MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK

Poznań

Opinie o MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK

były pracownik 2012-12-16 11:59:03
NIE NIE NIE POLECAM !!!! z daleka od tej firmy !!!
qazxsw 2013-03-28 04:19:55
dokladnie firma [usunięte przez administratora] nie polecam
anna 2014-01-15 10:39:35
dlaczego nie poleca Pan tej firmy, jako pracownik?
oirpo 2014-12-05 23:05:15
Anno skoro pracujesz jaszcze w tej firmie to ten post nie ma sensu. a jezeli nadal pracujesz tu juz euemky kim jestes :P
maciusia 2014-12-09 16:54:14
Nie wiem co mnie skusiło, ale kliknąłem tu. Anno „były pracownik” już Ci pewnie nie odpowie. Prawdopodobnie znalazł jakąś metodę lub podał się jakiejś operacji, aby zapomnieć stracony czas. Absurd MCM poznałem już po tygodniu pracy, jak się dowiedziałem że okłamano mnie, na rozmowie kwalifikacyjnej, co do ilości pracowników. Pan M., prawdopodobnie był zamyślony i powiedział to przez przypadek :) Nie raz te „przypadki” musiałem wyjaśniać przed klientem. Generalnie, jakie sandały szefa taka praca.
maciusia 2016-01-04 19:39:03
@$onia właśnie widać, że dużo nie rozumiesz. Skoro ilość pracowników, nie ma dla Ciebie znaczenia, to gratuluję ilorazu i zarazem pasujesz mi do pewnego portretu osoby. Załóżmy pewna sytuację, firma idzie równią pochyłą w dół, liczba pracowników maleje, lub istnieje coś takiego jak ( uwaga trudne słowo) rotacja. Ty i tak przyjmujesz tą pracę, bo ilość pracowników nie ma dla Ciebie znaczenia, takim podejściem będziesz pupilkiem panów M. i pogłaszczą cię po głowie lub główką :)

@trtrtr czy można aplikować ? A czy ktoś Ci broni ?

@maaj @xoox jedyny pakiet medyczny jaki otrzymasz to skierowanie ba badania wstępne :)

Zamki elektroniczne no cóż sama słodycz, ciche, bez awaryjne, nie trzeba z bara otwierać drzwi. Sam sobie takie chyba zamontuję :)
tell 2016-05-06 08:31:30
O rany @xz, skoro można u nich na zarobki przekraczające 3 tysiące złotych to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież o takie stawki jest teraz dość trudno, a pewnie i tak można liczyć na odpowiednie premie, bo doceniają swoich pracowników w pełnym zakresie.
Zostaw swoją opinię o MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK