszcze w tej firmie to ten post nie ma sensu. a jezeli nadal pracujesz tu juz euemky kim jestes :P

qazxsw

dokladnie firma [usunięte przez administratora] nie polecam

NIE NIE NIE POLECAM !!!! z daleka od tej firmy !!!

anna
@były pracownik

dlaczego nie poleca Pan tej firmy, jako pracownik?

Zostaw merytoryczną opinię o Mcm Computer Marcin Walkowiak - Poznań

Mcm Computer Marcin Walkowiak
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Polska 70
    60-401 Poznań