Opinie o Trilogiq Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trilogiq Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Trilogiq Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trilogiq Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Waldek

Cos sie dzieje z ta firma zwalniaja ludzi. cos im chyba nie najlepiej wychodzi na rynku.

men
@Waldek

Większość sama odchodzi.

jacek s.
@men

Rotacje są jak w każdej firmie ale większość osób, którzy chcą uczciwie popracować spędzają u nich po kilka lat i sobie chwalą. Złej baletnicy....

Henryk

pozytywne wpisy to chyba pisze sam Napoleon z tej firmy. Umowy smieciowe, (usunięte przez administratora) Napoleona.potwierdzam nie polacam

Sędzia

Przepracowalem pare lat w tej firmie. Fałszywy klimat kierownictwa. Z usmiechem na twarzy obiecuja wiele potem okazuje sie inaczej. Pracownik w tej firmie sie nie liczy tylko kasa za szybko zrealizowane projekty za ktore "gora" sie wynagradza. Nie ma poczucia pewnosci i nie polecam tej firmy chyba ze na chwile - na umowe zlecenie ;).

wojtek

Bardzo rodzinna atmosfera i po prokuratorach musiałem chodzic

Łukasz
@wojtek

Twoja opinia jest bardzo krótka i w zasadzie trudno z niej cokolwiek wywnioskować. Z jednej strony oceniasz pozytywnie atmosferę, z drugiej podajesz sytuację, którą nie sposób powiązać z pozytywną atmosferą. Czy możesz napisać, jaka jest Twoja ocena tej firmy i jaki był powód sytuacji, o której wspomniałeś?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trilogiq Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Olga

@Madox, czy możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Trilogiq Poland? Czy praca w tej firmie była wymagająca? Czy firma oferowała dodatkowe pakiety świadczeń? Obecnie dla pracowników ważna jest także atmosfera i poczucie przynależności do zespołu. Może chciałbyś udzielić kilku rad potencjalnym kandydatom do tej firmy?

S

Pracowałem rok czasu u nich :) koordynatorzy bardzo sympatyczni i bezproblemowi. Praca w stałych godzinach. Pieniądze raczej słabe. Głównie umowa zlecenie , bardzo ciężko o umowę o prace ( trzeba przepracować kilkanaście miesięcy wtedy masz MOŻLIWOŚĆ przejścia na umowę). Widać ,że firma się rozwija, może za kilka lat coś się zmieni. Polecam dla studentów którzy chcą dorobić. Daję 4 tylko ze względu zajebistych koordynatorów. 3majcie sie mordeczki !

Kix

Jasno określone warunki: praca w stałych godzinach od pn-pt, możliwość robienia nadgodzin, dużym atutem jest bezstresowa atmosfera. Jak na umowę zlecenie bardzo słaba płaca. Idealna dla osób, które chcą sobie dorobić kilka złotych. Brak możliwości jakiegokolwiek awansu. Jeżeli idziesz do Trilogiq z myślą o rozwoju, chciałbyś się czegoś nauczyć to się grubo mylisz. Nie ma żadnych perspektyw ani możliwości. Praca ciekawa przez pierwsze 2 tygodnie. Częste poprawianie cudzych błędów.

kkkk

Nie polecam. Brak szacunku do pracownika, dużo obietnic zmian- na tym się kończy. Zero szans na umowę o pracę, zatrudnienie przez agencję pracy, która jest nieprofesjonalna, wysyłanie umów z kilkumiesięcznymi opóźnieniami. Warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia.

buuu

Rowniez polecam firme jako pracodawce.Sympatyczni ludzie praca bez stresu.Firma dbajaca o pracownikow. Powyzej wpisy zapewne napisal koles ktory nakrecil w firmie i udawal psychicznego.

Dużo obietnic, oszukiwanie klientów oraz pracowników, obietnice podwyżek tylko obietnice. Ludzie sympatyczni(niektórzy) i na tym się kończą pozytywy.Cel Firmy KASA, pracownicy się nie liczą :założenie ,,nie ma ludzi nie zastąpionych"

Fajna firma fajni ludzie. dużo ciekawych projektów. opis powyżej zapewne napisany przez palanta który się do niczego nie nadawał i kantował kolegów. dobrze że już nie pracuje.

juzio

Kosmos wymagania mega zarobki mini (usunięte przez administratora)

byly pracownik

masakra niepolecam na poczatku mydlenie oczu a potem koszmar totalna zlewka wazny jest tylko klient ktory i tak jest robiony w bambuku przez ta firme a sproboj sie zwolnic to juz nic niedostaniesz unikaja kontaktu z toba idz na chorobow beda przetrzymywac twoje zwolnienia niewyplacaja naleznych ci swiadczen co najleprze jesli jedziesz na montaz a firma klient wymaga badan lekarski to trilogiq zfalszuje je zebys tylko mog robic montaz niepolecam

Zostaw merytoryczną opinię o Trilogiq Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trilogiq Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trilogiq Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trilogiq Poland Sp. z o.o.?

Trilogiq Poland Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bonifraterska 17
    00-203 Warszawa

Trilogiq Poland Sp. z o.o.