Opinie o Trilogiq Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trilogiq Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Trilogiq Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trilogiq Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Jaka jest stawka początkowa w Trilogiq Poland Sp. z o.o.? 19 czerwca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Konstruktor - Projektant.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Trilogiq Poland Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Konstruktor - Projektant?

kreślarz Nowy wpis

Mocno cisną na zmysł przestrzenny, umiejętność wyobrażenia sobie stworzonego rysunku w pracy i alternatywnych rozwiązań jednego tematu. Ogólnie luzik, jak coś w cad'zie się dłubało.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Trilogiq Poland Sp. z o.o.?

TRILOGIQ

Zależy na jakie stanowisko jest prowadzony proces rekrutacyjny.

paula Nowy wpis

zadnych ten co rektrutuje to sie nie nadaje pseudozarzadajacy-)

Paulina

Jak bardzo trzeba się starać i co takiego robić, aby zostać docenionym i dostać umowę o pracę? Ktoś pisał o umowie o pracę dlatego pytam, choć widzę że tutaj też mowa o zleceniówkach...

@Paulina

Zależy na jakim stanowisku. Dla stanowisk biurowych umowa o pracę jest standardem.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trilogiq Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
nick

firma nie wywiazuje sie z umow termin, my zerwalismy umowe takim firmom dziekujemy,ludzie pracujacy tam kometencje na niskim poziomie . Oszukuja ze towar wyjezdzam samochod sie zesposol co za bzdury.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Trilogiq Poland Sp. z o.o.?

ciekawy

zlecenie jak jest robota , a jak nie jestes potrzebny to dziekuja.

DesignP

A jak wygląda praca projektanta ? Widziałem, że kiedyś szukali, czy nadal aktualne ? Z Ursyny daleko nie mam, a w projektowaniu mam duże doświadczenie.

Madox

Fajna firma z rodzinna atmosfera. Przepracowalem półtora roku i sobie chwalę, zarobki zależne od zaangażowania. Jak ktoś chce pracować i się do tego nadaje to umowe o prace szybko dostanie i godnie zarobi. Dbaja o pracownika - dłuższa przerwa w ciągu dnia niż przewiduje kodeks, co drugi tydzień dzień pizzy i inne udogodnienia. Jedna zmiana, że wszystkim da się dogadać. Do tego zero stresu, nikt nad tobą nie stoi z batem i nie meczy. Oby więcej takich pracodawców. O negatywnych komentarzach się nie wypowiem bo w tamtym okresie czasu zwyczajnie tam nie pracowałem ale patrząc na nie duzą rotację kadrowa trudno w nie uwierzyć.

dani
@Madox

Coś w tym jest... tragedii nie ma ;-)

Seba
@Madox

Coraz więcej się pojawia firm w których zaczynają szanować pracownika, czyli takich, jak to nazwałeś z taką: "rodzinną atmosferą". To cecha małych firm, jak trafisz do KORPO to nadadzą ci numerek i będziesz pomiatany jak chłop na pańszczyźnie. Sformatują ci mózg, abyś myślał, że właśnie wygrałeś na loterii i nic lepszego w życiu cię nie spotka. Ale to docenią tylko ci, co już ten etap kariery w KORPO mają za sobą... Pozdrawiam koordynatorów.

Olek

Nadal tak jest ?

Leon

Już was zwalniają i zamykają ???

@Leon

Mamy się dobrze, dziękujemy za troskę. Jeżeli chodzi o brak szybkiego kontaktu, to fakt, w szczycie sezonu wakacyjnego/urlopowego kontakt był utrudniony.

Jak długo czekaliście na odzew z Trilogiq Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Nie odzywają się poziom kultury na niskim poziomie

Jak jest z awansem w Trilogiq Poland Sp. z o.o.?

Jack

Zwyczajowo, jak się wyróżniasz to wszędzie dostaniesz awans.

Weronika

@nick i nie ma opcji w korporacji awansować na wyższe stanowisko?

To nie korporacja siedzi parę osób, jaki awans????. Atmosfera beznadziejna, warunki porazajace, zimno, to co ktoś pisał wczesniej

Mariusz

Co masz na myśli pisząc w ten sposób o warunkach pracy? Liczę, że powiesz coś więcej na ten temat, każdy szczery wpis jest cenny dla osób poszukujących tutaj takich informacji.

lilo
@Mariusz

Praca jak praca, raz lepiej raz gorzej. Trzeba kilka firm przerobić, żeby mieć porównanie. Jak kogoś wywalą to później „żółć wylewa” tutaj, ale skoro tak bardzo go to boli to znaczy, że mu tutaj było dobrze. Zapewne nadal tęskni.

Czy często w firmie Trilogiq Poland Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

TRILOGIQ

Częściej się zdarzają propozycje awansu, jeśli ktoś wykazuje odpowiednie cechy i predyspozycje. Kilka takich przypadków zostało zrealizowanych. Odrzucenia propozycji awansu też się zdarzyły, cóż, nie każdy lubi ponosić większą odpowiedzialność.

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Trilogiq Poland Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Sędzia

Najnizsza krajowa. Jedni dostaja umowe po roku, jedni po miesiacu a jeszcze inni wcale tak poczatki pracy w tej firmie to umowa zlecenie i nie zawsze jest potrzeba abys przychodziul bo nie ma roboty tak wiec nie jest atrakcyjnie. Ulubiency sa typowani od swojego widzi mi sie kierownika a niektorzy zachecani sa do donoszenia na siebie. Taki klimat.

@Sędzia

Bardzo trafna i obiektywna opinia. Jak w większości organizacji osoby zaangażowane i chętne do pracy awansują szybciej niż Ci, którzy pracują „za karę”. Odnośnie wynagrodzenia, proponuję doczytać, ile wynosi najniższa krajowa, dla informacji: zarobki zaczynają się od ponad 3000 zł. Proszę zerknąć do swojej umowy, pkt. 4. Taki klimat.

TRILOGIQ

W stosunku do 2016 roku, na produkcji wzrosły o ~35 %.

@TRILOGIQ

Zarobki wzrosły :D - głupia uwaga. No tak a wydatki, podatki tez rosna wiec na jedno wychodzi.

@TRILOGIQ

Hahahaha. Głowny kierownik tego zamieszania to jeden z najwiekszych kretaczy i klamcow z jakim mialem do czynienia. Mowil jedno, robił drugie, ubrania robocze miesiacami obiecywane jak wszystko inne nawet herbaty nie mozna sie doprosic w zimie a na magazynie -10C :) wiec trzeba kupic samemu a wszyscy piją. Odnosnie zarobkow - piszesz ze najnizsza to 3000zł a masa ludzi pracuje za 1800-2000zł wiec nie czaruj. Pracownik w tej firmie nic nie znaczy tylko gora sie liczy i zbiera profity. Poprostu ta firma to grupka kolesiow ktora dba o siebie tylko.

@TRILOGIQ

Na koniec jeszcze warto zaznaczyc rotacje ludzi co mowi samo za siebie. Znaczna czesc ludzi ktora odchodzila to wlasnie ze wzgledu na falszywosc i lekcewazacy stosunek do nowych pracownikow (nie mowiac o zarobkach poczatkowych - 1800zł na reke umowa zlecenie :D).

@Sędzia

Wydatki mogą rosnąć w nieskończoność. Podana wartość jest wartością bezwzględną. Warto ją porównać np. względem inflacji lub PKB.

A są jakieś dodatki ?

Kram
@Ciekawy

Herbaty nie ma, a ty o dodatki pytasz ;)

Ixi

Są bony na święta.

Ixi
@Kram

Za to pozwalają w czasie pracy bawić się na smartfonie, ale tylko do czasu ;-)

Halina
@TRILOGIQ

Czy w firmie są organizowane wyjazdy integracyjne? Może jakieś dodatki dla pracowników?

Kran
@Sędzia

Donoszenie jest tu najlepsze. Kombinacje na porządku dziennym w kontaktach z klientem. Mały kręcony łeb porażka.

Były

Jak ktoś narzeka na atmosferę w robocie to zapraszam do korpo, których w około mnóstwo. Tam się dopiero zetknie z właściwym podejściem do pracownika, będzie wiedział na co narzeka !

byly
@Były

Cisze sie ze juz nie pracuje, nie bedzie mna magazynier i maly kierownik pomiatal. Nie polecam

Jeszcze robię
@byly

Dobrze jak czasem jakiegoś lenia wywalą, przynajmniej krwi nie psuje...

Ciekawy

Ile w tej firmie można zarobić na stanowisku w logistyce ?

@Ciekawy

Nie wiele mało kasy i do tego wykorzystuja, brak normalnej umowy, ten co niby rządzi go porazka

Ciekawy

Ale merytoryczna odpowiedź, to się dowiedziałem. Nie szkoda ci czasu na takie bełty ?

Berni
@Ciekawy

Niby dają więcej niż minimum, nawet dzisiaj po podniesieniu poziomu minimalnej płacy przez rządzących, ale jak na Wrocław to szczyt to, to nie jest. Przynajmniej atmosfera jest OK

ALbert

Nikt was w zyciu tak nie namydli jak kierownik zakladku ;)

Były

Rotacja jak w weslolym miasteczku. 90% ludzi swiezo zatrudionych odchodzi, brak perspektyw i zarobic sie nie da. Strata czasu.

@Były

Rotacja jest poziomie aglomeracji Wrocław. Do osiągnięcia 90% to jej bardzo daleko. Żeby zarobić trzeba uczciwie pracować, a „pracując na smartfonie” to da się zarobić jak się jest developerem aplikacji.

Leon

Ile tam robiłeś ?

Heniek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników i czy warto starać się, tak różnie piszecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Trilogiq Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trilogiq Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trilogiq Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trilogiq Poland Sp. z o.o.?

Trilogiq Poland Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bonifraterska 17
    00-203 Warszawa

Trilogiq Poland Sp. z o.o.