Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin w Skórcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin w Skórcz

Mikołaj Nowy wpis

@glodny dużo jest pracy tak?

Młody Nowy wpis
@Mikołaj

Moja przerwa jest rozbita w 30 min wiec mogę jeść, pic kawę i flirtować co zamówić :) a i palić papierosy

@głodny a co jest nie tak z tą firmą według Ciebie?

Głodny Nowy wpis
@Kasia

Trzeba pracować :)

Na jakie benefity można liczyć w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin?

Głodny A Nowy wpis

Benefity, szef nie zna takiego słowa...

Jeśli szukasz pracy to nie szukaj jej w tej firmie...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Miro

Słyszałem dobre opinie o firmie i dziwnie zabrzmiała ta informacja od @Mariusz!

Mariusz
@Miro

Zatrudnij się, a się przekonasz...

Hej, czy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin płacą za nadgodziny?

Mariusz

Płacą jak za zwykle godziny, byłem pracownikiem i wiem to z własnego doświadczenia.

Robert

Jak się pracuje w tej firmie ?

Filipek

Taka macie dobrą pracę, że nie zależy nikomu na zamieszczeniu opinii?

Henryk

Z tego co wiem to aktualnie poszukują ślusarzy, elektryków, budowlańców.

Rafał
@Henryk

A jakis kontakt badz link? Pracowalem na lotosie i nigdzie nie bylo lepiej i pod wzgledem finansowym oraz atmosfery w pracy.

Bartosz

Ale firma potrzebuje w dalszym ciągu kogoś do pracy? Jakieś dodatki socjalne macie?

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jakie mają wymagania na poczatku?

Henryk

Atmosfera uważam że jest bardzo dobra, na pewno nie ma żadnego stresu w trakcie wykonywania prac. Na początek dostaję się umowę na okres próbny 3 miesiące, a później na stałe na umowę o pracę.

Irek

Jaką umowę dostaje się na początek?

Tomasz

Jaką macie atmosferę? Warto aplikować?

Janek

Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

Henryk

To prawda, że firma dynamicznie się rozwineła na przełomie paru lat. Sam mam wieloletni staż pracy w tym przedsiębiorstwie, więc wiele zmian widziałem osobiście. Ponadto uważam, że pracują tu fajnie ludzie. Co do pracy na terenie LK, to wydaje mi się, że sytuacja w znacznej mierze zależna jest od wymogów i decyzji LK. PS: Co do szefa to tą jak i każdą inną sprawą na ewno się interesuje i ma pełen obraz sytuacji.

Genio

Firma rozwinęła się przez ostatnie lata, ale aplikując na stanowisko pracy na terenie LK zastanówcie się. Dodam także, że rozpoczęła się duża rotacja, co nie wpływa na atmosferę pracy, a szef się tym nie interesuje.

PIX

Ja też polecam. Wypłata na czas. Pracownicy sympatyczni. Właściciele w porządku

Boss

Najlepsza Firma w okolicach Skórcza.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin - Skórcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szarafin Włodzimierz Szarafin
  • Spacerowa 2