Opinie o Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy NR 3 Im. DR Grzegorza Maja w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy NR 3 Im. DR Grzegorza Maja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy NR 3 Im. DR Grzegorza Maja o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy NR 3 Im. DR Grzegorza Maja w Warszawa

Pod koniec stycznia upłynął termin składania cv na etat referenta dyrektora specjalnego. Nie widzę informacji żeby etat został obsadzony, więc zastanawiam się czy warto czekać na nowy nabór. Jak myślicie? Wtedy dawali umowę od razu na rok z możliwością przedłużenia. Czy wtedy kolejna byłaby umową na stałe?

Pumba Nowy wpis

Wychowawcy pozbywają się wychowanek jak zwykłych starych mebli ponad to całe dnie awantury i wykorzystywanie ze strony wychowawców

Mańka Nowy wpis
@Pumba

O JAKIM MOW nr. 3 mówicie na ul, Patriotów 90 sasami chłopcy

Sel

Ośrodek jak każdy inny są tam wychowanki które mają za sobą nie miłe doświadczenia. Wychowawcy mówią rodzinie , że chcą im pomóc a prawda jest taka ,że w momencie kiedy dziewczynka coś przeżywa , ma źle dni zostaje wywieziona i pozbywają się problemów . Mają gdzieś ,że dziecko mogło się przywiązać do tych murów i dziewczyn które również też tam przybywają . Dzieci to nie zabawki które można rozdawać kiedy się zepsują . Do trudnej młodzieży by dotrzeć to trzeba najpierw je zrozumieć a nie podchodzić do tego jak do egzaminu. Wiedza nie bierze się jedynie z książek a z życia i doświadczeń . Jeśli czyta to jakiś wychowawca z mów 3 to niech wie ,że jestem byłą wychowanką z 5grupy. I jedynymi wychowawcami którzy się nie poddali i dali mi światełko w tunelu by stanąć na nogi to byli z Załuskowa .

Mala Nowy wpis
@Sel

Masz rację, wychowawcy z Załuskowa wiedza jak rozmawiać i pomóc stanąć wychowankom na nogi .. Wiem coś o tym byłam tam ponad 6 miesięcy.. Pozdrawiam

Nieznany

Dziewczyny są wulgarne zboczone interesuje ich tylko sex i nic innego jednym słowem patologia

Firma Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy NR 3 Im. DR Grzegorza Maja prowadziła rekrutację na stanowisko KUCHARZ. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Czy trzeba mieć doświadczenie ?

szpileczka z grupy 1

Bylam tam ponad 2 lata bylo ciezko bylo strasznie ale wszystko robili dla mojego dobra moze troche przesadnie ale tak bylo zadni pijani nauczyciele bo to przesada co by Nyczek sobie pomyślał hah faktycznie robiac cos w pracy nie zwracaja uwaagi na to ze oni ida do domu a my zostajemy i cierpimy przez ich decyzje .zabranie dziewczynie wigilii w domu czy wakacji to przesada ale da sie tm zyc jak mawia smejda .. tak czy siak bede tesknic innej opcji nie wide

Henry

Tak rzadko tu piszecie z jakiejś przyczyny? Ośrodek potrzebuje kogoś do pracy?

samba007

ten osrodek to masakra.... tam nikogo nie wychowywuja tylko wykorzystuje malo tego nauczyciele pijani na lekcjie przychodza a dyrektorka nic z tym nie robi

?

Jacku proszę o więcej szczegółów [usunięte przez moderatora] Bardzo trudno znaleźć info na temat tego właśnie MOW, a widzę, że posiadasz wiedzę na ten temat. Proszę o kontakt.

Jacek Szczypkowski

Ten ośrodek to badziwie. Oddając tam dziecko to tak jakbyś sprzedał towar do [usunięte przez moderatora] . Wyjdzie z tamtąd [usunięte przez moderatora] i nic więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy NR 3 Im. DR Grzegorza Maja - Warszawa

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy NR 3 Im. DR Grzegorza Maja
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Patriotów 90
    04-819 Warszawa