Opinie o Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami w Poznań

Agnieszka Nowy wpis

Współpracuje z biurem Adomis i osobiście z Panią Jola już kilka lat. Nie mam żadnych uwag. Dokumenty od nieruchomości zawsze profesjonalnie przygotowane, dobrze opisane nieruchomości w ogłoszeniach.Dyspozycyjność Pani Joli 7 dni w tygodniu do późnego wieczoru. Klient nie musi martwić o uzyskanie odpowiednich dokumentów z urzędów czy spółdzielni mieszkaniowych, ponieważ Pani Jola wszytko załatwia sama . Polecam gdyż jest to pośrednik dobrze znający rynek nieruchomości i z wieloletnim doświadczeniem.

Smacznego Nowy wpis

Miła odpowiedz :)

Bronisław Nowy wpis

Dlaczego tak negatywnie wspominasz współpracę z firmą Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami? Twój komentarz dodany w tym wątku ma dla mnie strasznie negatywny wydźwięk, dlatego też chciałbym w tym momencie dowiedzieć się czegoś więcej. Mogę na Ciebie liczyć? Daj znać, proszę.

Kuku Nowy wpis
@Bronisław

Bo jesyeś boje jak wszyscy !!!

Klient

Niestety nie mogę zgodzić się z opinią przedmówcy. Pewnego dnia zadzwoniłem do Agencji Nieruchomości, by umówić się na rozmowę w sprawie zakupu mieszkania. Pani z tej agencji nie przyjechała o wyznaczonej godzinie. Zadzwoniłem zapytać, lecz pani powiedziała, że zapomniała i nie może przyjechać, ponieważ umówiła się z innym klientem. Jeśli pracownikom agencji zależałoby na zadowoleniu klienta, to takie zachowanie nie uwidaczniloby się. Wystawiam negatywna ocenę! Ocena pracy niedostateczna: niespełnianie wymagań klientów.

Paulina
@Klient

Niepojawienie się na umówionym spotkaniu, to rzeczywiście mało profesjonalne zachowanie. Być może to tylko jednorazowy incydent. A co myślisz o nieruchomościach Adomis?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Anna Radtke Heintze

Pracowałam w biurze 15 lat nie tylko obserwowałam pracę pani Jolanty, ale wiele się od mojej pracodawczyni nauczyłam. Główną zasadą Pani Pośrednik jest to, że ważny jest człowiek a nie pieniądz. Jak każdy lubimy pieniądze, dla nich przecież pracujemy. Prawdą jest jednak to, że satysfakcję dawało nam zadowolenie klienta, niż wynagrodzenie. Zadowolony klient to jedyny klucz do udanego sukcesu, który trwa od ponad 20 lat... Dzięki dogłębenej znajomości prawa nieruchomościowego, ineteligencji, wyczuciu rynku, determinacji w wyszukaniu najciekawszej oferty icierpliwości wobec wymagań Kupującego biuro cieszy się zaufaniem klientów z Polski ale także z poza granic naszego kraju. Pani Jolanta jest doskonała w wyszukiwaniu ofert pod inwestucję np. najmu, prowadzi transakcję najmu i opiekuje się tematem nawet gdy klienci są z zagranicy, a takich było wielu. Pani Jolanta "kocha" pracę z klientem, jest życzyliwa, często uczynna, gdy klient ją szanuje i nie wykorzystuje jej dobrego serca. Być może nasz hejter nie szanował Pani Joli i była zmuszona do obrony siebie i swojej pozycji na rynku. Nie mogę polenizować, bo nasz hejter nie ma odwagi się ujawnić. Oczym to świadczy, wiemy wszyscy. Proszę, uwieżcie mi, po wielu latach w nieruchomościach miałam już dość pracy z klientem w tym sektorze. Zdarzały się osoby, które nie chciały zapłącić wynagrodzenia i szukały rozwiązania by nie opłacić usługi. Wtedy nawet wspaniały człowiek może stracić cierpliwość, chociaż akurat p. Jola ma zawsze w takich sytuacjach zimną krew i tego mnie zawsze uczyła. Klient to klient i należy go szanować nawet gdy jest oszustem, a sprawą powinny zająć się sądy. Dlatego razi mnie ta niesprawiedliwość hejtera, ta krzywdząca ocena tak profesjonalnej osoby, z którą pracowałam przez lata i od której tyle się uczyłam. Szkoda, że te osoby, które są zachwycone poziomem wiedzy i obsługi ze strony pani Pośrednik nie napiszą jak dobrze współpracować z biurem. Oni nie wypisują głupot w necie, bo nie muszą, bądź są pochłonięci ważniejszymi sprawami niż hejt niewinnej osoby. Pani Jola ma zbyt dużo klasy by się bronić lub by prosić swoich długoletnich klientów o wstawiennictwo, a jedno lub dwa złe zdania o firmie może zniszczyć reputację firmy która z powodzeniem działa od 20 lat! Gdyby była taka nieprofesjonalna to połknęła by ją konkurencja a nie tak świetnie się trzymała na rynku nieruchomościowym. Dlatego nie mogłam milczeć. Chcę tu podkreślić, że od ponad roku już nie pracuję w ADOMISIE i nie piszę tego na prośbę Pani Pośrednik. O fakcie dowiedziałam się od koleżanki z pracy i nie mogłam się z tym pogodzić. Drodzy czytelnicy, nie czytajcie bezsensownych opini hejtera. Spotkajcie się z wysokiej klasy specjalistką i sami oceńcie obsługę biura. Przecież wynagrodzenie płacicie dopiero w momencie skojarzenia Sprzedającego z Kupującym. Tym "dziwnym" hejterem może być także, konkurencja, ponieważ firma ADOMIS jest mocna na rynku i obsługuje wielu klientów. Od ponad roku nie pracuję jako Pośrednik a moich znajomych kieruję wyłącznie pod opiekę Pani Joli. Dlaczego? Bo z nią są po prostu bezpieczni!

Klient
@Anna Radtke Heintze

Jolka, sama sobie wystawiłaś taką piękną opinię? Styl, błędy interpunkcjne i ortograficzne wskazują na Ciebie. Wychodzi brak matury........

Zostaw merytoryczną opinię o Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami - Poznań

• Jak się pracuje w Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami?

Zobacz opinie na temat firmy Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami?

Jolanta Zając Adomis Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami
  • Polska 40