Opinie o Krzysztof Nowiński Everest w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krzysztof Nowiński Everest. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Nowiński Everest o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Nowiński Everest w Kraków

Tomek Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma w ogóle zatrudnia pracowników czy też jest to działalność jednoosobowa?

Wiwi Nowy wpis

Współpraca z Everest rzetelna i bardzo przyjemna. Polecam

Aga Nowy wpis

W szkole pracowałam ponad dwa lata, atmosfera niezwykle sympatyczna zarówno pośród administracji, jak i lektorów. Szkoła bardzo elastyczna i przy tym wszystkim życzliwa, zero problemów ze strony pracodawcy, wiele możliwości. Co do pani która musiała przejść "charytatywny dzień pracy" - rozumiem, że w poprzednich szkołach, w których Pani pracowała, przyjęli Pani umiejętności na słowo honoru, ale dla wszystkich normalnych ludzi raczej jest zrozumiałe, że w takim przypadku lekcja próbna jest niezbędna. :) Polecam z całego serca!

manek Nowy wpis

@czarek spokojnie możesz zaufać Centrum Językowemu EVERES. Firma faktycznie jest godna polecenia z racji usług jakie świadczą, jak i dla każdej osoby poszukującej pracy. Słyszałem, że warunki są tu naprawdę bardzo przyzwoite :)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Krzysztof Nowiński Everest na stanowisko Monter Klimatyzacji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
ab

Też tam aplikowałam swego czasu. (usunięte przez administratora) Rozmowa kwalifikacyjna to było jakieś nieporozumienie. Szczytem było pytanie o ilość moich znajomych na fb :D Rozmowę przeszłam pomyślnie wiec kolejnym etapem był "próbny dzień pracy" oczywiście charytatywnie... Dzień minął kobieta miała się ze mną skontaktować, ale nie dzwoniła. Po 4 dniach ja zadzwoniłam do niej, otrzymałam informację, że rekrutacja jeszcze trwa i sie jeszcze odezwie. Oczywiście się nie odezwała, nawet meila nie napisała, że rekrutacja skończona i wybrali innego kandydata. No i co myśleć o takim zachowaniu?

aa

Troszkę traktowanie z góry, informowanie, że szukają idealnego kandydata. Wrażenie, że pani ma swoje sympatie i antypatie i tym się kieruje jeśli chodzi o traktowanie osób.

Mało profesjonalna rekruterka, traktowanie kandydata \"z góry\" - prawie jak w przychodni państwowej. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Nowiński Everest - Kraków

Krzysztof Nowiński Everest
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kapelanka 13A
    30-347 Kraków