Opinie o Edwin film w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Edwin film. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edwin film o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edwin film w Wrocław

Justyna

Czy można liczyć na ciągłość pracy w agencji? Czy są takie umowy?

@Justyna

O to najlepiej zapytać w agencji, osoby postronne takich informacji raczej nie mają.

Alicja

@barb to co zatrzymało cię w firmie aż pół roku? Opowiedz nam więcej na temat pracy w firmie - czy realizuje jakieś ciekawe projekty? Dla młodych aktorów lub osób, które pasjonują się filmem i serialem - to często ważniejsze, niż wysokość wynagrodzenia.

@Alicja

Ja tam jestem statystą i nikim więcej nie będę, także nic nie wiem na temat szans dla aktorów czy innych osób. Do Edwina poza stawkami nie mam zastrzeżeń. Stawki dla statystów są w całej Polsce jednakowe. Ostatnio strajkowali statyści z Łodzi, ale poza krótkotrwałym szumem w mediach niewiele wywalczyli.

Alicja

@Barb to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona z usług Edwin film. A jak oceniacie powyższą firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej o tym, jak wygląda praca w tym miejscu. Czekamy na Wasze opinie.

@Alicja

Po ponad 1/2 rocznej pracy jako statysta współprace z Edwin oceniam dobrze (w porównaniu z innymi agencjami), tylko te stawki o których pisze Boogi ... sa naprawdę ŻENUJĄCE!! Wczoraj byłam na planie Belfra, statystów zapewniała firma z Wwy, za 11 godz. wypłacili nam 50 zł netto! Organizacja była tam TRAGICZNA (w Edwinie do organizacji nie mam większych zastrzeżeń, płacą niby 40 zł, ale dzień zdjęciowy nigdy nie trwał dłużej niz 6 godz. ).

Barb

Do bazy wpisałam się 20.11.2016r. Od razu dostałam 2 oferty statystowania, jeżeli chodzi o finanse, to pieniądze na konto wpłyneły jeszcze przed świętami (nie ma potrzeby pilnowania godzin pracy kasy). Z całą pewnością nie twierdzę, że są jakieś "układy", jestem tuż po 60, wybieram oferty 50+ i z reguły jestem tam angażowana. Ofert trzeba pilnować, często zaglądać na ich stronę www i zgłaszać się samemu. Statystuje się różnie: czasem są to 1-2 sceny i za 3 godz. jestem w domu, czasem do nakręcenia jest kilka scen i wtedy trzeba być na planie 5-6-8 godz. W przypadku, gdy zdjęcia trwają dłużej, dostaje się jakieś zupki, ciepłe napoje, także trudno jest narzekać na cokolwiek. Kiedyś ktoś stwierdził, że za 40 zł woli rozdawać ulotki. To sprawa wyboru, ja zdecydowanie wolę na hasło "akcja" przespacerować się jako przechodzień. Fakt, że pieniądze dostaje się w nast. mcu i (mój przypadek) za statystowanie 1.12 kasa na konto wpłynęła 26.01, ale dla mnie nie jest to problem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Edwin film? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bajka

może to wynika z dużej ilości osób zatrudnionych? no ciekawe...

statystka

Witam jakie są zarobki statysty w tej firmie?

Boogi
@statystka

Dżentelmeni nie pytają o pieniądze, oni je mają. Stawki dla statystów są żenująco (moim zdaniem) niskie, za godz. statystowania wychodzi znacznie mniej (jak się ma pecha to nawet 35-40% ) niż wynosi minimum krajowe. Ale konkrety: 40 zł netto za dzień zdjęciowy. Ten dzień czasem trwa 3 godz, a czasem nawet 12 godz! Na dodatek trzeba być do ich dyspozycji cały dzień, bo przy zgłaszaniu się nie wiadomo, o której zdjęcia się zaczną. Na dodatek może się zdarzyć, że zdjęcia masz np. o 17,00, wychodzisz z domu, a tu telefon, że zdjęcia są odwołane. Jednym słowem jest to praca raczej dla hobbystów, którzy mają bardzo dużo czasu i inne źródło utrzymania. Ktoś kiedyś napisał, że stawki te są nieatrakcyjne nawet dla bezrobotnych.

srebrna góra

Pełen profesjonalizm,miła obsługa,zero uwag. Mam nadzieję na dalszą,miłą współpracę. zbyszekszermer.pl

kuba

Ja znowu polecam EdwinFILM, łatwy kontakt z agencją, terminowe wpłaty, przy jednej produkcji przy której od jakiegoś czasu działam, najlepszy jest opiekun - pan Robert, strasznie miły i komunikatywny człowiek. POLECAM !

ostro

no nie rozumiem jak mozna pytac w jakich godzinach jest plan zdjeciowy przeciez to wszystko zalezy od projektu - widac ze jestes jakims poczatkujacym gosciem. smiesnze to wszystko, szkoda ze ta branza taka otwarta sie ostatnimi czasy zrobila. ale fakt znalezienie dobrego pracodawcy nie jest takie proste.

Blazej

Pieniadze wyplacaja na konto w terminie tylko problemem jest to ze jak ja sie zapisuje i nie ma miejsc albo wogole nie ma zdjec w tym dniu to mnie nie upszedzaja to tylko minus. statystowalem wiele razy jestesmy traktowani ze wyraze sie brzydko zajebiscie cieply posilek, herbata kawa kanapki, catering jest zawsze smaczny, a takze duzy plis dla agencji godna zaufania i polecenia :)

tulipan

STATYSTOWALEM W NOWEJ RUDZIE MILA ROZMOWA MILA STYLIZACJA WRZYSTKO W NAJWYZSZM PORZADKU

Statysta z Edwin-u

Korzystam z dej Agencji i nie mam żadnych zastrzeżeń kasę wypłacają na czas na konto, i od roku jak jestem w agencji nie starzało się mi że zostałem oszukany, A statyści są traktowani naprawdę dobrze.

statysta

Trochę wiecej szacunku dla człwieka, kultury osobisej, mniej nabzdyczenia, zatozumiałości oraz wszystkich statystów traktowania tak samo, a nie na uprzywilejowanych i tych nie

martaaaa

Żadnego szacunku dla człowieka, statyści traktowani są bardzo źle jak gorszy gatunek ludzki,

wojtek

nie warto chyba stać przez 12 lub 13 godzin na planie jakiejs marnej produkcji za az 40 zł ? czy moze warto?

marta

Tak to prawda, są tacy co syatystują bardzo dużo i tacy co wcale

Edwin ma swoich znajomych - uprzywilejowanych statystów, to oni są wzywani do flmu, programów telewizyjnych. Są tacy co bywają kilka razy w tygogniu i tacy którzy nia bywają wcale. I nie ma tu znaczenia wiek (po mimo że są ograniczenia) licza sie znajomości. Często bywają nieuprzejmi

samzshire

Nie dają możliwości startu dla nowych osób. Zapłaciłam wpisowe 20 zł chciałam się zapisać na statystowanie, gdy usłyszeli,że będę to robić pierwszy raz nie chcieli mnie

Ola

Ja z kolei mam zupełnie inne zdanie. Profesjonalne podejście do sprawy, mili ludzie, agencja mieści się w dogodnym mniejscu bo w Rynku więc łatwo dojechać. Wystarczy przyjść, dać zdjęcia, wypisać ankietę. I już jest się w bazie.

Bałagan, brak organizacji, brak szacunku do ludzi. Szczerze odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Edwin film - Wrocław

• Jak się pracuje w Edwin film?

Zobacz opinie na temat firmy Edwin film tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edwin film?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edwin film
  • ul. Kuźnicza 11/13