Opinie o Grzegorz Zarzycki Foto-Zarzycki w Łuków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grzegorz Zarzycki Foto-Zarzycki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grzegorz Zarzycki Foto-Zarzycki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Zarzycki Foto-Zarzycki w Łuków

Justyna Nowy wpis

Nie polecam. Film z komunii jest okropny. Zacina, rozmazuje się, ujęcia fragmentami w ogóle do siebie nie pasują. Zdjęcia rozmazane, telefonem nam lepsze zrobione. A koszt? Hmm koleżanka za taką samą ilość zdjęć na tej samej komunii zapłaciła 270zl ja 250zl. Cenę sobie wymyślał przy kliencie. Zero cennika. Jeszcze wspomnę że po komunii zdjęcia jedni mieli full wypas drudzy na odwal się. Moim zdaniem zero profesjonalizmu.

Ania Nowy wpis

Bardzo polecam Foto Zarzycki. Robili zdjęcia i film u mojego syna na Komuni pełen profesjonalizm. Jakość fimu super zdjęcia też bardzo dobrej jakości. Pracownicy też bardzo mili. Po za tym korzystam z ich usług. Wywołuje u nich zdjęcia syna. Szybko tanio. Najlepszy zakład w Łukowie.

Janusz Nowy wpis
@Ania

To super Aniu, że jesteś zadowolona z usługi, którą wykonywała dla Ciebie firma Grzegorz Zarzycki Foto-Zarzycki. W ogóle, jak to się stało, że spośród tak wielu firmy wybrałeś właśnie ich na wykonanie fotografii i filmu komunii świętej Twojego syna?

Anika Nowy wpis

Czy przerwy są wliczane w czas pracy ?

Sylwia

Nie polecam. Czekałam długo, bardzo długo na zdjęcia. Dostałam i były bardzo słabej jakości. Moja córka swoim mało profesjonalnym aparatem zrobiła lepsze. Bardzo sztuczne,słabej jakości i amatorskie zdjęcia. Jednym słowem nie polecam.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grzegorz Zarzycki Foto-Zarzycki? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Daria

Tak dobrze się pracuje i dlatego nikt nie korzysta z tego wątku?

Klient

Beznadziejna firma. Zapłaciliśmy dużo pieniędzy za kamerowanie na naszym ślubie i cały film się rozmazuje. Nie ma nawet zamiaru naprawić filmu, a na dodatek na filmie jest dużo wyciętych momentów które chcieliśmy żeby były to nawet nie chce im się tym zająć. Robią swoją pracę aby tylko wziąć kasę i nic więcej. Jeszcze dodatkowo nie ma z nimi kontaktu. Pan Zarzycki odbiera telefon lub odpisuje na maile tylko wybranym przez siebie osobom. Nie przyjemny, ciągle przeklina i obgaduje innych ludzi!!! Pewnie teraz mówi o nas dla nowych klientów!!! Precz z taką firmą!!! Ludzie trzymajcie się od nich z daleka!!!

Aleksia
@Klient

Zgadzam się w 100%! Nasz film z wesela to totalna porażka! Zapłacilismy ponad 5 tysięcy i nie ma czego oglądaW! wszystkie najfajniejsze momenty są wycięte lub w ogóle nienagrane (jak ujęcie z drona, kiedy to pan kamerzysta oznajmił nam, juz pod sala, że zapomniał włączyć drona!) Nagranie z kościoła - koszmarne. Nie przesadzając - telefonem bym lepiej nakręciła. Obraz "skacze", rozmazuje się, są ujęcia gdzie nagrywana jest podłoga lub ściana. Mamy wrażenie, że pan Zarzycki zatrudnia przypadkowych ludzi, którzy nie mają większego pojęcia o filmowaniu. Oczywiście za wszystko musieliśmy zapłacić przed obejrzeniem filmu, więc na zwrot gotówki nie memy co liczyć! Co do właściciela mamy identyczne odczucia. Dobrze, że nie daliśmy się przekonać na fotografa z tej firmy...

Marlena

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Korzystam od kilku lat - zawsze wszystko było ok dlatego zdecydowaliśmy się z mężem na nagranie i zdjęcia ślubne. Nasz film ślubny świetny, zdjęcia przepiękne, wszystko dopracowane jak należy. Wspaniała pamiątka na całe życie. W 100% polecam!

Renata

Nie polecam. Zdjęcia z Komunii brzydkie. Film kiepsko nagrany i wogole nie ma jakiejś spójności i płynności. Raz kameruja dzieci za chwilę rodziców. Jakiś chłopiec pokazywał język do kamery to nawet tego nie wcieli. Żałuję bo dziecko ma brzydka pamiątkę po komunii.

Mariusz

@Klient, Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Czy firma Foto Zarzycki Usługi Fotograficzne to duża firma? Może potrzebują nowych operatorów lub osób do obsługi klienta?

Mariusz

Zachęcam was do odświeżenia wątku firmy Foto Zarzycki Usługi Fotograficzne, z wielką ochotą poznamy najnowsze wieści dotyczące tego pracodawcy. Zapraszam również do wpisów osoby, które w przeszłości pracowały dla tego pracodawcy, chętnie poznamy wasze opinie na temat tej firmy!

Ola

Nie polecam zdjecia z komunii okropne, brak obojga rodzicow z dzieckiem na jednym zdjeciu . Jak jest jeden rodzic to drugiego tylko kawaleczek tzn reka kawalek twarzy. Zmuszanie rodzicow do zakupu gotowych pakietow czyli zdjecia plyta z filmem i plyta ze zdjeciami . Porwnojac zdjecia wykonane przez ta firme kilka lat wstecz to tamte byly bardziej profesjonalnie wykonane niz te obecnie. Poprostu liczy sie ilosc a nie jakosc mocno zawiodlam sie tym co otrzymalam

Mariusz

Proszę napisz dla nas nowe wiadomości w temacie firmy Foto Zarzycki Usługi Fotograficzne w Łukowie, może ten pracodawca zwiększył zatrudnienie w ostatnim czasie lub właśnie szykuję się do otwarcia nowych oddziałów swojej firmy? Jak wygląda sprawa z dodatkami do płacy? Zapraszam was do pisania nowych opinii w tym temacie. @Nick, proszę napisz dla nas bardziej rozbudowany komentarz dotyczący firmy Foto Zarzycki Usługi Fotograficzne, twoja obecna wypowiedz jest bardzo krótka.

Nie polecam ! Beznadziejne !!!

Niezadowolony

Witam, w moim przypadku cena nieadekwatna do wykonania (obsługa wesela nagranie). Czas oczekiwania o którym wspomniał na spotkaniu przedłużył się do 5miesięcy. Totalna olewka klienta po zostawieniu zaliczki. Ciężko skontaktować się. Wszystko wygląda ładnie na spotkaniu poza tym nigdy więcej!!!

kamis

DECYDOWANIE ODRADZAM1.ceny fotografii i video ślubnego ogromne zaczynają się od 6500zł i niech się komus nie wydaje ze sam wybiera fotografa,jesli ktoś nie bierze usług u Pana Z. na minimum taka kwote Pan Z. poprostu nie podejmuje się tej usługi bo na niej nie zarabia tyle ile by chciał.2 od momentu podpisania umowy nie można jej negocjować chyba ze dobierać kolejne usługi wtedy nie ma problemu (i nie traci się zaliczki 1800zl). 3. trudny kontakt z Panem Z. (nie odbiera telefonów, nie ma czasu na spotkanie) 4. długi czas realizacji usługi (w moim przypadku ok 6 mies), brak możliwosci negocjacji. wystraszeni pracownicy w zakładzie gdy jest szef.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Zarzycki Foto-Zarzycki - Łuków

Grzegorz Zarzycki Foto-Zarzycki
  • Dmocha 13