Opinie o Hotel Victoria s.c. w Bolszewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Victoria s.c.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Victoria s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Victoria s.c. w Bolszewo

Patrycja

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może napisać jak wygląda tam praca, zarobki i kierownictwo?

Nn
@Patrycja

No to tak, kierowniczka kelnerek jest hmmm. No w każdym razie jak upatrzy sobie "ofiarę" to tak gnoi, tak wierci dziurę w brzuchu, że nawet osoby silne psychinie będą miały dość. Jeśli chodzi o kelnerki/ kelnerów, zwalniają się cały czas ;) szef wymagający, ale jest w porządku. Wypłata, bez szaleństw, najnizsza krajowa, ale na czas więc plus. Umowa zlecenie, nie dajcie sobie oczu mydlić umowa o prace. Jeśli chodzi o inne stanowiska, to raczej jest ok ;)

Aa Nowy wpis
@Nn

@Patrycja, poprzednia kierowniczka kelnerek nie pracuję już od Stycznia :) Teraz jest mega sympatyczna Pani z którą się super współpracuje, natomiast rotacja pracowników wiadomo że w gastronomi bywa różnie, to praca nie dla każdego, wiadomo że trzeba być wytrwałym. Płace na początku to wiadomo że najniższa krajowa, w końcu zaczynasz prace i musisz się wykazać prawda ? W każdej firmie na początek nie dostaniesz nie wiadomo ile. Ja jak najbardziej byłam z płacy bardzo zadowolona, po prostu trzeba pokazać że zależy człowiekowi na pracy i wyuczyć się jak pracować dobrze i oczywiście pracować dłużej niż miesiąc czy dwa :) do tego w gastronomi dochodzą napiwki :) co jest dużym plusem. Ja jak najbardziej mogę polecić to miejsce pracy, gdyby nie przeprowadzka do innego miasta i brak dojazdów dalej bym tam pracowała :)

Hanna Nowy wpis
@Aa

czy kelnerki dostają napiwki ? jak to jest rozliczane, każda ma swoje czy dzielone na wszystkie ?

Aa Nowy wpis
@Hanna

Oczywiście że kelnerki dostają napiwki, każda obsługuję swój stolik wiec napiwek jest jej, lub można się podzielić to jest kwestia dogadania się z pracownikami, napiwki z karty też dziewczyny zapisują i kiedy uzbiera się większa kwota to dostajemy pieniążki :)

Ciekawa Nowy wpis
@Aa

Jednym razem "Aa" to były pracownik w lipcu, drugim razem "Aa" to obecny pracownik ale już w sierpniu. Jak można być w lipcu byłym pracownikiem a w sierpniu obecnym pracownikiem ? Chciała bym wiedzieć kto to pisze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Victoria s.c. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Hotel Victoria s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Victoria s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Victoria s.c.
  • Zamostna 1