Opinie o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fast Service Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fast Service Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Norbert W

Nie polecam firmy fast service, wymagają dyspozycyjności od poniedziałku do niedzieli, brak szacunku dla ludzi, ciągłe poniewieranie a i mało tego jeżeli jesteś uczciwą osobą która chce zrobić swoje i poprostu dostać za to pieniążki to nie masz szans bo praca polega na wykrywaniu sobie towaru z ręki bo obowiązują normy i jeżeli się nie wycfanisz to i wypłata marna. Nie dostajesz wolnego kiedy potrzebujesz bo powiedzą że mają zapotrzebowanie w dany dzień i tyle. Brakuje tylko nalotu PIP

Dimitri

Мене звуть Димитров, я з ними працював в Кракові, ставився до мене, як річ, як гірше людина, ніж поляк, експлуатований, так що у мене був, коли я відпочиваю, отримавши погану компенсацію, які штовхають податки, пов'язані з перебуванням в Польщі, тепер я хочу, щоб перейти до пивоварні в маленькому містечку Brzesko звільнили з них, і я думаю, що все поляки для шахраїв, я б із задоволенням робити вам другий Волинь.

Robotnik z wyksztalceniem
@Dimitri

W Brzesku też jest ta firma i Polaków traktuje jeszcze gorzej od Was - więc zapraszamy. Przyjedzcie większą grupka bo Polacy niestety stopniowo odstepuja od współpracy z firmą fast serwice gdyż taki mobing, presję i traktowanie nie potrafią przyslonic nawet tym marnym wynagrodzeniem. Wam pewnie będą płacić jeszcze mniej ale w przeliczeniu na waszą walutę to i tak zrobicie i przeslecie rodzinom. Pozdrawiam.

MP

Trzymajcie się z daleka od tej agencji!!!!!!!!!!!!!!

Karol

"Tych dwóch" odkąd pojawili sie w Brzesku to się zaczęło najgorsze, pieniądze mają na pie....ły i gów....ne inwestycje. Wprowadzili nie dobrą atmosferę na zakładzie, magazynierzy już po dwóch dniach im wymyślili pseudonimy, które szybko sie przyjęły w calsberg, na liniach,payrool,w Seito, niwie i prosterze. Widzą tylko jak człowiek nic nie robi 10min ale nie widzą całości wykonanej osmiogodzinnej pracy, którą anglik, czy Niemiec wykonywałby w 16-24h, zarabiając 3xtyle!! Uważają się za bogów, a robią do tego samego kibla co my/pionki i cyferki, jeżdżą i chodzą rozmawiając przez Tel., a każdy inny jest za to karany/upominany. Jedna wielka rodzinka, układy i mafia, szansa na awans? Zapomnijcie. Dlatego podziękowałem im za współpracę. A wam pracownikom życzę wytrwałości, zobaczycie jeszcze nadejdą dobre dni.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adriano666999

Antoni, 14 zł brutto to śmieszne pieniądze. Niech lepiej do Afryki dzwonią po niewolników. Sami zgraniają około 200 zł za godzinę pracy operatora z wózkiem. Aż mnie krew zalewa jak słyszę proponowane stawki i jeszcze wymagania. Za taką cenę to powinni się modlić, żeby ktoś w ogóle przyszedł do nich, a nie jeszcze wymagania stawiać. A ten cały Janusz, przedstawiciel, to cieć dla mnie. W ogóle się nie liczy z człowiekiem tylko najważniejsze potrzeby firmy są dla niego.

Antoni1290

Fast Service Brzesko Byłem dzisiaj na rozmowie...i co się okazuje: proponują 14 zł brutto i norma paletowa 31 palet na godzinę..jak się nie wywiązuje operator z tego tj. 2% odstępstwa od normy to obcinają 5% z całej godzinówki..Nie wiem co o tym sądzić...

Pan Robol

Witam! Pan Robol. Jestem pracownikiem jeszcze firmy Seito na browarze w Szczecinie i chciałbym powiedzieć, że bez względu na to jaka firma by nas nie przejęła to i tak zrobi z nami co zechce bo niema i nigdy nie było unas zgrania jak w innych oddziałach. Tylko głópie tłumaczenie i gadanie, że wszyscy stajemy murem i ch...!!! A jak co do czego to nie ma się do postawienia żadnego. A co do Fast serwis to robią wszystko od d... strony!!!! Najpierw przyworzą ciuchy i sprzęt do pracy a na końcu umowy.

Pan Robol

Adriano666999

Z tego co mi wiadomo to na działalności proponują 20 zł za godzinę. Śmiech na sali. Za 168 godzin pracy czyli normatyw, po opłaceniu ZUS i podatku dochodowego wyjdzie około 1800 zł. Na SAMOZATRUDNIENIU, bez prawa do urlopu. To jest żałosne. Na umowę o pracę zaproponowali 2000 netto, oczywiście pod warunkiem wyrobienia norm paletowych. Jak dla mnie to i tak mało, biorąc pod uwagę odpowiedzialność, charakter i warunki pracy. No ale cóż, żyjemy w czasach gdzie rządzi pieniądz i (usunięte przez administratora)

choper

kłamcy i oszuści dajcie sobie z nimi spokuj . Najgorsze jest to że robią to legalnie i czują sie bezkarni , gdzie jest prokuratura wtedy kiedy jest potrzebna , a cierpią uczciwi ludzie którzy chcą pracować i godnie zarabiać.

CBA

FAST service+ kierownicy magazynów Carlsberga= CBA

x

Przekręt z fasta ma brak szacunku do ludzi kręci na każdym kroku żeby on robił za parę groszy cwaniak. Zero tolerancji dla takich idiotów myślących że ciemny lud wszystko kupi.

Pan ktoś

Pan nikt !! Hehe a tak naprawdę to ktoś z firmy fast serwis się podszywa . Żeby nastraszyc innych z firmy ze ktoś się wylamie i zostanie pfff żałosne ...

Ludzie uważajcie na firmę fast serwis . W Brzesku na browarze jeszcze nie zaczęli wspópracy A już zmieniają warunki pracy któryś raz. Jak można takim ludziom ufać.Z poważaniem calujcie mnie w (usunięte przez administratora)

pan nikt
@ja

z tego co wiem warunki dyktuj sam browar a fastserwis jest podywkonawca i przedstawia to co pokazuje browar - nagonka na firme tak samo bylyby zmiane z seito - niech się zwalniaja ja zostaje

Pracownicy browaru

Teraz ten cały fast Servis chce wyruchać wszystkich wózkowych i pracownikow pracujących w carlsberg Szczecin Sierpc Okocim . Mamu stawkę 19.25 zł na godzinę na własnych działalnościach oczywiście na ta chwile . Firma fast Servis proponuje 17zl na godzinę na samozatrudnienie poraszka ale Nie damy sie im .proponowali nam 20 zł ale stawka uległa zmianie banda (usunięte przez administratora) i tyle.Jescze nie zaczęli wspułpracy a juz nad chcą wydymac

Pracownicy browaru
@Pracownicy browaru

My w Szczecinie nie mamy tak, nie ma stawki 17??? Każdy ma 20 za normy jakie były do tej pory + premia za wiecej, a dla nierobów ma być mniej ale max 5%, to nawet nie jest 3 zł? Mnie pasuje, mamdosc robienia za nierobów!!!

feel me

Świetnie, że atmosfera teraz każdemu odpowiada co znacznie urozmaica zatrudnienie.

jaaaaaaaaaa

,,Dobre pieniądze' haha nigdy nie wiesz ile zarobisz w miesiącu nie zapewniają nawet płacy minimalnej i jest się na telefon jak (usunięte przez administratora)

HAHAHA

Hahaha nie porównujmy Wielkiej Brytanii i Polski. Tutaj to zdechniesz z głodu bo agencja zdziera ile może i zostawia Ci ochłapy!!!!!!!!!!!!!!!

jaaa

Pracowałem tam i nie polecam a te pozytywne opinie to chyba oni sami sobie wystawiają hahahaha

loja

To jest agencja pracy tymczasowej, czyli jak cie przyjmą na magazyniera do któregoś magazynu która ta firma obsługuje to innej umowy nie dostaniesz! Czyta ze cie zatrudnią na jakiegoś koordynatora lub do swojego biura na Kusocińskiego to może i dostaniesz umowę o pracę. Wątpię jednak w to bo na te stanowiska wciągają swoich doświadczonych ludzi. Raczej te stanowiska są juz zajęte. Jednak na magazyniera się nie przyjmuj, bo wyzysku ja i oszukują takich ludzi. Dużo ludzi się zwalnia i przyjmuje. Ludzie zmieniają się jak rękawiczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Service Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Fast Service Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Service Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Service Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Service Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fast Service Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Service Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 792 ocen.

Fast Service Sp. z o. o.