Opinie o Berdyga Jerzy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Mławie w Mława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Berdyga Jerzy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Mławie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Berdyga Jerzy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Mławie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berdyga Jerzy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Mławie w Mława

Jaki dress code obowiązuje w Berdyga Jerzy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Mławie?

Ewa Nowy wpis

Mini!

Jacek

Czy są tu osoby, które pracują w firmie? Może jest to działalność jednoosobowa? Zachęcam do udziału w dyskusji osoby, które mają wiedzę na ten temat. Jeśli pracowaliście lub pracujecie w tym miejscu, podzielcie się informacjami o warunkach zatrudnienia i atmosferze.

Mk
@Jacek

Przez kilka dni Operator Orange zmieniał łącza i stąd problem z dodzwonieniem się do kancelarii. Awaria dawno jest usunięta. Można było przez te kilka dni awarii dodzwonić się na tel komórkowe, które podane są w internecie.

ANULA Nowy wpis
@Mk

I znowu ta sama awaria. Po raz kolejny nie można dodzwonić się do tej kancelarii.

Dlużnik

Bardzo kompetentny komornik. Doradzi, pomoże rozwiązać problem. Złośliwe uwagi które czytam są po prostu nieuczciwe. Mi wiele ten czlowiek wytłumaczył.

Patrycja Nowy wpis
@Dlużnik

Pewnie jest pan facetem, kobiety ten pan traktuje zazwyczaj jak (usunięte przez administratora)

Patrycja

Straszne nadużywanie swojego stanowiska przez pana B. Na każdym kroku.. wredny, uparty..nie ma za grosz kultury. Często rozdrażniony.. wiadomo po czym

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Berdyga Jerzy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Mławie? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Dluznik

Witam. Ja akurat jestem dłużnikiem i bywam często w tej kancelarii, bo wpłaty. Ale zawsze jestem grzecznie obsluzony. Sam komornik zawsze wszystko wytłumaczy jak należy. Komornicy ogólnie nie ciesza sie dobra slawą. Taka ich praca. Ale ten człowiek potrafi podpowiedzieć i udzielić rady. Oby więcej takich komorników. Może ten pracownik miał kiepski dzień ale to go nie usprawiedliwia w zachowaniu. Dziś mlodziez wogole zapomina o prostym słowie dzień dobry, dziękuję....W każdym razie, ja nie narzekam na obsluzenie.

Tomasz

Ale to jest forum dla osób pracujących w kancelarii. Klienci mogą wyrazić swoje uwagi bezpośrednio na adres firmy.

Petent

Dzień dobry! Nie jestem dłużnikiem, ale też musiałem odwiedzić to miejsce. I ludzie którzy pracują w tego typu miejscach powinni o tym wiedzieć. Nie piszę o właścicielu tej kancelarii, ale o pracownikach. Na dzień dobry nie usłyszysz tam odpowiedzi „dzień dobry”, choć człowiek za biurkiem był o wiele ode mnie młodszy. Za wszelką cenę chciał pokazać, że on tam jest kimś. Rozumiem, że wszyscy którzy tam przychodzą są traktowani jak dłużnicy, czyli pewnie wg nich „gorszej kategorii”, czyli ludzie którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i nie trzeba być dla nich miłym. Pewne naleciałości w tym kraju jeszcze długo będzie trzeba tolerować. Może kiedyś się to zmieni. I na odpowiedź przez tych pracowników na tej stronie bym nie liczył.

Shindu

ta świnia przez dwa lata naliczała mi alimenty i odsetki i kłamała,że mój pełnoletni syn się uczy.Okazało się,że syn pracuje i zarabia na siebie i swoje potrzeby.Składam pozew przeciwko Berdydze z art.186$1 i art 234 do sądu w warszawie bo mława nic z tym nie zrobi

Alimenty
@Shindu

Witam, prośba o informację jak wygląda dalej Pani sprawa. Mam podobną sytuację

Dagmara

Jak wygląda staż w tej kancelarii? Czy można liczyć na stałą pracę?

Jacek

@Asia, czy to duża kancelaria? Ile osób jest przyjętych na staż? Czy studenci prawa mogą liczyć na praktykę wakacyjną? Pomagają tylko w pracy biurowej, czy razem z komornikiem pracują w terenie? A Ty jakie masz warunki zatrudnienia? Czy możesz liczyć na dodatki do wynagrodzenia w postaci premii? Poleciłabyś pracę w tej kancelarii osobom poszukującym zatrudnienia?

Jacek

Czy ktoś z obecnych pracowników Kancelarii Komorniczej mógłby napisać, czy obecnie są poszukiwani aplikanci i asesorowie? Czy kancelaria jest rozwojowa i zatrudnia większa ilość osób? Pracownicy pracują w biurze, czy jest to praca w terenie z dłużnikami? Każda informacja będzie cenna dla osób poszukujących pracy.

Asia
@Jacek

Aplikantów przyjmują na staż, ale nie wiem czy płatny, czy dla nabrania doświadczenia.

Ewka

To ciesz się ,że nie jesteś kobietą :/

Ola
@Ewka

Swinia i tyle wykozystal nie wiedze starszych osób i grabi i z nich kase już parę lat. Ale ja tak tego nie zostawię!!!

Zły
@Ola

Olu popieram cię ja zapłaciłem żonie raz alimenty a oni wyegzekwowali jeszcze raz dwa razy w jednym miesiącu zapłaciłem

Jacek

@Ola Co przez to rozumiesz? Zresztą, jest to bardzo poważny zarzut, więc byłoby dobrze, jakbyś podała więcej niezbędnych informacji, które pomogą innym użytkownikom. @anonymous W takim wypadku, może napiszesz coś o sytuacji, przez którą tak twierdzisz? Niewiele jest tutaj opinii na temat Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Mławie Jerzy Berdyga, więc każda będzie ważna.

Super człowiek.

Tomasz

Zgadzam się z panią Ola.

Ola

Ten pan to kłamca.oszust delikatnie mówiąc

Zostaw merytoryczną opinię o Berdyga Jerzy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Mławie - Mława

Berdyga Jerzy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Mławie
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Długa 9A/I
    06-500 Mława